Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karola nie mam już GG i Adi nie chce,żebyśmy mieli:( Więc musimy się męczyć czekając :( 1 minutę i znosić ociążałóść netu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne te dzieciaczki nie moga sie nawet obronic (ale meczyc mamusie potrafia:) ) milej kapieli Loli tak mi przykro wysle te fotki jutro moze to jakies turbulencje w powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak właściwie to nawet gdyby wróciła to mieszkałaby u naszej babci;) Mają tam dostać mieszkanie ,,bez grzyba ,, i z ,,centralnym,, tak więc tu mają piękne mieszkanko ,a tam skromne ,jak na Niemcy:( Miejmy nadzieję,że tą ciążę będzie lepiej znosić niż pierwszą... Była zagrożona i lekarze ostrzegali,że może być nienajlepiej z kolejnymi,bo ma krótką szyjkę macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko miłej kąpieli :) Danti nie uważasz,że przy Karoli wypadamy blado? ;) Jeszcze pomyśli ,że my się nie myjemy ! :) Idziemy się myć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast ,,blado,, pasowałoby ,,brudno,, ;) haha Danti ,a mąż pozwala Ci na gadu gadu? Adi idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale z nas brudaski, ale podobno brudek w koncu sam odpadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz duza dziewczynka i nie ma mi co pozwalac czy nie :) tu raczej chodzi o komp mamy slabo zabazpieczony przed wirusami i czekam az zainst.cos porzadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale ślepy mi się zalca ;) No i ,,niekolacja,, ;) znowu.... Ale dziś nie mam ochoty ,więc pójdzie spać głodny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Danti powiedz mi tylko ,czy Danti to skrót od imienia Danuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA DOBRE, PATENT MAMY JAK W BANKU. ZAPOMNIALAM WYLACZYC CAPS LOCK JUZ wylaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam,że ściemniasz :P masz pokażę Ci :P ;) to nie to Danti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzal w dziesiatke , wygralas wycieczke do tunezji(zaplac tylko vat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusia :) możemy tak mówić do Ciebie? Czy wolisz Danti ? Adi wymyślił mi Ewi ;) nikt nigdy taki mnie nie rozdrobnił ;) tzn zdrobnił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc po imieniu tylko nie Danusia bo czuje sie jak mala dzidzia :) moze byc kazda inna odmiana(Danka ,Dana ...itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 za oświecenie :) No teraz i Ja wam mogę pokazać i :classic_cool: = ❤️ Bo kto się lubi ten się czubi 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ,to ja wolę Danti- bo Dana to mnie się taki zwrot nie podoba ;) Danka ewentualnie ,ładniej i milej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×