Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Aniu - a co Ty się z nami witasz 3 razy? myslisz, że Cię nie zauwazymy, czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu 🖐️ A wiesz, ze niedługo będziesz tutaj jedyną podwójną mamą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko było normalnie :D Więc nie mam obaw ;) ale muszę je pić 3x na dzień przez 2 tyg ... Hej Aniu ! Znikam 🖐️ mamuśki 👄 dla szkrabów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne! Ale są malutkie i 29,90 zł za sztukę. To ja za tyle za sztukę widziałam większe i nowe w Klifie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - to \"cała rodzinka\", tak tam jest napisane. Zrozumiałam, że za 4 płaci się 29,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście. A ja na górze przeczytałam, że za sztukę. Ale i tak nie kupuję na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest grane ale strasznie długo wysyłają się moje posty he he fajnie tak być pierwszą podwójna mamą, zdam wam relacje jak się to zacznie jeśli jeszcze do tej pory nie oszaleję-aż strach myśleć co będzie Maciek jest ostatnio potwornie marudny, jak siedzę na kanapie to jest oka\'y a jak robie coś przy kuchni to zaraz maręczy-cierpliwosci mi brak bo od dwóch nocy nie spałam normalnie przez to przeziębienie-Ninko chyba od ciebie się zaraziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - chciałam Ci tylko pokazać jakie cuda mozna dostać. W żadnym wypadku nie namawiam Cię na kupno. Aniu - my też jesteśmy podziebieni :O A co do cierpliwości to ja już ostatnio pisałam, że mi jej brak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę sobie z rana humor poprawiłam, trafiłam przypadkiem na taki śmieszny topic gdzie dziewczyny wklejały wypowiedzi kobiet przygotowujacych się do ślubu-normalnie załamka miałam wrażenie jakby to przedszkolaki pisały a nie kobiety pod trzydziestkę planujace życie w małżeństwie-kurczę śmiesznie było, ale ile można się śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, od samego rana, mam stereo z Benedyktem w roli głównej 😭 Babcia z góry jest głuch i telewizji sczy radia słucha na cały regulator :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejjjjaaaaa współczuję kiedyś miałąm taką sąsiadkę-mieszkała w domku obok ale u nas aż było słychać że Radia Maryja słucha okna się nie dało otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - odcinam się. Moja choroba dotyczyła przewodu pokarmowego (kolka jelitowa lub wątroba lub wyrostek robaczkowy lub śledziona lub uchyłek - hehehe niezła była ta diagnoza). Ale przeziębiona nie byłam, nie jestem i wolałabym nie być. Życzę Ci zdrowia. Moja siostra też już na ostatnich nogach. termin ma na 2 czerwca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jak babcia wyłączyła fonię to ktoś zaczął tłuc kotlety na obiad :O Życie w bloku jest koszmarem 😭 Na szczęście babcia żadko słucha radia czy oglada telewizję, ale jak już to robi to zawsze o jakiś zaskakujących godzinach, np. o 6 lub 23 :O (co babcia może oglądać w telewizji o 23?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 23.00 to już nawet TV Trwam nie nadaje, więc nie wiem co można wtedy oglądać. Ale musze przyznać, że jak czytam program, t ciekawe filmy fab. i dok. często nadawane sa właśnie ok. 23.00 i to w niedzielę. Czyli - TV dla bezrobotnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Ninko oki nie mam pretensji ;) Karo ??????? nie wiem co takiego dla babć dają o 23-ciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - czyli dla mnie :D Ale tak na serio, to właściwie wszytskie \"dobre\" filmy zaczynają się późno wieczorem, nawet ie o 20 czy 21 ale jakoś przed 24 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Powiem Wam, że ja o 21.30 to już na pysk lecę i jeśli nic mnie nie zatrzymuje, to idę przed 22.00 spać, bo inaczej poranne wstawanie zmienia się w koszmar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja też lecę na pysk mniej więcej o tej godzinie, ale jak sie położe to kotłuję się w wyrze więc się nie kładę i trwam na posterunku do ok. 22.30, potem półtoragodzinna rozmowa z mamą, a potem jeszcze jakis film i w rezultacie zasypiam po 2 :O A wstawać muuszę coraz wcześniej bo teraz to już ok. 7 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nienajgorzej. Wstaję normalnie o 6.oo :O Ale za to w łikend Marta daje mi pospać nawet czasami do 8.30 :) Jak się wczesniej obudzi, to leży (czasami cichutko i spokojnie) i czeka aż mama się obudzi. A jak jej się dłuży, to mnie całuje i mówi \"mama\". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ale fajnie :D Kiedy Maks mnie pocałuje z własnej nieprzymuszonej woli? ;) A mówiłam Wam, że zaczął wyraźnie mówić: \"ta\" i \"ne\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pytam się Maksa gdzie mogę dać mu buzi to on mi zawsze poazuje ... dupke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poopowiadam Wam więcej śmiesznych historii bo Maks sie obudził i chce żebym zbudowała mu wierzę z klocków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie najczęściej Maksia całujesz tam, gdzie on pokazuje, co? Za to u nas \"bunt dwulatka\" polega na tym, że jak pytam Martę \"kochasz mamusię\", to ona mówi \"nie!\" i się cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×