Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

loli - mam taki pomysł bo chce mieszkać bliżej rodziców. ale u mnie od pomysłu do realizacji jest długa droga :) Nie potrafię się za nic zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola -dobry pomysł tylko musisz ulotki wydrukować i porozklejać ,a ludzie sami się odezwą z ofertami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja sama nie wiem czy chce tego na 100%. A witanie 1000 zainetersowanych dziennie też mi sie nie usmiecha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn czemu wyprowadziłaś się tak daleko? Czy to z powodu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie będzie ,aż tylu chętnych jeśli dokładnie sprecyzujesz czego szukasz,za ile ,jakie duże itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 lat W sumie keidyś to nie było daleko ale teraz jak mam tachac te wszystkie tobołki, wózek i jeszcze Maksa to już jest troszke dalekko. Druga sprawa, jakbym mieszkała bliżej to mogłbym podrzucić na chwilę Maksa mamie czy tacie w każdej chwili i np. spokojnie iśc do lekarza a teraz taka sprawa wymaga zaangazowania połowy rodziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, nic dziwnego, ze nie decydujesz sie na łapu -capu, decyzja o zmianie mieszkania jest bardzo powazna! Martynka wstała, chyba znow ja ktos obudzil, bo płacze :( Takze na razie mówie Wam 🖐️ buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,a czy to mieszkanie własnościowe czy tylko je wynajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa ile płacicie czynszu za mieszkania? U nas jest dość drogo bo za ok50m2 plus woda to ponad 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko - ucałuj 👄 Martynkę w sam czubek nosa :D Loli - a może przysłałabys jakieś nowe zdjęcia Wioletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę,że macie własne mieszkania, my mieszkamy u mojej mamy niby mamy całe piętro dla siebie ale ciągle są jakieś afery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a to jest kawalerka ,jak dobrze pamiętam ,tak? Może lepiej poszukać np dwu pokojowego mieszkanka, wkońcu Maks będzie chciał mieć trochę prywatności ;) kiedy dorośnie oczywiście. Przynajmniej masz okna wymienione na nowe ,a u mnie wiatr wieje i muszę zaklejać okna taśmą ;) :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ,ale przynajmniej nie musicie płacić czynszu, ani szukać i płacić opiekunce do dziecka ;) więc plusy są też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już nie mogłabym mieszkać z rodzicami. Właściwie to z tego powodu za młodu wyprowadziłam się z domu. Loli - dwa pokoje, ale malutkie, a do tego całe mieszkanie do remontu :O Kończe bo Maks wstał bo znowu jakiś frajer zaczął tłuc w ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam całą puszkę tuńczyka w oleju :-0 Ostatnio kiedy mi tak smakował to ... jak byłam w ciąży z Wioletka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli - a ja mam ochotę na mandarynki, które tez smakowały mi tylko w ciąży, ale to chyba musiałoby być niepokalane poczęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wogóle mam ciągle wrażenie ,że te plastry nie zadziałają i jestem w ciąży:-0 Potem się schizuję ;) Ale przyznam ,że ostatnio naprawdę dziwnie się czułam... Aż się boję iść do gin. