Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - a jak taki pas sie trzyma? Nie rozluje się przy pochylaniu? Wogóel chyba bym nie założyła czegos takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Karola ! Takie figi korygujące są super!!! Żałuję ,że po ciąży takich nie kupiłam tylko gorset ;) Figi są na haftki więc nie polużnią się ,ale pas na rzepy może - ale siostra i tak go chce bo jej dopowiadał po pierwszym porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola takie pasy i figi są niezbędne żeby skóra wróciła do dawnego stanu z przed ciąży w innym razie może zostać taki zwisający fet :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,Jonko , Beatek, Aniu - niema Was no i jak ten topik ma się kręcić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ostatnio nie mam czasu na neta,biblioteka jest za wczesnie zamykana ;p.poogladalam Wasze pociechy,sa super. jak bede konczyc to przesle Wam leonka.jak ja za nim tesknie,ale co mi pozostaje... moge tylko zadzwonic i uslyszec jego glos.tak fajnie juz mowi i odpowiada mi na pytania.minely dopiero 3 miesiace,a dzieciaki tak sie zmienily. jak mi mama opow. co Leonek juz potrafi,jak biega ,mowi,to plakac mi sie chce.dopiero do mnie dochodzi co trace,jak on \"wydoroslal\" jak sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - Wioletka to od razu widać mała kobietka której sprawia przyjemność noszenie tych pięknych sukieneczek w którą ubiera ją mamusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatek 🖐️ Danti Witaj !!! :D Leonka poślij koniecznie :D Jak dobrze pamiętam to wracasz za 3 miesiące ??? Nawet sobie nie wyobrażam ,jak bardzo musisz za Nim tęsknić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku - rzeczywiście podobała jej się sukienka ;) Ale mnie aż ściskało ,jak wycierała nią podłogę i każdy kąt lokalu ;) No ,a uwierzycie ,że to sukienka kupiona na jej Roczek w kośiele? :D Wtedy miała ją po kostki ,a teraz po kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,moze wiecie jak zmienic rozdziel.strony,mam tak rozjechana ,ze musze przesuwac na boki aby wszystko przeczytac:( jeszcze jedna prosba- podajcie jakies fajne stronki dla kobiet w ciazy i o maluszkach.mi wszystkie wylecialy z glowy( wypadlam z tematy), a mam tutaj kolezanke z polski ktora jest w 2 miesiacu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brr skasowało mi:( Danti nie wiem jak Ty wytrzymujesz musisz mieć ogromną siłe w sobie żeby wytrzymać taką rozłąkę ze swoim kwiatuszkiem Wiecie niestety jak szef siedzi przy swoim komputerze to nie mam dostępu do netu haha XX1 wiek a u nas tylko jeden komputer ma łącze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką rozdzielczość i nie wiem ,jak to zmienić ... Stronki Hmmm : tik-tak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, najgorzej jest jak dzwonie.zaraz po rozmowie dostaje dola.z jednej strony ciesze sie ze go slysze wiem ze jest zdrowy,wesoly i wszystko jest ok,ale....a w tygodniu nie ma czasu na rozmyslania tak szybko mija czas.praca ,dom,obiado-kolacja,kapiel wieczorne pogaduchy ze wspollokatorami i juz polnoc ;p najwyzsza pora aby isc spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalo mi 5 min. ide wyslac Wam fotki leonka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże żeby znała Was wcześniej .........ja nie nosiłam żądnego pasa i mogę pochwalić się wstrętnym brzuszyskiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli przyznaj się czego tam szukasz na Allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przeoczyłam wizytę Danti 😭 Ale jestem zła A my się zaraz zbieramy do lekarza :O Maks dostał kaszlu i takiego ropnego kataru 😭 Loli - zdecydowałam się na podobny kostium tylko bez tych przedłuzonych nogawek ;) Jeszcze go nie kupiłam, ale zrobię to jak tylko dostanę pieniążki na konto bo na