Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

👄 dla Leonka :) Wiola 😴 Adi 😴 ;) Siostra dopiero na samym początku ;) 1-2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze urwiski tez dlugo spaly jak mialy katarek?Leo ma dopiero 2 raz katarek.pierwszy byl prawie nie zuwazalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpią sobie ładnie :) Adi rochę obolały :-0 ale nie chce iść do lekarza więc niech cierpi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo juz jestem:D herbata mi sie zle zaparzyla-wlasciwie to wcale:( musze sobie kupic czajnik ,ale moj teciu to swinia jak gotuje i uciapie wszystko i przypala,a ja nie chce by on mi niszczyl moich garczkow..wiec na razie wode na herbate gotuje w mikrofalowce ps:czajniczek tu dosc drogi okolo 30$-te co widzialam a ile kosztuje czainik w PL??? hm..teraz wam napisze co moje dziecko je dzis na sniadanie: winogrona i szynke-chlebka nie chce:( jak zrobbie male kanapeczki to zje miesko z gory,a reszte zostawi:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszuję sobie na allegro ;) i skacze raz tu ,a raz tam ;) Tak Danti przy katarku jest tak,że dzieci odsypiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti 🖐️ Simonko ja jestem na odzież i biżuteria ;) Uwielbiam kolczyki!!! I szukam jakiś orginalnych własnoręcznie robionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko gdzie ty byłas jak Cię potrzebowałam? Twój numer GG, ten który mialas podany w stopce, jest aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam własnym oczom uwierzyć, ile napisałyście przez te dwa dni, kiedy nie miałam dostępu do komputera!!! Martyna chora, ma katar, 3 raz w życiu ;) I juz wiemy, skąd się wzięło to spanie po 14 godzin na dobę! Mój mąż robił szafkę pod sprzęt i telewizor, bałagan w naszej kliteczce, Martynka zachwycona wiertarką... A ja byłam znów u cioci dentystki dziś, okazało się, że ząb się jeszcze nie zatruł do końca, jak mi pociągnęła za nerwa, to poczułam w pięcie... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolinko, aktualny - 1434016, jestem niewidoczna, ale mam w tej chwili gg włączone :) Kto wymyślił te 60 sekund oczekiwania? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowię Martnę od Ciebie rano :) Dziękuję! A z tym szczepieniem to właśnie tak jest, Martyna miała taką odrową wysypke po szczepionce MMR - odra, świnka, rżyczka Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło w poniedziałek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta \"niedostępność\" to pamiątka po czasach, kiedy miałam \"wielbiciela\", kolegę skądinąd sympatycznego, ale nie chciało mi się z nim gadać On juz sie nie odzywa, choć b. często jest na gg, a mi tak zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy przeczytałas wszystkie posty ale wczoraj miałam problem z Maksem, a właściwie mam do dziś, i myślałam, że mi pomożesz. A więc tak. Wczoraj wysypało go na brzychu i pleckach, takie różowe plamki, dzisiaj jeszcze doszły nogi i ręce. Przymopniałam sobie, że pisalaś cos keidyś o jakimś odczynie poszczepiennym i zaczełam szukać bo w zeszły piatek Maks miał szczepienie na odrę, różyczkę i świnkę. No i znalazłam, że po tym szczepieniu może tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Widzę, że juz przeczytałaś o moim okropnym problemie. wtedy nie chciało mi sie wierzyć, że Martynka może mieć wysypkę po tym szczepieniu, a tu masz! Jak długo trwało za nim jej zeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, doczytałam o tej wysypce Maksa i myślę, że to właśnie to, wydawało mi się, że juz pisałam, że zanalzłam w podręczniku do pediatrii, że taki odczyn występuje u 20 % dzieci w 6-12 dni po szczepienie, wszystko ok, najdalej pojutrze Mu zejdzie! :) 👄 dla Maksika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo wyczytalam w internecie ale nie było napisane jak dłigo może to trwać. Martynka już śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, i ten odczyn jest niezalezny od tego, czy szczepionka jest refundowana, czy płatna Akurat MMR jest w kalendarzu jako obowiązkowa, więc łaski nie robia i ma być za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opróżnij skrzynke to wyślę Ci zdjęcia z dzisiejszego spaceru :) ylismy na Skwerze Kościuszki, tam gdzie cumuje Dar pomorza i Dar Młodzieży. może słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście spi, ale znowu jej się poprzestawiały godziny spania, zasypia z płaczem i wołaniem \"mami mami, ała, ała\" około 20.30 i spi do 7.30 Nawet sie nie budzi w nocy, choć parę dni temu obudziła się i płakała okropnie, nie można było jej uspokoić. Mariusz do niej wstał, ale ona wołała mnie, jak przyszłam i zaczęłam jej spiewać, dopiero zasnęła, zdarzyło się to 3 razy tej samej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ściągnęłam wiadomości na outlook, powinna być pusta. CZy słyszałam o Skwerze Kościuszki? Zartujesz? Byłam tam ze 100 razy, kiedys pisałam Wam, że każde wakacje spędzałam w okolicach JAstrzębiej Góry, więc wycieczka do Trójmiasta była obowiązkowym punktem i bardzo przyjemnym przy okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia juz sie wysyłają :) Maks tez od jakiegos czasu budzi sie w nocy z płaczem, i o ile obudzi się ok.1 to wystarczy, że dam mu pić i śpi spokojnie dalej o tyle, jak o budzi się o 3 lub później to muszę zabierać go do siebie do łóżka. No i od dwóch dni budzi się przed 7 i nie chce spac dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś na poczcie? ;) Właśnie Martynia się obudziła, musiałam pójść i ją utulić U mojej cioci dentystki jest ogromny pies i Martynka, która lubi przecież zwierzątka, a zwłaszcza psy, strasznie sie boi Aresa... Ale dobre jest to, że jak zaczyna płakać, to wyciąga rączki do mnie i nikt inny nie może jej wtedy brać, doczekałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×