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola 🖐️ ucałowania dla Maksia 👄 Wioletka jeszcze śpi pomimo walenia i wiercenia zza ściany ;) Ta to ma sen ;) już 3h i nic ... Co tu robić ... Pranie się pierze -na zapas ;) Adi miał zajrzeć do rodziców po drodze-zostawił tam auto. Szybko nie wróci :( A ja mam ochotę jechać na zakupy do marketu... Tylko nie mam z kim ani z czym ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byłam w Gdańsku w poradni prenatralnej Invicty , widziałam na monitorze moje 6cm maleństwo jest cudne, szaleje jak Maciek nie chciał usiedzieć spokojnie żeby można je było obejrzeć dokładnie, ale jak przez chwilę lekarz nie poruszał tym czujnikiem to widziałąm jak wyciąga rączkę w kierunku gdzie był czujnik, prawie się popłakałam jak to zobaczyłam. A taki wielki ten monitor był jak telewizor 21 calowy więc widok świetny, no i Marek pierwszy raz miał okazję widzieć na USG maleństwo. Na razie niewiele wiadomo, wiem że serduszko zdrowe rozszczepu kręgosłupa nie ma, mózg dobrze zbudowany, ale to dopiero pierwsze testy jeszcze 4 zostały i zdjęcie też dostałam tzn mój mąż dostał, lekarz tak poważnie do niego powiedział: nie chcę pana martwić, ale muszę to panu powiedzieć , wiem że pan tego nie chce, ale........ i tak pan dostanie zdjęcie dzidzi. Uśmiałam się. Można wszystkiego się dowiedzieć, lekarz chętnie odpowiada na pytania, nie siedzisz Bóg wie ile pod gabinetem, przychodzisz na konkretną godzinę i wchodzisz z marszu. Jest super mam jak najlepsze wrażenia, tylko zapomniałam zapytać o USG 3d/4d. Co do mieszkania to my mamy 250m2 dom wolnostojący, daleko od rodziców. Są tego plusy i minusy np czasem wolałąbym częściej widzieć rodzinę i oni chcieliby częściej widzieć Maćka. A poza tym jest kupa sprzątania WIECZNIE i utrzymanie takiego domu też kosztuje. A jutro mam 3 egzaminy i nie jestem przygotowana, aż się boję co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
Cześć dziewczyny,muszę się Wam wogóle przedstawić bo tego nie zrobiłam. Mam 32 lata, jestem 10 lat po ślubie ,Patrycja jest z VIII 2004. Będę tu do Was zaglądać częściej jeśli pozwolicie bo widzę że jesteście życiowe babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,jest któraś na posterunku? :) Ninka zapukałaś tylko do Nas a nic nie napisałaś, co słychać... Jak tam sprawa z opiekunką? Beatek zapraszamy serdecznie 🌻 na powitanie :) Napisz nam ,jak najwięcej o twojej Patrycji ,moja Wiola też jest z sierpnia :) a dokładnie z 23.08.04r a Patrycja? Apropos dziewczynki gdzie nasza lista obecności? Może zróbmy nową bo nie chce mi się szukać starej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu właśnie przeczytałam twój wpis :) Przypomniało mi się moje drugie USG ... Na pierwszym nic nie było widać i miałam wtedy nadzieję, że lekarz pomylił się badając mni i stwierdzając ciążę... Poszłam potem na drugie- modląc się żeby potwierdziło się ,że nie jestem w ciąży ale jednocześnie przygotowywałam się na ,, najgorsze,,... Chwila prawdy i nie było już żadnych wątpliwości ... Wbrew wszystkiemu przeżyłam coś cudownego móc zobaczyć to maleństwo... I przyzanam się szczerze ,że wkońcu wiedziałam na czym stoję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,ale Aniu wzięło mnie na wspomnienia,a zapomniałam o najważniejszym :) Cieszę się razem z Tobą ,że dzidzia zdrowa :) Mąż był z Tobą na USG - myślę ,że to bardzo dobrze bo faceci muszą zaobaczyć żeby poczuć ,że kobieta nosi dziecko... Może nie każdy ,ale jak ja byłam w ciąży to usłyszałam: przecież tego dziecka niema ... było mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jeszcze jedno egzaminami się nie przejmuj bo napewno dasz radę ;) może piątki nie będzie ale czwórka też jest ok ;) Trzymam kciuki za Ciebie :) Ty to dopiero jesteś dzielna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc 🖐️ Jurto do pracy rodacy ;) Praca niby długa i czasem męcząca,ale czas szybko mi upływa :) a powoli nawet zmęczenie przechodzi . Teraz to może być tylko lepiej . P.s. SIMONKA odezwij się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×