Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Danti - nie powinny chyba jeść miodu, orachów i grzybów z tego co pamietam. A szpinak spróbuj zrobic tak: szpinka, czosnek, sól, pieprz i maka zesmietaną lub mlekiem. Wszystko podsmaz na odrobinie masła. Pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - wpisuję wściekły w [ ] lub zły w [ ] jak ma byc minka mniej wsciekła ;) jonko - dlaczego katar? Ninko - pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Danti masz spokój z jedzeniem :) Ten szpinak to myslę, że jak Ci zależy to możesz spróbować, ale nie bardzo wiem po co? Chyba, że dla urozmaicenia... Szpinak ma szczawiany, które w niektórych okolicznościach mogą powodować kamienie w nerkach, więc lepiej go za duzo nie dawać. A żelaza ma duzo mniej, niż kiedyś ludzie myśleli, bo jakiś naukowiec pomylił się o jedno miejsce po przecinku jak wpisywał zawartość żelaza w szpinaku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo spi w nocy po 10-12 godzin, a w dzien od 2 do 3 godzin jestem baaardzo zadowolona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym katarem to tak podejrzewam, bo takie zmiany pogody były ostatnimi czasy :( Oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czym przyprawiaie jedzenie dla swoich pociech? Uzywacie juz jakiś przypraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może faktycznie, tak powinna spać a ja powinnam się z tego cieszyc, a nie wyszukiwać problemy? Kończę, bo urwis zaczyna demolować myszkę :) Ściskam Was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy mówicie, że Maks jest spiochem! On spi tylko od 20.30 do 8.30 z 5 przerwami na jedzenie i picie, a w dzień godzine. I to a Zyrtecu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa, Ninko i Beatek, nie zauwazyłam jak zniknęłyście :( Przypraw na razie nie uzywam żadnych, ale to tylko skleroza, bo ciągle chcę cos nowego wprowadzić. Idę się bawić w kuku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka moze masz racje i jeszcze poczekam.najwyzej sama zjem ,bo przepis Karoliny wydaje sie pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa dla wszystkich ktorzy znikneli:) ja mam juz leonka na kolanach i pewnie jak sie rozbudzi to tez znikne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to chyba zostalam sama? to zmykam pobawic sie z Leoskiem. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, do góry! Martyna rozrabia i czeka na tatę :) Myslimy o Was! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Patrysia wstaje o 7,30 w dzień śpi tak od 11,20 do 12,30 a wieczoremidzie spać raz po19 ,raz o 20 a nieraz o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was gaduły i klachy ;) ledwo co skończyłam czytać ... ;) Jestem wcześniej bo siorka po wykładach wróciła do pracy, a ja do domku tylko Adi okupywał kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,jak jutro się nie pojawię to znaczy czy zostały z Nas sopelki lodu :-0 Mamy baardzo chłodno w mieszkanku pomimo grzejników na maxa i konwektora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - u mnie też jest zimno ale to przez tą awarię :O Blok sie wyziebił a ja mieszkam na prterze więc strasznie ciągnie od podłogi :O Przykryj Wioletke dodatkowym kocykiem i ucałuj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Uważaj bo nadrobisz te stracone 2 kg ;) A wogóle zapomniałam Ci pogratulować :) 🌻🌻🌻 to dla Ciebie za wysiłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zamiar kąpać Wiolę rano ,ale było za zimno i zrezygnowałam, nie boisz się ,,że Maks się zaziębi? Wiola śpi w rajstopkach,spodenkach,bodach ,bluzeczce bawełnianej i polarku:) no i pod kołderką,więc pewnie jej ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,wprawdzie straciłam te dwa kilo ,ale niestety to przez odwodnienie:( Ale czuję się o wiele lepiej bo mam dużo ruchu :) Jak mam dłuższą przerwę w pracy to... tęsknię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Aż tak zimno to u mnie nie jest. Ile u Ciebie jest stopni w mieszkaniu? Maks ma założony tylko pajacyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ta praca ,daje mi dużo przyjemności, chodzę naprawdę chętnie ,stres minął ;) Mam kontakt z ludzmi ,młodzieżą :) (która wygląda starzej niż ja ) Jest spokojna i nawet mnie te12h tak nie męczy-szybko mija czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×