Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ciałko jest, ale skrzętnie ukryte, ja jestem strasznie nieproporcjonalna: drobna- żeby nie powiedzieć rachityczna- góra, szczupłe łydki, ale tyłek jak, nie przymierzając, Jagna z Krzyżaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam zamiar zdawać na specjalizację z pediatrii, ale na razie muszę zdać ten przeklęty LEP 😠 A sieć faktycznie zamula na całego, inne strony oprócz Kafeterii nie chca się wcale otwierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno bo tego co pisze nie da sie przeczytac tylko ktoś na takim samym haju da radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze chciałam zadać Wam jedno pytanie: Czy Wasze dzieci potrafia wysiedziec cały posiłek w jednym miejscu? Maksa wszędzie pełno, no i jedzenia też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, do kogo ona podobna, oczy ma moje ale nos i usta Mariusza. No cóż, z tym dowcipem to jest tak, ze tylko dystans do siebie mi pozostał, bo nie wierzę, że tyłek kiedykolwiek zmieni swoje rozmiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) wtrace swoje 5 groszy.... :-) moj synus ma dwa lata i nadal nie usiedzi przy jedzeniu, musze za nim z lyzka biegac, bo kiedy sam je to po trzech pierwszych lyzkach mu sie nudzi i idzie sie bawic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie - ja z innej beczki: jak udało Ci się wklepic tylko taki krótki adres z szipszopu? Ja próbowąłam i nie chciało sie otwierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak małą usadzę w krzesełku do karmienia to siedzi, tylko czasem protestuje, ale ja jestem wredna matka :P I rzadko daję jej jedzenie poza tym krzesełkiem, czasem dostaje do rączki kawałek suchego chleba, żeby mi nie smarowała masłem po meblach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie, tylko dlaczego nie ma więcej tych serduszek??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co by tu napisac? :D Życzenia! Jeszcze wielu tysięcy fajnych wpisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam pytania i się śmieję z co niektórych, a nad niektórymi sie zastanawiam. Poza tym jesteśmy już w pełnym składzie w domu i nie mogę za głośno klikać klawiszami bo mąż film ogląda ;) A z tymi serduszkami to chodziło mi o to, żebyś otoczyła sobie też maila, będzie bardziej kolorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaa, to o to chodzi ;) No dobra, to koło maila posadź chociaż kwiatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jednym okeim zerkam na zegar ;) Musze kontrolowac bo do 22.30 muszę byc już gotowa na rozmowę z mamę w cieplutkiej kapieli:) To chyba brzmi jak jakies zboczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee, to raczej normalne, nie masz ci jak rozmowa z mamą w ciepłej kapieli ;) To napuszczaj sobie wody, ja zwiłam się w stronę łazienki, tez sobie napuszczę ;) Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×