Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witaj Simonko 🌻 Niewesołą przygodę miałaś :O A ktoś nie może sprawdzić czy to żądło dalej tam tkwi? To chyba trzeba wyjąć, nie wiem, nie znam się :O Zdrowia dla córci 🌻 Uściskaj i ucałuj [usta[ ją od nas Zaglądaj częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko-witaj:) oj chyba mam to zadlo,bo mnie okropnie piecze i boli:( maz w pracy...musze czekac na niego:( az wroci,patrzylam w lustro,ale z daleka to ja nie za bardzo widze:-o blondi23-witaj🖐️-ja jestem simonka zadko zagladam.....ale mam nadzieje,ze tu z nami zostaniesz super topik i swietne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj próbowałam dostać się na Cafe jak Martynia zasnęła, ale nie mogłam wejśc na stronę 103 :( Chyba o tym i Wy pisałyście? A ja robie identyczne zupki Martynce! :D też na piersi indyka, podstawa to marchew i ziemniaki, do tego różne dodatki, czasem zastępuję mięsko żółtkiem.Z porem też gotuję, wydaje mi się, że Martynka go lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to nie znosi buraczków ;) Jakjej zrobiłam zupke z buraczkiem, to cała kuchnia, Matynka ja wyglądałyśmy, jakby wybuchł buraczany granat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaeolinaW
Jonko - ja jestem :) Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj z Maksem na szczepieniu :O boże, jaki koszmar :O!!! On płacze na sam widok lekarki 😭. Nie wyobrażam sobie co będzie się działo w szpitalu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko - witaj po przerwie!!! Drapię Cię w plecki drap, drap! Mam nadzieję, że już Cię tak bardzo nie boli... Jak to dobrze, że to juz weekend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Długie dwa dni z moim szczęście, z dala od szpitala, pacjentów, rodzin pacjentów... Jeszcze dzisiaj korepetycje i juz mogę zacząć odpoczywać :) Jutro przed południem chyba wybiorę się z Martynką do SMYKa :D Mam kartę rabatową :) Wypłata na koncie :D Mikołaj na horyzoncie :) Ale mi się rymuje z tego szczęścia... Miałam spotkać się z koleżanką, zobaczyć jej synka Maksa (ma 4 miesiące), ale dostałam smsa, że się źle czuje (ona) więc nie pojadę i takim sposobem mam wolne jutrzejsze przedpołudnie. Chociaż właściwie powinnam sprzątać, to mieszkanie takie zapuszczone... Ale mi się też coś od życia nalezy, nawet jeśli to będzie wyprawa do sklepu z odzieżą i zabawkami dziecięcymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - Maks też nie przepadał za buraczkami dopóki nie dodałam do nich jabłka. eraz gotuje buraczki, ziemniaka, jabłko i mięsko, i Maks zjada z chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolinko!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie, że możesz być ;) Rzeźbiłam poprzedni wpis, dlatego mnie nie było ;) Ach, ten głupi system, że trzeba czekać 1 min! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kartę rabatową do SMYKA ale już nigdy więcej nic tam nie kupię, nawet po rabacie jest drożej niż w innych sklepach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł! Chyba tak nawet dzisiaj zrobię :D Martyna jeszcze śpi, ale pewnie już niedługo, śpi od 13.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będę sie musiała przekonać na własne oczy, jak miałam poprzednią kartę, pod koniec maja to sobie też zrobiłam dzień dziecka i kuiłam małej kilka fajnych ciuszków, w tym kapitalna kurtke dzinsową, chodziła w niej całe lato. i dwie fajne zabawki - pianinko 4-klawiszowe z Little Tikes i takiego stworka z lusterkiem i \"odnóżami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to ja też na moment odejdę od kompa, nastawię zupke Małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero przed chwilą połozyłam Maksa na pierwsze spanie, i to po takim płaczu, a tu znowu wiercą . Moja cierpliwość zaczyna się kurczyć w ekspresowym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czy Martynce będzie smakowała zupka mojego pomysłu? A dajecie już dzieciom kapustę, groch albo fasolę? Ja ostatnio dałam Maksowi duszoną kapustę kiszoną i chyba mu smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła moja mama a Martynka sie obudziła ze strasznym płaczem, coś chyba w powietrzu wisi... :( zupke zaraz nastawiam :) Jabłuszka lubi, więc pewnie bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) Ale z WIELKIM żalem muszę Cie opuścić, szkoda :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jadę na te okropne korepetycje :P :P :P Tfu, po trzykroć przeklęte ;) Ale mi się nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, Karolinko, mam nadzieję, że się zobaczymy wieczorkiem, że będe miała dostep do internetu, bo ostatnio z tym było krucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie hop-sa-sa....hop-sa-sa:) a ja za swoj upor wczoraj gorzko zaplacilam,wlasciwie do dzis ,bo maz nie wrocil do domu...byl wypadek w pracy...i zostal,az do dzis....jeszcze nie wrocil:( a ja z opuchlizna:P chociaz przyznam,ze juz tak nie boli...wlasciwie wszystko minelo 3 grudnia mamy rocznice slubu-🌼 6grudnia Mikolajki:D a potem to tylko odczekac do swiat:) hmmmmmmmmmm-rozmarzylam sie wciaz choinki nie mamy:-o pozdrawiam 🖐️ moze jeszcze zajze w ciagu 30 minutek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×