Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko takie dmuchane są tanie ;) Taki jak mam kosztował 7zł ,a sporo większy 12zł. Na Allegro widziałam też takie aukcje ,że za całą czwórkę ok 30-40cm chcieli ok 40zł Dziś nauka sikania wypada fatalnie - kończy się kałużą na podłodze 😠 a tak ładnie już sikała na nocniczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzisz, musze do tego Lidla zajrzeć. Już mi ktoś wcześniej wspominał, że tam mogą być. A ja sądziłam, że to sklep wyłącznie spożywczy. I jaka przystępna cena! A Wiola lubi siedziec w piaskownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ Czy Wasze dziewczynki mają (obecnie lub w planie na ten rok) strój kąpielowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ale ekstra motor to prezent od dziadzi ?:) Ja jutro mam urlop jedziemy do mojej cioci na wieś , Patrycja będzie miała raj bo są tam i kurki i krówki i konik i pieski i kotki cała menażeria :D A w sobotę wybieramy się do mojej chrzestnej u której też jest cały inwentarz ioczywiście dla Patysi najważniejsza osoba dzidzia co prawda 5 letnia ale zawsze dzidzia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko Nie mamy stroju kąpielowego bo w sumie nigdzie ani na basen ani nad wodę nie jeździliśmy ale w tym roku mamy jechać na MAzury i jest tam jezioro więc chyba trzeba się będzie zastanowić na zakupem ? czy ma biegać w majteczkach sama nie wiem ? Pisałaś o piaskownicy u nas są takie plastikowe w kształcie żóółwia np w Makro kosztują około 100 zł A Marek zrobił Patrycji mini piaskownicę z naszego starego łoża ( z pudła na pościel) wyszło bardzo tanio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatek 🖐️ Co do stroju to mamy z zeszłego roku ;) A ,, Mini ścigacza,, jest dla Chrześniaka mojej mamy na Kmunię ;) Trochę spóżniony ale jest . Taki mały jest jak na Wiolę ,ale jest dla starszych bo obciążenie ma do 120kg i jedzie do 55 km/h ! Więc raczej nie dla maluchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loli! Te ćwiczenia o których pisałam 6 WEidera zaczyna się od 36 powtórzeń a kończy na 430 także ja pękłam po 4 dniach ale ciekawa byłam czy dają efekty dlatego Ciebie się pytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ja się tak zastanawiałam nad tym strojem kąpielowym i chyba w końcu nie kupię. Do przyszłego roku i tak by pewnie wyrosła, a teraz może sobie jeszcze w majcioszkach polatać. :) Wyobrażam sobie jaka to frajda z tym inwentarzem. Marta jak widzi krówkę, tosię cieszy jak szalona. Wobrażam sobie co by było jakby zobaczyła krówkę na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja doszłam do 108 :D Ja też nie będę kupować Patysi kostiumu ale mam kompleks jej przepuklinki jak ją rozbiorę to ten pępuszek strasznie ( wg mnie ) wystaje :( Wiecie ja to doszłam do wniosku że już zawsze będę pulchna :o ani dieta ani ćwiczenia mnie się długo nie trzymają ;) a taka Karolinka wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chwała dla Karolinki. Niestety, ja nie potrafię sobie odmówić jedzonka. Zwłaszcza, że lubię jeść. :) Beatek - chyba juz Ci pisałam, że koleżanki synek też miał taki pępuszek i lekarz kazał do non stop wciskać i za którymś razem w końcu został w środku. A Tobie co powiedział pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od mamy prezent na ,,Dzień dziecka ,, ;) Zestaw herbatek :D 1 spalanie 2 oczyszczanie 3 stabilizacja ... Zobaczymy co z tego wyniknie , dziś niestety nie oparłam się czekoladzie :-0 a wczoraj pizzy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojej, ale bym sobie zjadła pizzę. Mniam. Loli - koniecznie napisz jak Ci pójdzie w tymi herbatkami. Też się nad nimi zastanawiałam, ale żadne cuda nie pomogą, jak nie będę ograniczała jedzonka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko chirurg kazał to narazie zostawić w spokoju , że wciskanie nie ma sensu więc tego nie robiłam , mieliśmy ćwiczyć brzuszki i Patrycja niećwiczy bo nie chce , dodatkowo zalecił spanie na brzuszku , a Patysia non stop śpi na brzuszku i nic , boję się że będzie musiała iść na zabieg :( Loli a ta herbatka jak działa , ogranicza apetyt ? Mnie to chyba nic nie weźmie bo na apetyt to ja narzekać nie mogę :D Loli z tych kolczyków ostatnich które dostałam od Ciebie zrobiły się 3 pary;) tzn noszę je w zestawie oryginalnym , oraz odczepiam kwiatki , albo same kwiatki ......są cuuuuuuuuudowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widzę, że dyskusja wrze :D Dziewczyny, ja też odpuściłam brzuszkom :O Ale kiedyś robiłam przez miesiąc 400 w seriach po 20 Po miesiącu miałam zarys mięśni widoczny pod skórą :D Ale na tym sie skończyło :O Zresztą miałam wtedy jakieś 10 lat mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak mam ogromną chęć na jedzenie to zjadam ogórka lub pomidora, albo jabłko i w ten sposób oszukuję głód. Często robie sobie inkę ze słodzikiem i chudym mlekiem. To też potrafi skutecznie złagodzić odczucie głodu, nawet na 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dziewczyny wypiłam dziś pierwszą herbatkę z serii -SPALANIE- poprawia metabolizm, przyspiesza spalanie tłuszczu i przemianę materii ... Już czuję efekty :-0 muszę więc udać się na tron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co? - gratulacje dla Loli :D ;) 🌻 To może być ten pierwszy kilogram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasie trwania kuracji nie można jeść słodyczy ... Będzie ciężko ale dam radę ! :) Pod koniec czerwca powinnam ważyć 54kg :D Robię zakład ,że schudnę tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam się malować i jak tylko mała wstanie i ją nakarmię lecę upolować kurczaka na obiad :D oH Dziś jadę zażyć kąpieli słonecznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rację :D No żeby udowodnić sobie ,że jak chcę to mogę ;) i mam sillną wolę ... Adi jest moim największym kusicielem ,postawił obok cały karton orzechów laskowych w czekoladzie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina :D Ja tez bym parę godzin przeczekała w okolicach wolnego WC. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No nie , tak żle to nie było ;) Było normalnie więc nie mam obawy przed wyjściem :D Ale muszę wypijać po 3x dziennie przez 2 tydodnie -spalanie- więc za 2 i 3 mogą się pojawić obawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×