Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Chora, ale jestem. :) Loli i Karolina - wielkie dzięki za zdjęcia. Szkoda, że Martusia nie ma zdjęcia z takim \"prawdziwym\" Mikołajem. Wysłałam Wam dzisiaj zdjęcia mojego urwiska. Mam nadzieję, że doszły. A teraz do Simonki - Ty się nie śmiej z tych kapci, bo tutaj to jakieś 3/4 polskich dzieci takie nosi. Podejrzewam, że się z tym nie zetknęłaś, ale to są takie kapciuchy, które poleca wielu pediatrów i ortopedów. Mają ysztywnioną piętę i kostkę i sa ponoć dobroczynne dla dzieciaczków, które uczą się chodzenia i stawiają pierwsze kroki. Niektórzy lekarze zalecają je zakłądać dzieciom nawet do 4-5 roku życia. A jeśli są wskazania ortopedyczne (mój siostrzeniec tak ma), to nawet dłużej. Uff, ale się nagadałam. A jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla wszystkich obecnych i nieobecnych :) Chyba się trochę spóżniłam... Wiola dziś dopiero otrzymała swój wymarzony prezent ... paczka przyszła dziś kurierem,nieżle obklejona;) i razem ją cała rodzinka otwierała ,Wiola była bardzo ciekawa, a jak zobaczyła jej zawartość to... popatrzyła i zaraz uściskała sowjego Teletubisia :) i do teraz nie wypuszcza go z objęć ;) coś wspaniałego 😭 To pierwszy prezent, króry ją tak uradował :) Moja ciocia dała jej helikopterek,taki na kijku do jeżdzenia,hałasuje i otwiera oczka i wysuwa języczek -ale nie była chętna do zabawy;) Jej chrzestny pewnie też ją rozpieści już w niedzielę na urodzinach jego mamy ;) a ja mam składowisko zabawek... Mam zdjęcia w ramce z wczorajszego dnia :) wystane i wyczekane,ale za darmo;) Jest któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jesteś jeszcze? Martusia piękna jak zwykle :) A w czpce Mikołaja to zapiera dech w piersiach:) Powiedz mi, po kim ona ma takie oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli 🌻 Ja nie widzę żeby Maks się czymś tak cieszyła :O Ninko - zapomniałam złożyć Ci życzenia szybkiego powrotu do zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny posłałam wam fotkę :) Ninko dołączam się do życzeń 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle nie zauważyłam, żeby Maks był przywiązany do czegoś, no oczywiście prócz mamy, dydka i kocyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - faktycznie Wilka bardzo się cieszy z Teletubisia :) A od razu wiedziała co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,dydek,, :) ? co to takiego? :) jeśli wolno spytać;) Potwierdzam Ninko -Martunia ma przecudowne oczka :) i ten kucyczek :) uroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wilka :) haha Karola ale mnie rozbawiłaś ;) mam Wilka w domku ;) super pomyłka :) Tak od razu wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem domyśliłam się,ale na początku się zastanawiałam co za wilka jej kupiłam ;) Lis był więc wilk też możliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Ty masz niesamowite poczucie humoru. Już ostatnio mówiłam moje mamie, że cokolwiek napiszesz to z teo emanuje taki optymizm :) No i zawsze się uśmiecham jak z Tobą "rozmawiam" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola my się nie gniewamy 👄 ;) Ale muszę Cię opuścić bo leci finał ,,Łabędziem być,, i nie mogę tego przegapić;) jutro postaram się być . Napisz mi o której możesz być jutro-- papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pewnie będę dopiero wieczorem bo wybieram się na zakupy z mamą :) Dobranoc, ja tez lecę, pogadam sobie z mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko :) cieszę się,że ty się cieszysz ;) Ja również uwielbiam z Tobą rozmawiać-pisząc :) No żeby tylko dziewczyny nie były zazdrosne ;) , że Ciebie faworyzuję ;) z Ninką,Jonką,Simonką,Anią i Danti również bo jesteście BoMbOwE :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,ale jak miałam depresję ;) to też optymistyczną ? :) Dobrze wiedzieć,bo teraz wiem,że nie było aż tak żle ,jak myślałam ;) No z wami dziewczyny to zawsze jest cudownie i wesoło! Ale naprawdę ,jak teraz sobie przyponę tego Wilka haha to pękam ze śmiechu :) Adi czasem przylatuje i się pyta co się stało,gdy się śmieje do laptopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego finału ..