Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witam mamusie 🌻 Maks usnął dziś szybciutko bo nie spał popołudniu, coś mu się przestawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Maks wypada blado w porównaniu z Waszymi urwisami: waży tylko 10,5kg (bo jest na diecie jabłkowej ;)) i mierzy 81 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, fajnie, że Maks dzielnie zniósł badania, wspaniały chłopczyk! ❤️ A po tym , co napisałaś, że wyszło Mu uczulenie tylko na białko jaja kurzego i że był wysypany od pierwszych dni życia mam kilka \"wniosków\" ;) Po pierwsze - szczepionki przeciwwirusowe, w tym byc może przeciw WZW B są robione na kurzych zarodkach, więc jak dziecko ma takie uczulenie i jest zaszczepione ( a jest przecież) to objawy wystąpia, mimo tego, że nie jadło jajka. Po drugie - synek mojej sąsiadki URODZIŁ się z wysypką... Ona karmiąc nie jadła prawie nic, ryż i kurczaka i jabłka, a on i tak przez pierwszy rok życia miał wysypkę. Nie robili mu testów, tylko tak zaobserwowali, że największe zmiany są po jajku. I ma uczulenie(?) na wit. B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę z Maksem na USG i zastanawiam się jak by go tu zagadać bez telefonu, którego pewnie nie będzie można włączyć w gabinecie :O Ale jesteśmy dzielnie i sobie poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie wypada blado, przeceiż rozwija sie prawidłowo :D To Marta i Martyna są wielkie dziewczyny :) A Maks je przegoni w wieku dojrzewania, nie pamiętasz, jak w podstawówce do 6 -7 klasy chłopcy byli mniejsi, a potem nagle jeden za drugim rośli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jonko :) Zoabczę co jutro powie na to wszytsko moja lekarka bo ani wczorja ani dzisiaj nie miałam sposobności z nią porozmawiać :O O tych szczepionkach ona też mówiła ale przed testami uznała, że jednak mogę szczepić Maksa. Zreszta ta ostatnia wysypka nie wyszla zaraz po szczepieniu tylko tydzień później. Druga rzecz, Maks ma brzydka skórę na stałe tylko na twarzy a wysypki wystepuja okresowao w różnych mijscach, dzisiaj np. na szyii i pod brodą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak tłukłam braci aż kiedys oni stłukli mnie bo zrobili się wiekszi i silniejsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W brzuszek. Maks ma na zmianę zparcia albo biegunki, do tego wdęcia, no i ulewanie do 11 miesiąca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadu Gadu Gadka była sobie chatka... Kto wtej chatce mieszka? Jaś i Małgorzatka :) 👄 dla was dziewczynki ! Jednym tchem piszę ,bo net znowu zamula 😠 Wpadłam na podwieczorek;) co macie dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale o tej ostatniej wysypce już rozmawiałyśmy, to nie mogło być nic innego tylko odczyn poszczepienny :) A co do wyglądu skóry - Martyna ma też stale brzydkie policzki, ciągle czerwone, chropowate, a czasem wysypuje ją własnie na szyjce i karku. Nie mam pojęcia skąd ta brzydka buzia, ale już jestem zmęczona szukaniem, co chwile rzucam podejrzenie na nowe rzeczy, a to pietruszka, a to seler (...westchnął feler ;) ) A tak naprawdę, zawsze sie pocieszam, że skoro kupy robi normalne i nie choruje na częste przeziębienia, to brzydką skórę moge ostatecznie znieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniki i melisę :) Zapraszam jeśli któraś ma ochotę :) Tylko się pospieszcie bo zaraz nic nie zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jeśli moge Ci coś doradzić. Kupiłam maść Lipobase i jest super na tą szorstka skórę Maksa. Może Martynce też pomoże? Nie jest tania ale za to rewelacyjna i bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli, ja zapraszam na marcepanowe kartofelki :) 👄 Karolina, to oby wyszło wszystko dobrze w tym usg :) A może Maks się zainteresuje monitorem? Martyna tak lubi monitory, że na spacerze przystaje przy każdym bankomacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks na spacerze zbiera kulki, próbuje nacisnąć dzwonki przy furtkach i ... podgląda sąsiadów przez dziury w płocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku uzywałam lipobase, teraz gdzies mi się zapodziała, masz rację, jest bardzo dobra. A melisy to sie chętnie napiję, moi sąsiedzi doprowadzaja nie do obłedu!! Wiercą, nawet teraz, stukają młotkiem i ciągle im cos upada na podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Maks! :) Ale ciekawski kot! Gdzie znikła Loli? NApisz koleżanko cos więcej o tym szkoleniu, na którym byłaś? a internet chodzi jakby chciał a nie mógł 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam pic melisę regularnie jakieś dwa tygodnie temu. A nade mną mieszka babcia, do której ostatnio wprowdził sie wnuk i w pokoju nad pokojem Maksa urządza sobie technoimprezy . A babcia w środku nocy na cały regulator słucha radia Maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale się gniewnie zrobiło na naszym niewinnymm topiku ;) Więcej melisy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam Karolina, od rana boli mnie głowa a jak jeszcze chwile powiercą to pójdę do nich i zostawię im kupę Martyny na wycieraczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio stweirdziłam, że chyba powinnam sobie tę melisę dożylnie podłączyć żeby mi coś pomogło ;) No ale lecę parzyć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak swoją drogą, to masz anielską cierpliwość, ja już dawno bym była u nich z awanturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko skąd teraz wezmę kupę ;) Połozyłam dzis Małą wcześniej, bo wczoraj zasnęła dopiero około 20.30 i spała dzis rano do 7.50, aż musielismy ją obudzić... Ostatnio znowu robi cyrki przed zasnięciem. Nie chce sie połozyć, jak wychodzę z pokoju to płacze i woła mnie :( wiem, że nie powinnam do niej chodzić, bo jest coraz trudniej potem ja zosatwic, ale jak tu nie pójść, jak dziecko woła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam cierpliwości, mój mąz mi nie pozwala, ja też juz dawno bym tam była z wielkim pyskiem :) Raz, jeszcze we wrześniu jak głośno puszczali muzyke po 22-giej to zeszłam do domofonu (mieszkamy na 14 piętrze) i im zwróciłam uwage przez domofon. Wtedy poskutkowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Karolinko jutro na tym USG i czekam na opowieści, oby Maks nie denerwował sie bardzo ❤️ Aaaaaaaa Spać! Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 14 pietrze? U mnie na osiedlu najwyższe bloki to 11-piętrowce. Moi rodzice mieszkaja na 10. Ja tez lecę bo muszę powoli zacząc prezenty pakować bo u mnie jest taka tradycja, że ja pakuje przenty dla całej rodziny a że jest nas trochę to i prezentów kupa. W tym roku mam zawalone tylko pół baloku ale jeszcze tata nie zwiózł swoich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×