Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

🖐️ Jonko przeczytałam wszystko :) My też z Markiem mamy różne takie .. ;) Marek z kolei pozwala Patrycji dosłownie na wszystko to taka \"córusia tatusia\" , jak ja coś nie pozwalam to od razu leci do taty i on się zgadza a jak tłumaczę mu spookojnie że tak nie wolno to mówi \" ona jest malutka nie rozumie\" .. a Pati doskonale wszystko rozumie . I wychodzi na to że ja jestem \" kapo domowe\" a tatuś \" obrońca ucieśnionych\" :P A w sumie to po 10 latach małżeństwa można dowiedzieć się ciekawych rzeczy od małżonka jak się pokłócimy;) oczywiście na swój temat , a człowiek myślał że wychodzi za ideał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, przeczytałam Twoją \"historyjkę\". Czyta się jak książeczkę, bo jest coś do śmiechu (Martynka wyłączyła komputer księgowej :D :D :D) i coś do przemyślenia (faceci mają zwykle takie samo zdanie jak ich mamusie :P). Ale najbardziej zaciekawiło mnie co Twój mąż zamierza zrobić z dzieckiem kiedy Ty pójdziesz do pracy. Ciekawi mnie jego (i jego mamy :P ;) ) podejście do tej sprawy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzięki za ciepłe słowa :) Ninko - jedyną słuszną opcją opieki nad moją córką jest super babunia 😡 - Z podstawowym wykształceniem zdobytym na zabitej dechami wsi na \"ścianie wschodniej\" - Używająca niepoprawnej polszczyzny. - Nie uznająca dezodorantów (błeeeeee) - z monstrualnym pokładem jakichś dzikich, niespełnionych uczuć macierzyńskich, które każą jej trzymać Martynkę na rękach non stop :O i obcałowywać ją, choć dziecko tego nie lubi i sobie biedne wciąż ociera buzię :( Jak to dobrze, że to tylko pół roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Połozyłam Martynkę spać :O Wydaje mi się, że jednak za mało śpi... Wczoraj zasnęła o 20.20 a dziś była na nogach już o 7.10 Niecałe 11 godzin na dobę to chyba trochę mało, jak na takie dziecko... Sama już nie wiem. A z drugiej strony - ciekawe jak będzie wyglądać dzisiejszy wieczór :O Beatko - obejrzałam filmik z Partycją - SUPER!!!! Jak to fajnie móc obejrzeć jak zachowuje się Twoja dziewczynka i posłuchać jej głosu :) Szkoda, że filmiku od Karoliny nie udało mi się odtworzyć :( Za to zdjęcie z KArolkiem fajne :D Martynka jak je zobaczyła zaczęła....płakać!!! Bo \"Chopcik siedzi w Martynki wózeczku!!!\" :D A swoją drogą - jak Ty Karolina to robisz, że Twój wózek jest taki czysty??? Prałaś jakoś tą tapicerkę? Nasz wygląda jak wyciagnięty z błota :( Na razie tyle, ale jestem przy kompie na razie, dopóki mały Szkodnik się nie obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa No i oczywiście!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla naszej Małej Jubilatki - kolejnej dwulatki na topiku!!! Żyj Patrysiu długo i szczęśliwie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jonka - :( To kiepska perspektywa, bo nasze dzieci są chyba w takim wieku, że bardzo łatwo łapią zachowania i wyrażenia od dorosłych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę nas troszkę :) wyrejestrowałam się dziś z pośredniaka, w poniedziałek wracam do roboty :O Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam troszke Wasze, a głównie Jonki, wypociny :P i popieram Ninkę, że czyta sie to jak książkę. Wpadłam nawet na pomysł, żeby wydrukowac ale szkoda mi na to czasu i pieniędzy :O Jonko - to już chyba wiem dlaczego nie przepadasz za teściową :P mniejsza o to, mam dla Ciebie wielkie uznanie, że wytrzymujesz to wszytsko. Ja chyba juz dawno bym sie poddała :( 🌻 i 👄 dla Ciebie i Martynki Ninko - wiem coś co Ty chciałabyś wiedzieć :P .... .... .... Powiem, bo potem zapomnę ;) W onkursie z kisieli albo jakiś galaretek można wygrać wycieczkę na Meladiwy :D Aniu - co u Ciebie? Trzymam kciuki, żeby wszystko sie pokukładało 🌻 Loli - zajrzyj choć na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi, co robisz, że Twój wózek jest taki czysty - nasz wygląda jak wytaplany w błocie ;) A teściowej to może i bym wybaczyła te błędy językowe i brak nawyku higieny... w końcu nie każdy musi posługiwać się na co dzień literacka polszczyzną ... Nie znoszę jej dlatego, że się wtrąca!!! I żyje naszym zyciem :O Mariusz jej wszystko mówi, co się dzieje u nas w domu... A ona go na siłę do siebie przyciąga, co chwilę coś - a to coś napraw, a to przyjedź synuś, bo pierogi zrobiłam... I posługuje się szantażem emocjonaklnym, a tego to już najbardziej na świecie niecierpię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - piorę, ot cała tajemnica ;) Też bym chyba nie zniosła takiego wtrącania. Nie lubię nawet jak moja mama lub tymbardziej tata mówi cos na temat mojego życia. Zaraz się w sobie zamykam i potrafie tylko odpyskować. Nie znam innej realcji obronnej na takie zachowania. Na szczęście moi rodzice nie wtrącają się prawie w ogóle