Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko - ale ja sie nie obrażam na pania doktor tylko najzwyczajniej w świecie przestałam jej ufać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - rozumiem, tak mi się tylko skojarzyło ;) A drogi ten Nenedent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś zawalona pracą, zusy muszę dokończyć i przesłać bo w zeszłym tygodniu już się nie wyrobiłam z tym tematem :O Jonko nie zazdroszczę przygody, ja miałąm raz podoibnie z moim mercem tylko na szczęście na czas zareagowałam bo o mały włos bym na drzewie wylądowałą :( Karolinko nic się nie przejmuj wypadkami Maksa-Maciek średnio 5 razy dziennie przydzwania głową albo o stół albo ścianę-to taki tym mój Marek też ma parę blizn z dziecięcych lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie kupię tę pastę, bo marta najchętniej bu zjadła całą tubkę Bobini. :) Dziewczyny, muszę się pożegnać. 🖐️ Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myję elmexem, z fluorem... Raz dziennie, uważam, że nam to wystarczy. Martyna popija tylko wodę więc płucze sobie ząbki, a nie je żadnych oblepiających ząbki substancji :) Nawet moja ciocia dentystka uważa, że nie powinnam używać pasty z fluorem, ale ja wolę jednak zapobiegać, niż potem narażać dziecko na stres i cierpienia u dentysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ta psata też jest smaczna ;) więc też może smakować Marcie :) Buziaki 👄 dla Twojego bąbla pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja myje dwa razy dziennie bo Maks pije duzo soków i kompotów. Je też kaszkę, która wydaje mi się bardzo oblepia ząbki. A z tymi pastami to faktycznie, jedni radzą z fluorem, drudzy bez, dlatego ja używam ich na zmianę. Jestem ciekawa jak będzie wygladało oko Maksa po przebudzeniu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Martynka wstała... Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - uściskaj ❤️ Martynke od nas Loli - może ty za tanio wystawiłaś te swoje kolczyki? Wyslij mi koniecznie nowe zdjecia bo zaintygowały mnie te fioletowe krople;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karola . Już nie wystawiam na allegro - to był kiepski pomysł :( Poza allegro sprzedałam już z 50 par :D Zaraz postaram się wysłać ponownie ;) A co do sukieneczki będę ją ubierać do kościoła :) albo na spacerek w lato :) a kosztowała niewiele bo 20zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli21 loli
Wysłałam ,ale Wiola wstała ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie dostałam ale sprawdzę za chwilkę :) Ucałuj Wioetkę 👄]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bardzo podobaja mi sie turkusowe kropelki ale niestety do niczergo nie będa mi pasowały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jonko,Fotki sliczne.(o obiecanych zdjeciach Antka nawet nie wspominam,strraaaaasznie slowna jestem.....) Bolerko super:)Ostatnio pokazywalas jakas aukcje z taka rozowa sukienka dla Martynki.zagladnelam tam i...kupilam szlafrok dla Antosia.Dzieki za cyne;)pewnie bedzie za duzy,ale co tam;) http://www.allegro.pl/item101775622_sliczny_nowy_szlafrok_na_104cm_bojowy_.html czytam,ze nie dajesz ogladac dziecku tv...nawet bajek?nie chcesz robic Martynie prania mozgu czy o co chodzi?sorki,ze pytam,ale czy moglabym znac tego powod?ogolnie nie wydaje mi sie ,ze zrobie mu jakas krzywde pozwalajac mu na chwile przed tv,ale moze sie myle? hmm,jesli chodzi o Antka to ma nawet swoje ulubione bajeczki i cos tam podspiewuje gdy sie rozpoczynaja:). zaczyna sie Noddy(w tle slychac klakson)to nasladuje klakson:) jest Listonosz Pat i slychac kotka,to on znowu miauczy...itd:) pamietacie Dziewczyny moja akcje ze stulejka u Antosia?...chodze prywatnie do lekarza i on od jakiegos czasu byl zdania by zrobic co trzeba bo jest to KONIECZNE.(mowilam Wam o tym) dzis bylam na szczepieniu w osrodku,badala Antosia tamtejsza pani doktor i powiedziala ze wszytsko jest w porzadku i absolutnie zadne zabiego nie sa potrzebne!nawet nie kazala mi tego sisiaczka \"gimnastykowac\"w kapieli(jak to robia inne mamy). i teraz zglupialam:(z jednej strony chce zaoszczedzic dziecku okropnego bolu,niespania po nocach i innych meczarni ,zaz z drugiej...jesli jednak w przyszlosci cos bedzie nie tak i nie obejdzie sie bez nacinania skalpelem?....nie wiem kogo sluchac:( dobra......troszke sie zasiedzialam;)Wam pewnie juz 5 sen sie przysnil:)paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chyba pospieszyłam sie z tym nocnikowanie :O Maks teraz wstaje o swicie i \"woła\", że chce na nocnik ;) Wcześniej po przebudzeniu mogłam jeszcze troszke poleżeć, a teraz? :P Musze wstawac bladym świtem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe - ja nie robie nic z siusiakiem Maksa. Chociaż jak zaczęłaś pisac o tej stulejce to sprawdziłam jak to u niego jest. I