Łabędzia,, to chirurgia czyni CUDA !!! Naprawdę zrobili z tych babek -lalki Barbie - i to dosłownie. Za tydzień będą w strojach kąpielowych ;) Adi już się napalił, więc co to będzie za tydzień? Teraz były w sukniach wieczorowych- przepięknych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wychodz z tej wanny !!! woda pewnie już zimna :-0 tyle tam siedzisz... Zaziębisz się na maksa ;) Mama jeszcze z tobą rozmawia? Inaczej napisałabyś coś jeszcze... a tu nic ... Co do kąpieli to nie lubię zbyt długo się moczyć ;) Tylko umyć,poleżeć chwilę i spać bo potem skóra na palcach jest taka z tej wody wymoczona i pozmarszczana;) Ale już gadam pierdoły ;) idę spać bo dzisiejszy dzień i wcześniejsze mnie wypompowały:( Jutro siedzę w domu i nie chcę wychodzić...a marketów mam już dość -naprawdę mi się przejadły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc śpiące królewny 👄 z tych nie śpiących to zostałam chyba tylko ja ;) no i z całą pewnością Simonka :) Simonko miłego wieczorku ,który się zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Z Maciusiem już lepiej, to tylko przeziębienie, ale lepiej było sprawdzić. Zresztą dzisiejszą noc też miałam nieprzespaną, ale nie z powodu Maćka. Byłam wczoraj u gina i ........................ jestem w trzecim tygodniu ciąży, co jest dla mnie zaskoczeniem. Po pierwsze dlatego, że miałam spiralę, a po drugie dlatego, że w ostatnim miesiącu miałam \"niekolację\" tylko raz. To dopiero trzeba mieć pecha. Jestem jedna na 100 ale to mnie nie pociesza, tym bardziej, że dopiero zaczęłam studia i mąż mój też się nie cieszy buuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu GRATULACJE wszystko sie ulozy.Dasz Sobie rade, a maz napewno bedzie ci pomagal.🌼 Macius bedzie mial sie z kim bawic(za jakis czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek jak dotąd nie umie Maćkowi pieluchy zmienić, ani mleka przygotować, nie mówiąc już np. o kąpaniu. Nie wierzę że teraz nagle będzie się zajmował dzieckiem. ciężki rok mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie ,moj maz tez nie kapie nie karmi przewija tylko jak musi(jak mnie nie ma w domu) :( my to mamy zycie... ale Macius coraz wiekszy ,bedzie potrafil zabawic sie chwilke sam ,a moze i mamusi troszke pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , a maz chce nie chce bedzie musial cos robic (nauczy sie) ,bo inaczej moze zostac bez obiadu ,czystych ubran (o niekolacji nie wspomne) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze leciec, bo Leonek marudny chyba bedzie spal. jak go uspie to wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też myślałam, że tak będzie ale teraz chętnie zwaliłby obowiązki doomowe na panią Anię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Aniu moje ratulacje ,moja siostra też jest w ciąży,ale to chyba dopiero 1-2 miesiąc;) Mieszka za granicą i ma 4-letnią córcię:) Jak to ,możliwe?skoro miałaś spiralę? Adi też nie chcę dziecka wspólnego,narazie-jak mówi;) Ale ja też bym się bała znowu porodu:-0 no chyba żebym wpadła to wtedy tak się tym człowiek nie przejmuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×