Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ewe - ja nie dałabym Maksowi tego typu przypraw, zresztą bardzo żadko ich uzywam. Zawiraja wiele konserwantów i polepszaczy smaku :O Po co faszerować tym małe dziecko? Zresztą Maks najchętniej je niedoprawione zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewe - ja dodaję wegetę ;) inaczej zupka nie ma smaku ... Dziewczyny odebrałam list od komornika... Byłam zdziwiona co to może być po 2 latach ... Albo przedawnienie albo ściąganie zaległej kasy, no i całe szczęście ściąganie :D 300ZŁ no niby mało ale teraz to nam się każdy grosz przyda ;) A jemu te 300 stówy napewno pokrzyżują plany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze:Loli super te kolczyki:)najb spodobaly mi sie te niebieskie/turkusowe. moglabys zrobic jeszcze wieksze te kola? i czy one musza byc na tej zawieszce?nie moze byc samo kolko? spraw z alimentami nie kumam...ogolnie Twojej sytuacji..... ale glupia sprawa...w niedziele bylam na komunii u syna brata mojego meza. najpierw matka mowila dziecku,ze tata nie zyje(bo wyjechal,znalazl sobie inna kobiete)a tu tata pojawia sie w kosciele...powalona sytuacja(i szok dla dziecka:() nie wiem jak jest u Ciebie,ale dobro dziecka jest najwazniejsze i widze,ze tym sie kierujesz.wspominalas cos ostatnio o \'widzeniu\"z rodzina...sama nie wiem jak ja bym sie zachowywala w takiej sytuacji... sprzatacie,gotujecie,leniuchujecie,ze tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja znowu u rodziców :D Mariusz pracował dziś, a po pracy chciał się zabrać za ten nasz nieszczęsny samochód, więc pewnie nieprędko wróci... Co ja bym zrobiła bez tych moich rodziców... Martynka pospała, jak wstała dałam jej zupkę z lanymi kluseczkami, zupełnie nie zmiksowana i wciagała aż jej się uszy trzęsły :D A wczoraj to zjadła Mariuszowi pół kotleta z kurczaka :) Ja sama przyszłam na obiadek do mamy - zrobiła gołąbki :) Ewe - cieszę się, że zajrzałaś :) Fajnie, że Antoś zrezygnował ze smoka - mądre dziecko masz :) A na nocnik przyjdzie czas :) A co do wegety - ja nie daję, z tych samych powodów, co Karolina. Wprawdzie nie uważam, że to \"trucizna\" ale myślę, że nie ma takiej potrzeby :) Sól czasem dodam, pieprz też. Raz dodałam bazylię. Loli - Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - to Wy dostaniecie pieniądze? Jak tak, to super - 300 to naprawdę dużo :D Karolina - postaram się wpłynąć na męża - naprawiacza, żeby wreszcie zajął się komputerem ;) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - Ewe - ja nie przypominam sobie sytuacji, żebyśmy kiedyś się posprzeczały... Owszem, mamy inne zdania na różne tematy, ale ogólny kierunek jest ten sam :) Wydaje mi się, że potrafimy prowadzić kulturalne dyskusje i każda z nas jest wyrazista osobowością, która ma odwagę bronić swojego zdania, jednocześnie nie obrażając nikogo :) Ale sobie dosłodziłam ;) Miłego popołudnia, wychodzę do piaskownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam Wam tylko poweidzieć, że wysłałam kilka zdjęć Maksa :) jakby któraś nie zauwazyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele Stróżu mój, Ty zawsze na straży topiku stój ;) Ja znów w gościnie ;) Martyna się dziś w nocy przestraszyła burzy i deszczu walącego w szyby - obudziła się z płaczem: \"kap - kap, nieee\" :( A teraz u rodziców jest też mój brat ze swoją 8 - tygodniową córeczką Mają :) Taka słodka :) A waży 4100g, jeszcze 100g i dogoni masę urodzeniową Martynki ;) Martynie się bardzo podoba dzidzia, całuje ją i głaszcze :) Miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - obejrzałam zdjęcia - dziękuję!!! Maks wygląda już na takiego dużego chłopczyka :) Na pewno sobie świetnie radzi na tym placu zabaw - huśta się już na tej \"dorosłej\" huśtawce :) Bardzo fajne butki masz dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, zaczęłyście rozmawiać i ciiisza :( Miłego dnia Wam życzę :) Ja znowu na \"gościnnych występach\", więc na dużej przerwie mnie nie będzie :( Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, uprzejmie proszę o usprawiedliwienie mojej dzisiejszej małomówności, ale mam zaległości w pracy (po zwolnieniu) i nie nadążam. Jutro będzie lepiej. A jesli chodzi o zdjęcia, to są jak zawsze śliczne .... dzieciaczki naturalnie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 Wpadłam się przywitać 🖐️ i zabieram się za obiadek :D Pogoda dziś śliczna więc nie ma co w domu siedzieć ;) Jeśli chodzi o te 300zł to jednorazowo - poprostu zalegał taką kwotę od 2lat i wreszcie jak zaczął legalnie pracować to go dopadli :D Jeśli chodzi o kontakt to tylko z jego bratem jest normalny ;) Zawsze to jedna osoba z jego strony ,która może poświadczyć przeciw jemu za kilka lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe - kolczyki turkusowe koła muszą być na zawieszce = bigel ,ponieważ tą część wsadzasz do ucha i na niej kolczyk się trzyma ;) Jeśli chodzi o rozmiar to nie mam większego koła :( mam tylko jedne takie ... Ewe - żal mi tego chłopca :( głupia sytuacja zaistniała , kłamstwo ma krótkie nogi ... Jeszcze nie wiem jak jej to z Adrianem wytłumaczymy ,ale napewno nie powiemy ,że nieżyje bo to przecież nie jest prawdą . Właściwy czas będzie za parę lat ,ale małymi krokami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na popołudniowej wizytce u mamusi ;) Ninko - prześliczne fotki, w takich niespotykanych ujęciach :) Martusia jak zwykle prześliczna :) Ściskam Was mocno i idę na dwór do moich dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a Wioletka wygląda, jakby sama miała zaraz pójść do Komunii :) Jest śliczna i taka wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jestem po weekendzie w szkole-umęczyłam się totalnie, żeby nie egzaminy to chodziłabym teraz w kratkę-maluszek szalał jak nakręcony, nie wiedziałam jak siedzieć, a 12 godzin dziennie to dużo jak na 30 tydzien ciąży. Miałam koło z matmy-dobija mnie ten przedmiot-wyłożyłam się na najprostszym zadaniu :( nie wiem jeszcze jakie wyniki, ale mam nadzieję, że chociaż zaliczę bo następne koło 4 czerwca z całek i różniczkowania pochodnych a to dla mnie kosmos 😭. Dobrze, że pogoda jest dziś ładna, przynajmnie humor mam lepszy. Od połowy lipca przychodzi za mnie koleżanka więc będzie już lżej, ale chwilowo jestem sama w hurtowni i normalnie mam dość. A teraz coś pozytywnego: mężuś zarezerwował weekend w Stegnie, oby nic nie wyskoczyło, bo strasznie chcę jechać-ale miał wyczucie, że nie mam akurat zjazdu, a to taki weekend szkoleniowo-integracyjny finansowany przez zaprzyjaźnioną firmę budowlaną. JUUUPPPPIII już ja wiem jakie fajne są te szkolenia :) bierzemy Maciusia i będziemy się relaksować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis z Maksem u dernatologa-imbecyla Stwierdził, że krosty Maks ma od drapania, a skóra między paluszkami schodzi bo to \"urok atopików\" Najlepsze, że diagnoze postawił zanim obejrzał Maksa dokładnie. I jeszcze jedno mądre zdanie: \"Dzieci w tym wieku nie miewają grzybicy\". Wyobrażacie sobie taką ciemnotę? Przecież jak jest więcej lekarzy, którzy wierzą w takie stereotypy to ja sie nie dziwię, że służba zdrowia funkcjonuje tak jak funkcjonuje :O Wybaczcie, że tylko o sbie ale zapomniałam prania powiesić i musze leciec to zrobić. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przykrością stwierdzam, że nasz topik nie tyle upada, co już zupełnie upadł. 😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ topik żyje Ninko :D Jak tam zdrówko ? Karola - no rzeczywiście lekarz się na niczym nie zna :-0 Grzybicą można się zarazić w każdym wieku ! No i co powiedziałaś mu co o jego opinii sądzisz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola zasypia ,ale czas muszę poświęcić na ogarnięcie bałaganu ;) Jutro przyjeżdza mój tata :D ale się Wiola ucieszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu fajnie ,że trochę wypoczniesz wkońcu należy Ci się relaks ;) Jak tak patrzę to termin już zbliża się ,zbliża :D Moja siostra też ma termin na koniec lipca- początek sierpnia ;) No także ma mieć synka :D Kto wie może uodzą się tego samego dnia ? ;) Jeśli chodzi o Twoją wagę to gratuluję Ci 9 kilo tylko przytyłaś więc szybko wrócisz do formy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli oby twoje słowa się sprawdziły :D tylko bedę musiała i tak powalczyć bo ja zaszłam w ciążę ważyłam 70 kg na 164 cm-praca nad swoim ciałem i tak mnie nie ominie, ale na szczęście może byc mniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×