w to co robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpylam lody, ale z każdą następną łyżką upewniam się, że to nie było to, na co mam ochotę ;) MAks śpi? Martynkę tatuś zabrał ze sobą... Chyba moje gadanie odniosło skutek - dziś od rana był z nami, poszedł na zakupy, potem na 20 minut do piaskownicy... A teraz pojechali do miasteczka pod Wrocławiem, bo jego siostra go poprosiła o podwiezienie na wesele koleżanki. Swoją drogą - ma faceta, co z niego za fajtłapa, żeby dziewczynie transportu nie zapewnic, tylko musi brata ciągnać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moi rodzice też się nie wtrącają, zresztą, niechby spróbowali ;) Tato próbował na poczatku coś krytykować - nasze mieszkanie. Że małe, że nieustawne, że on by inaczej... Powiedziałam mu, że jak mu się nie podoba, to nie musi przychodzić, żeby mi psuć humor w moim własnym mieszkaniu i się skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, aj, zawsze coś :O Moi bracia też mnie zawsze wozili. Myślisz, że miałam samych nieudaczników za facetów? Maks śpi. Usnął dziś sam, ale co miałam z nim wcozraj to moje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, nie wiem, jak tam u Ciebie sytuacja z braćmi, ale nie wierze, że wisiałas na nich całe życie :O Moja śwagierka, młodsza tylko o dwa lata od brata, była wychowywana w przekonaniu, że on ma jej zastępować ojca, którego nie zna, bo zginał, jak ona miała niecały rok. I tak było podobno całe zycie - ona i jej Starszy Brat :O Wierny rycerz... Nawet na maturę musiał z nią iść, potrzymac za rączkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ze mna chyba tak ciężko nie było :O ale mam tatę, który był ze mną na maturze ;) Ale tak szczerze powiedziawszy to nie wiem jakbym sobie poradziała bez moich braci. Chociaż teraz juz nie jesteśmy tak blisko jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój brat jest młodszy i chadza własnymi ścieżkami... Nie przypominam sobie sytuacji, żebyśmy jakoś sobie szczególnie wzajemnie pomagali... Owszem, nie przeszkadzaliśmy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś wojownicza :) Muszę spadać, zaraz moje szczęścia wrócą, a w domu nic nie zrobione :O A nie chce ni się jak diabli :O Buziaki dla Maksa!!! No i dla Ciebie, doobra :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 👄 Przyznaję daawno mnie nie było , mam masę do nadrobienia ... Ninko - baardzo Cię przepraszam , że nie wywiązałam się z obietnicy co do kolczyków 🌻 ale spaprałam jeden koralik 😠 zamiast przykleić się do zawieszki to przykleił mi się do palców :( Kupiłam duużo koralików fioletowych (podobno ma to być kolor na topie) i napewno coś fajnego stworzę ;) Ostatnio jestem zagoniona i nie mam czasu pisać ... Wiola daje mi nieżle popalić :-0 taka jest pyskata , ciągle mi ucieka , a jak chcę ją trzymać za rękę to wyrywa się i mówi ,, mama puszczaj,, 😠 Ostatnio w sklepie zaatakowała sprzedawczynię :D Przechodziła obok a ta ją chlast w nogę ... Co ja mam z nią mówię Wam - kłębkiem nerwów się staję. Żona brata Adriana urodziła 30.08. córeczkę -śliczna , a taka malusia waży 3200 kg ale taka drobinka :) Mój tata pojechał tydzień temu do Niemiec - więc Wiola znowu została bez ,, Metka,, bo tak na niego wołała :) Jest coraz bystrzejsza , rozgadana, dziś jechała z Adrianem na sankodromie i nic się nie bała !!! Żeby tylko spokojniej przesypiała noce to byłoby też lepiej ... 😴 dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop do góry :) Mieliśmy dziś jechać do zoo, ale rano padało... A w dodatku paskudnie się czuję... Pobolewa mnie brzuch, tak jak na okres 😭 Boję się, że ta ciąża nie będzie taka lekka jak pierwsza... A najbardziej boję się, że będę musiała isc do szpitala :( Co wtedy z MArtynką, buuuu!!!!!! Trzymajcie się Kochane, jutro do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie :-) Jonko - trzymaj się 🌻 powinnaś więcej odpoczywać ;) Napewno nie jest to łatwe przy rozbrykanej Martynce ;) Jonko a czy wiadomo już jakiej dziecko jest płci? Karola- sankodrom to taka zjeżdzalnia po której zjeżdza się takimi sankami , najpierw wciągają sanki na górę -wyciągiem , a potem jazda :D takim tunelem po zawijasach w dół :D Jak to w niedzielę poszłam z Wiolą do kościoła... Najpierw była grzeczna i bawiła się z innymi dziewczynkami , potem zaczęła uciekać przed ołtaż, tam i spowrotem do mnie :-0 Nagle długo jej nie było , ludzie w ławkach dziwnie byli poruszeni ... Tak sobie myślałam ,, niech tylko tu do mnie podejdzie ,, 😠 Co się okazało : wyciągała pieniążki z koszyczka który stał na środku kościoła naprzeciw księdza :-0 Jak tylko podleciała wzięłam ją i wyszłam -ale było mi wstyd :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ogląda Teletubisie ;) Dziś wybieramy się na bilans dwulatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×