chyba jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Witajcie z rana :) Martyna spała do 7.30 :D Teraz tylko czekam aż się wypierze, powieszę i spadamy do piaskownicy - mamy nowy zestaw łopatkowo - wiaderkowy ;) Ewe - jak fajnie, że się odezwałaś ❤️ To nie jest tak, że nie pozwalam Martynie oglądać bajek, wcale zresztą nie uważam, żeby w bajkach było cos złego :) Po prostu - jak była mniejsza, nie chciałam, żeby nabrała nawyku przesiadywania przed telewizorem i oglądania wszystkiego jak leci... Ale to właściwie ona sama odrzuciła telewizję - jak jeszcze mieliśmy sygnał w kablu to włączałam jej dobranocki. A ona rzuciła okiem, pocieszyła się chwilke do ekranu ale po chwili ja to nudziło, nawet Noddy czy Pszczółka Maja, Smerfy... A teraz to chciałabym, żeby choć na 15 minut jakas bajeczkę obejrzała i dała mi chwilkę przerwy, a tu nic z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem się na temat bajek: Patrycja ogólnie nie jest zainteresowana żadną jaka leci obecnie w TV a ja jej specjalnie nie zachęcam . Ale..... w gazecie była płyta z 4 bajkami o poczciwym Misiu Uszatku i wiecie co bardzo lubi ją oglądaćo:) codziennie ogląda cały ten zestaw ;) uważam że to urocza i pouczająca bajeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas czas na bajke jest tylko rano.Antek budzi sie,wlaczam mu tv(akurat sa jego ulubione),karmie i robie cos \"kolo siebie\":) bez bajek byloby ciezko....a tak to mam chociaz chwile na umycie zebow;) Wasze dzieci tez chodza za Wami krok w krok?i nawet nie ma mowy o zamknieciu drzwi od lazienki? ja moge sie na spokojnie wykapac,umyc wlosy i takie tam(nie mowie o innych \"potrzebach\';))tylko gdy Antos spi:). czyli teraz:) gdzie sie podziewacie?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze dzis spadnie jeszcze deszcz. jesli nie,czeka nas koszenie trawy:( Boze,spraw zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś już rozpoczęła się duża przerwa :D Jest pochmurno i pada deszcz więc Maks jest znudzony. Postanowiłam wykorzystać brzydka pogode i pojechałam do sklepu. Kupiłam Maksowi zestaw z czajniemiem, kubeczkiem, łyżeczką, patelnią i takimi tam :) bo on zawsze zabiera dziewczynkom w piaskownicy :O Maks jest zachwycony :) Już poukładał nowe zabawki w pudle a stare wyrzucił :D A co do telewizji, to Maks też nie ogląda. Choć czasem spojrzy na jakąś bajke lub program o zwięrzętach. Zauważyłam, że lubi Lily&Messy ale to chyba ze względu na te pioseneczki. No i uwielbia muzykę ze wszystkich serialii. Podchodzi wtedy do telewizora, słucha i tańczy. Czasem nawet cos nuci :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe - ja od początku uczyłam Maksa, że do ubikacji chodzę sama. Ale co z tego, jak on potrafi wkładać paluszki przez kratkę wentylacyjną żebym go dotykała. Albo rozkłada sobie kocyk pod drzwiami i się kładzie. Do łazienki chodzi ze mną ale tylko na umycie zębów. Kąpiel odprawiam sama :D Ale pozostałe czynności musze wykonywać z pałętającym się Maksem u boku. Z tym, że czasem on się potrafi sam czymś zając, chociaż na chwilkę, więc moge wtedy np. pozmywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plauszki w kratke went....skad ja to znam... cos,przy nastepnym dziecku wprowadze Twoje zasady:mama idzie sama do lazienki:). do tej pory jak cos mi lezalo na sercu mowilam o tym siostrze.ona dziecka w zyciu nie trzymala na rekach,ale rad miala zawsze 1000. nawet z ta lazienka... za 8 miesiecy sama zostanie mama-zobaczymy jaka bedzie cwana;) byl czas,ze po urodzeniu Antosia razem mieszkalysmy. jak sobie przypomne jej podniecanie sie\"ze dziecko placze\",jej chodzenie w szpilkach gdy dziecko spalo,glosne mowienie itp to mam nerwe jak cholera! Radek w pracy,reszta domownikow tez a ona nawet jesli byla w domu to nawet nie zagladnela do naszego pokoju:(.wtedy mi bylo smutno... Matka Chrzestna kurcza mac:)))) pies tak chrapie ze za chwile obudzi Antka!ide go zamknac do lazienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe ja jak przyjdę z pracy to Patysia od razu przykleja się do moich nóg cokolwiek robię to kręci mi się \"przy spódnicy\" , a najgorzej to jest jak Marek zetnie włosy ;) goli się ;) lub chodzi bez koszulki \" na golasa\" ;) Patrycja panicznie ucieka wtedy przed nim;) Karolina wieeeeeeelkie gratulacje że Maksiu woła na nocnik , próbowałam puścić Pati bez pieluchy z nadzieją że jak się zmoczy to wreszcie załapie sens nocnika ale niestety:( zmoczyła się kilka razy i nic więc wróciliśmy do papmersa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - ja sie nie poddaję. Maks też częściej moczy majteczki niż sika na nocnik ale jestem cierpliwa. Ewe - mój brat był taki sam jak Twoja siostra. Teraz sam ma dziecko i jak Mały spi to on wszytskich rozstawia po katach. Tylko Maks się mu opiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×