Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ale Ty jesteś prawie od poczatku!!! To ja sie włączyłam dopiero około 18-stej stronki ;) I też mi było głupio, ale coś tu wisi w atmosferze takiego przyjaznego ;) Może to matki załozycielki - Loli, Ninka i Karolina ;) Buziaki dla Załozycielek ;) Wpadnijcie wreszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj usypianie... ja to wchodzenie i wychodzenie stosowalam ale nic na sile .po paru dniach zrezygnowalam.teraz tez wychodze,ale wracam tylko wtedy jak placz przeradza sie w ryyyk albo wrzask.przytulam i odkladam do luzeczka i wychodze.Leo czasami jak tylko go dotykam to zaraz sam sie kladzie:) wie co nastapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usypiania to ja z Maksem siedzę aż nie usnie :O Ale coraz bardziej martwią mnie te nieprzespane noce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a kiedyś wspominałaś, że leonek nauczył się zasypiać am tylko potrzebuje jakiegoś samochodziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - nie wiem co powiedzieć :D ale to nie moja zasługa tylko nas wszystkich :D A swoją droga muszę zajrzeć na ten topik. co on ma za tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ma w tytule o rocznych dzieciach ;) Witaj Karolinko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochodzik...bylo minelo...szkoda teraz szybko zasypia jak jest padniety,ale przewaznie ze 2 razy wstanie w lozeczku to go poloze i zasypia sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostanowiłam dzis przenieść Maks z jego zabawkami do jego pokoju. chciałabym mieć chwilke tylko dla siebie, żeby Maks bawił się u siebie. Ciekawe kiedy mi się to uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi :) Jak chciałam znaleźć jakiś fajny topic, żeby sobie pogadać, to najpierw weszłam na \"Mamy na urlopach wychowawczych\", ale tam juz było takie własnie zgrane towarzystwo, ze nie miałam śmiałości ;) A na naszym topiku dopiero się rozkręcało ;) Przed mna cały weekend bez męża!!! ;) Wolny komputer! Nie trzeba gotować obiadu!!! Można iść spac po dobranocce ;) Jupiiii! A najlepsza wiadomością jest ta, że jutro wraca moja mama!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie predko, a ja chcialabym miec drugi pokoik dla Leonka.juz niewiem co ja mam : salon, sypialnie, pokoik dziecinny... wszystko w jednym czasami dostaje klaustrofobii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna rzadko kiedy bawi się sama, nawet jak ją obłożę fajnymi zabawkami to natychmiast przykleja się do mnie :) Co ciekawe, jak Mariusz wkłada ją do łóżeczka z książeczkami albo zabawkami, żeby mieć trochę czasu, a mnie nie ma, to podobno ona sie bawi i nie protestuje... Co według mnie jest dowodem na to, ze mama jest najlepsza na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama pojechala do Murzasihla na obóz z dziećmi Dzięki temu miałam samochód, ale właściwie to wole mame, niz samochód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no właśnie cos tak kojarzyłam ale myślałam, że to mama Danti. Danti - a jak samochód, bo mój nadal stoi na warsztacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z Leonkiem mam to samo bez mamy ani rusz,a z moim bratem no problem-Leonek sie bawi , a PAPE(tak go nazywa od PEPE) siedzi przy kompie albo oglada tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w warsztacie,czekamy na czesci-musza je sprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czasem piszesz, Karolina, że Przemek bierze Maksa na dwór albo że jest u Was? A ja, mimo, że mieszkam tu od 27 lat i mam troche tych koleżanek mam dookoła, to nie spotykam się z żadną, czasem tylko spotkam jakaś znajoma z podstawówki... Tylko, że ja bardzo lubię zawierać nowe znajomości i w ogóle lubię gadać z ludźmi i w czasie spacerów z Martynką poznałam troche mamusiek z okolicy. Z tym, że teraz, zimą nie spotykam ich często, bo nie siedzę cały czas na dworze, jak latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a zdrobnienie PEpe to od czego? ;) Bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę spadać, Mariusz wrócił :P Ale jutro o stałych porach będę na pewno :D do zobaczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ty piszesz z predkoscia swiatla wiec wypadki sie zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×