Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina, muszę kończyć, nie mam juz warunków, Martyna zarzuciła mnie książeczkami i powtarza \"czita, czita\"! I ciągle zabiera mi myszkę 😠 Juz jedną niedwano zepsuła, wsadziła kulke do środka 😠 Buziaki dla Maksa, niech jak najdłużej śpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba przywiązuje za duża wagę do jedzenia bo Maks musi dostać odpowiednią ilość warzyw i mięsa dziennie a tylko ja potrafię nakarmić go zupką ;) Deserki zresztą też trzeba mu umiejętnie podawać. Jedyne co je chętnie i zawsze to jabłka :) Jego przysmak :) Jak sobie przypomni o jabłku to nie ma mocnych żeby go odwieść od tego pomysłu. Wie gdzie leżą w każdym mieszkaniu, tzn. u mnie, u dzidków i u wujka :) Siega sobie, idzie do kuchni i pokazuje, że trzeba umyć i obrać ;) Cwaniaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sprytny Maks :) Komunikacja niewerbalna dziala! Odebrałam dziś zdjęcia Martynki robione tradycyjnym aparatem, szkoda, że tych nie moge Wam wysłać, są bardzo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - teraz mi tak przyszło do głowy, nie boisz się, że to kot uczula Martynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Karolina! Martyna śpi od 20 :) A ja byłam jeszcze w sklepie A jak Maks? Długo jeszcze spał??? Co do kota - nie boję sie, bo jak nie widywała się z kotem na wakacjach przez 3 tygodnie, to tez miała krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdrowie! :) A ja czytam na amerykańskiej stronie streszczenia odcinków mojego topowego serialu Zagubieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w osiedlowym markecie, jest czynny do 21, z Martyną został tatuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym coś poczytała ale skończyłam już wszystkie ksiązki. Jutro jade po nową dostawę :) Muszę wcześniej wyjśc z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to muszę się zawsze zaopatrzyć wcześniej, żeby mi nic nie zabrakło a jak czasem mam na coś ochotę to muszę cierpieć katusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wejdz na stronę www.abc.go.com/primetime/lost , jeśli lubisz serial Zagubieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to powinnam sie uczyć :0 Egazmin już za 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko zdać? podziwiam Was dziewczyny. Ja nie radzę sobie z obowiązkami domowymi a co dopiero jeszcze z nauką, praca i innymi takimi sprawami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ta buźka mi nie wyszła... Spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sobie nie radzisz z obowiązkami domowymi?? Maks zadbany, w domu czysto :) A jakbyś musiała, to i z pracą i nauka byś sobie poradziła, nie taki diabeł straszny, mi sie też wydawało, że nie dma sobie rady :) Wszystko da sie zorganizować Jak się do stu tysięcy korniszonych ogórków robi taką krzywą buźkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwukropek i dużę \"o\" (O) - nie zero - zrozumiałś bo nie wiem jak to napisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks dzisiaj po kapieli nie chciał sie ubrac i latał nago po mieszkaniu ;) Zauważyłam, że bardzo zaczął sie interesować swoimi genitaliami (śmiesznie to brzmi ;) w stosunku do małego chłopca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Dzięki ;) A Martna wczoraj przed kąpiela latała na golaska, po raz pierwszy, bo u nas jest zimno. Podbiegała do lustra i wybuchała śmiechem na swój widok :D Zabawa się skończyła, jak nadepnęła bosą stópką na klocek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks w domu chodzi na bosaka więc takie przygody jak wczorajsza Martyny są na porządku dziennym ;) Ostatnio maiła nawet siniaka na stopie - nie wiedziałam, że jste to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna też chodzi boso po domu ( w skarpetkach z ABS ami) ale do tej pory udawało jej się nie nadeptywać na klocki ;) Czasem zakładam jej butki ortopedyczne, ale niedawno zrobiły jej sie pęcherze na obu paluchach od spodu, więc rzadko jej teraz zakładam :O Jak myslisz, czy to może byc przez to, że ona źle stawia stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zrobiły sie jej pęcherze? Od butów? Maks ma takjaby otarta skórę, coś na kształt początku odcisku :O ale zawsze zapomnę o tym powiedzieć lekace bo on sie tak drze, że nie da sie myśleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×