razie mam 5,51zł ;) Bedzie dobyr na basen, tak myslę :) Ok, lecę nakarmic moje dziecię i spadamy do lekarza :O usta] dla wszystkich urwisków i ich mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przeoczyłam wizytę Danti 😭 Ale jestem zła A my się zaraz zbieramy do lekarza :O Maks dostał kaszlu i takiego ropnego kataru 😭 Loli - zdecydowałam się na podobny kostium tylko bez tych przedłuzonych nogawek ;) Jeszcze go nie kupiłam, ale zrobię to jak tylko dostanę pieniążki na konto bo na razie mam 5,51zł ;) Bedzie dobyr na basen, tak myslę :) Ok, lecę nakarmic moje dziecię i spadamy do lekarza :O 👄 dla wszystkich urwisków i ich mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przeoczyłam wizytę Danti 😭 Ale jestem zła A my się zaraz zbieramy do lekarza :O Maks dostał kaszlu i takiego ropnego kataru 😭 Loli - zdecydowałam się na podobny kostium tylko bez tych przedłuzonych nogawek ;) Jeszcze go nie kupiłam, ale zrobię to jak tylko dostanę pieniążki na konto bo na razie mam 5,51zł ;) Bedzie dobyr na basen, tak myslę :) Ok, lecę nakarmic moje dziecię i spadamy do lekarza :O 👄 dla wszystkich urwisków i ich mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - niewiele kobiet o tym wiem ,że powinno się pomóc skórze wrócić do wcześniejszego stanu no i potem skóra zostaje naciągnięta i zwisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli a słyszałaś coś o ćwiczeniach 6Weidera ponoć po 42 dniach jest brzuszekpłaski:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie słyszałam :( szkoda ... A co to za ćwiczenia? I gdzie je znależć? No ,ja szukam czegoś teraz dla siebie ;) Jakiejś fajnej bielizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! I ja się za Wami stęskniłam 😭 Niestety, komputer stoi zepsuty, działa tylko w trybie awaryjnym :O A Mariusz naprawia samochód, więc na kompa nie ma już siły ani ochoty... Danti - jak się cieszę, że się odezwałas :D Zaraz pooglądam fotki :) Dziewczyny - jak nie spotykamy się w tym samym czasie, piszcie co u Was, zawsze miło poczytać, jak się wejdzie. U nas - od wczoraj puszczam Martynkę bez pieluchy, nawet na dwór, co oczywiście kończy się kilkukrotnym przebieraniem mokrych majtek, no ale skoro już zaczęłam... Nie od razu Rzym zbudowano, a mam teraz czas i mogę sama tego dopilnować. Od wczoraj na \"dużej przerwie\", z powodu braku sieci działam w domu... Wczoraj wypucowałam łazienkę do połysku, oraz ugotowałam obiad z trzech dań :O A Martyna jak na złość śpi po 2 godziny :O Z nowości tyle, rakuje mi Was :O Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh tak to już u mnie jest, że pojawiam się i znikam-to przez tą prace klienci przychodzą w najmniej odpowiednich momentach Loli dzięki za linki ten pas na pewno jest lepszy niż te figi- mam takie tylko, że jeszcze z doszytym gorsetem, to coś okropnego oddychać w tym nie można-a pas zlukałam w tym sklepie ortopedycznym gdzie Maciusiowi kupywałam kapcie. Był za 40,- zł czyli wyniesie mnie taniej niż na allegro w tym tygodniu planowałam po niego skoczyć, ale wyrwać się ni mogę z hurtowni bo sama jestem, a sklep zamykają o 16.00 ja pracuję do 17.00 :( Karola nie zazdroszczę przeżyć z tym lekarzem-niektórzy są tragiczni, dlatego ja na kontrole do nefrologa chodzę z Maćkiem raz na pół roku a nie jak sobie życzą co 2 miesiące-te wizyty i tak nic nie dają, a ja mam cały dzień zawalony. To samo co za każdym razem słyszę od pani nefrolog dowiem się od naszego pediatry. Eh ta nasza służba zdrowia :( Właśnie stoje przed wyborem szpitala, w którym chce rodzic-chyba zmienię wcześniejsze plany ze względu na tą lekarkę, o której wam pisałam i ze strachu żeby mi znów dzieciaka nie zarazili jakąś bakterią. Z tego co się dowiedziałam do tej pory w tym szpitalu siedzi ta bakteria, którą zarazili mojego Maćka wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×