Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina, musisz być bardzo zdolnym fotografem, bo na żadnym zdjęciu Maksa nie widać, żeby miał zeza Ale tak na pocieszenie, z tego co wiem, taka operacja zeza nie jest bardzo skomplikowana, ani obarczona ryzykiem, więc jak rzeczywiście zajdzie taka potrzeba, będziesz mogła to zrobić i po krzyku, jak odstające uszka albo szparę między zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przeraża fakt, że w zawodzie jaki wybrałam niegdy nie będzie końca nauki :O Jak nie specjalizacje to jakieś punkty edukacyjne... Każdy lekarz powinien w ciągu roku zdobyć 200 punktów edukacyjnych, zdobyć je mozna na szkoleniach, kursach, rozwiązując testy i zdając jakieś egzaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojej, Jonka, będziemy za Ciebie mocno trzymać kciuki i dobre fluidy podsyłać. A tak z drugiej (pacjenta) strony, to w sumie zupełnie uzasadnione, że lekarz musi \"iść z postępem\" w medycynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - wymieniłaś wszystkie wady Maksa: zeza, odstające ucho i szpra miedzy zebami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - są takie zawody, które wymagają ciągłego kształcenia i to chyba dobrze bo to znaczy, że świat idzie na przód a nie stoi w miejscu. Szkoda tylko, że Ci którzy wymyslają t egzaminy i testy często sami nie znaja na nie odpowiedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - szparę między zębami, to teraz chyba wszystkie dzieci maja (na tym etapie rozwoju). A u Martusi przez długi czas wydawało mi się, że widze zeza. Ale byłam u okulisty (z czymś innym) i powiedział, że zeza nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do moich zdolności fotograficznych to odziedziczyłam je po tacie, któremu nogdy w zyciu nie wyszło żadne zdjęcie chociaż nastukał ivh najwiecej w rodzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no Maks ma stwierdzonego niewielkiego zeza a do tego astygmatyzm i nadwroczność w sumie +3,5 dpi. A szparę ma taka dużą, że przez pewien czas zastanawiałam się czy to sa jedynki czy dwójki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba jednak przesadzasz. Widziałam na zdjęciach, że jest bardzo ładnym chłopczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, do rozpaczy mnie doprowadzasz!!! Masz świetnego Synka, szpara między zębami, to tak jak Ninka pisze, normalne u dzieci w tym wieku, ja miałam szparę między jedynkami taka, że jeszcze ze dwa żeby by się zmieściły, powaznie wyglądałam jak wiewiórka Dale z bajki Chip i Dale ;) Uszka przy takiej małej główce maja prawo odstawać, pokaż mi półtoraroczne dziecko z przylegającymi plastusiami do główki ;) A co do zeza, to i tak Ci nie wierzę ;) Zeza to ma Martynka, już Wam kiedyś to zdjęcie posłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - chyba jak każda mama :) Moja rodzina tez twierdziła, że przesadzam z tymi oczkami ale jak poszłam do okulisty i Maks dostał okularki to zwątpili. To samo było z alergią ale jak zobaczyli jak wyglada jego skóra to nawet mój tata przestał czynić aluzje, że za dużo mu zabraniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy najpiękniejsze Dzieci świata, z ich krostkami, zezami i odstającymi uszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - zaraz poszukam i wyslę Co zdjecia z zezem, zeby Cię przekonać ;) A tak na marginesie to bardzo miło, że mnie tak pocieszacie :) Dziękuje Wam za to 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ;) To nie żadne pocieszanie, to szczera prawda :) A teraz przypomniało mi się coś, o co miałam Was spytać: Czy Wasz Skarby zauważają lecący samolot? Bo Martynka tak, czym mnie strasznie zdziwiła, nie sądziłam, że jest w stanie zwrócic uwagę na samolot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia juz poszły, do Ciebie Ninko, też :) teraz sie przekonacie, że mówię prawdę. Zreszta okulistka to potwierdziła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak. Wszystkie samoloty, ptaszki, księżyc (zwłaszcza jak go widac w dzień), kotki, pieski. Czasami ja nie widzę, a ona piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Maks jest mało spostrzegawczy. On zwraca uwage tylko na zwierzaki :) Zauważy nawet mrówkę ale samolotu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę dyskutować z opinią lekarza, ale widziałam wiele zdjęć dzieci z prawdziwym zezem. Wystarczy kupić \"Dziecko\" czy \"mama i ja\", tam jest pełno zezujących dzieciaczków. Maksiowi chyba raczej ucieka oczko. Zresztą sama mówiłaś, że to lekki zez. Taki ma np. Christopher Lambert a jest facetem co rzuca na kolana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze wszytskie światełka (łącznie z księżycem, tak ja Marta :)) i kulki na krzaczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze jedno. Martusia jak wychodzimy na spacer, to natychmiast każe sobie urwać listek z drzewa. I z tym listkiem w rączce odbywa cały spacer, az do powrotu do domu. Troche teraz posucha z tymi listkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech Wam będzie :) Ale pamietam, ze mój brat miał kolegę, który miał okropnego zeza i nigdy nie wiedziałam w które oko mam patrzeć ;) a najlepiej jak przestępowałam wkoło niego bo wydawało mi sie, że mnie nie widzi a on w końcu nie wytrzymał i zapytał sie czemu sie tak kręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nawet nie wiem jak Maks zachowuje się na spacerze bo od dwóch tygdni siedzimy w domu :O Dziś wyszedł na trochę z Przemkiem ale wrócili po pół godzinie bo Maks przysypiał w wózku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtynka wstała nieodwołalnie :( Juz jest przy mnie i walczy ze mną o mysz ;) Próbuje ściągnąc zdjęcie, ale na razie nie ma... Tak czy siak, musze spadać, zanim Martynka zdemoluje pół mieszkania ;) Miłego popołudnia!!! Buziaki dla Skarbów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to juz naprawdę przegięłaś. To zupełnie bez sensu porównywac lekkie uciekanie oczka i prawdziwego zeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Chodziło mi o to, że nie chciałabym żeby Maks mial takiego zeza przez to, że nie chce nosic okularów :O W sumie to nawet nie wiem czy zez może się pogłębić? Jonko - Pa Może uda Ci sie zajrzeć wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki, ale ja też muszę jeszcze popracować i lecę tulić maleństwo do domku. Może odezwę się wieczorkiem. Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znowu zostałam sama :( Ale może to dobrze bo kuchnia wymaga sprzątania :O Ja napewn zajrzę wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×