Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć Kochane Koleżanki!!!!!!!!!!!!!!! Mam wreszcie dostęp do sieci!!! Niestety, nadal nie u siebie :( Komputer nadal stoi zepsuty :( A mama dała swój komputer do odwirusowania i wczoraj oraz dziś nie było go w domku... Poczytałam co pisałyście i poczułam się o niebo lepiej :D Od poniedziałku twardo uczymy się sikać jak człowiek ;) Dziś obyło się bez ani jednej wpadki :D Ładnie woła, że chce siku!! Sika już do toalety, pod krzaczek i oczywiście do nocnika :D Ninko - Martyna też mówi \"bam\" na upadki oraz, zapytana czy kocha mamusię, odpowiada nie i się cieszy... Jestem bardzo zmęczona, od wczoraj obchodzę imieniny ;) Jak to jest, że jak Mariusz ma jakieś święto, to ja sprzątam, piekę, gotuję, żeby mu zrobić przyjemność, a jak ja mam imieniny albo urodziny, to też sprzątam, gotuję, piekę :( Ok, na razie kończę, jutro się odezwę, może nawet ułożę dziecko spać u mamy i dużą przerwę spędzę z Wami ;) Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko 👄 witaj ,jak miło znowu Cię czytać :D U Nas znowu jest odwrotnie :D Gdy ją pytam czy kocha mamę to Ona wyciąga rączki i ściska mocno albo łapie rączkami za twarz i daje buziaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nauce korzystania z nocnika zrobiła krok w tył :-0 Dziś sikała wszędzie tylko nie na nocnik ;) Więc wylądowała za piątym razem w pampersie ;) Jeśli chodzi o mówienie - zdecydowanie idzie jej lepiej niż sikanie ;) Bardzo ładnie mówi Ania, Aga, na wujka mówi łuli ,ciocia, dziadzia, baba, mama, tata, na siebie - dzidzi ;) , jak chce spać to pokazuje na łóżeczko i mówi ny-ny , chodz , tam, a jak pytam gdzie co dała to mówi tu mam :D Ale raz powiedziała ,,Król lew ,, :D SERIO byłam zdumiona ale udało jej się tylko raz to wypowiedzieć . tutu - jak chce pić , albo ,,sok,, ;) na kółka ,piłki - kulu . No i wiele takich wyrazów że aż nie sposób teraz wspomnieć ;) Krótkie zdania takie jak ,,dzidzi papa,, Gimnastykuje język ;) tylko czasami tak podwija język jakby sepleniła - niby się wygłupia ,ale biję się ,że to może jej zostać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych herbatek :( to chyba odpuszczę ... Bardzo żle się po nich czuję ,taka przeżuta i wypluta :-0 Boli mnie żołądek i prędzej mnie wykończą niż dotrwam do końca czerwca na nich 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jesteś jeszcze? Jonko - mówiłam, że ze mnie gapa? Wczoraj składałam zyczenia jednej Joannie a o Tobie zapomniałam :O Przepraszam ale za to mam dla Ciebie piekny bukiecik 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli2121
Karola jestem , musiałam zrobić sobie kolację bo umieram z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zjadłam trzy pomidory i dwa ogórki ;) A Ty co? mam nadzieje, że nie najadłaś się bigosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleee nienawidzę kapusty blee ani kiszonych ogórków ,śledzi ,i wielu takich dla innych ,, smacznych potraw,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Wymieniłaś wszystkie moje ulubione potrawy chociaż nie, na pierwszym miejscu będzie czekolada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam plasterek sera ;) bo mamy pustki w lodówce :( Adi pojechał dopiero do Tesco ;) i po siostrę do pracy . Miałam jechać z Nim ale nie miał kto przyjść do Wioli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś na kolację zrobiłam zapiekanki i chyba za dużo zjadłam :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,, dziwolągiem ,, pod względem jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietna kolcja ;) taka bardzo dietetyczna ;) nie wazne, że z konieczności a nie z rozsądku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad miałam takie podłużne bułeczki z masełkiem czosnkowym i pietruszką ;) mniam - to takie mrożone do piekarnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Chyba muszę się napić mięty, ale nie chce mi się schodzić na dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jakoś jutrzejszy dzień wolności pozytywnie naładował mnie energią. Ale pewnie zaraz jakieś 97% tej energii pójdzie na trawienie i padnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię wszystko prócz kaszy gryczanej :O Nie znowszę jej zapachu :O No i nie toleruję rosołu, hoc z tym jest dziwna sprawa. Czasem mam taką ochotę na rosół jak baba w ciąży a potem tylko powącham nalanej na talerz zupy i mi się odechciewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boli mnie, ale czuję, że mogłam sobie tę ostatnią jedną małą zapiekaneczkę podarować. Mięta wspomoże proces trawienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - to Ty jutro nie pracujesz? Faktycznie, życzyłaś mi udanego \"łikendu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jutro jestem wolnym człowiekiem i nie będę \"orać\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Akurat kasze, ryż mi nie przeszkadzają :D Ale wszystko co kiszone, w zalewach, galaretach, w occie ,podroby, sałatki , kapusty, śledzie , majonezy, musztardy itp odpadają :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a Marta też jadła? Maks uwielbia grzanki, ale robię je takie miękkie (też takie wolę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że tak z ręką na sercu muszę przyznać, że za wyjątkiem jakiś ozorków, cynaderek, serduszek, to całą resztę jedzenia toleruję. Nie mam problemu z niczym. Może są rzeczy, za którymi mniej przepadam, ale ogólnie to jestem wszystkożerna.... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Wybieram pomarańczową rewolucję ;) Internet tak mi chodzi powoli ,że wkurza mnie czekanie i wpisywanie tego hasła 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×