Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

ostatnio zainstalowałam na domowym komputerze antywira i wiecie gdzie znalazł mi trojana?? W PŁATNIKU !!!!! kurczę dobrze, ze zapomniałam hasła do niego bo bym straciła wszystko, a chciałam go raz otworzyć i się okazało, że hasła zapomniałam uffff ale do was z domowego nic nie wysyłałam więc nie możliwe żeby to przeszło po za tym to było już dawno, więc to wtedy by takie cyrki odstawiał wtedy nawet nie korzystałam ze skrzynki na wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Twojego adresu przyszło coś, czego nie wysyłałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko włąśnie o to chodzi, że kilkakrotnie przeskanowałam system tym bardziej,, ze wysyłałam z pracy i nic nie wykrył-nie ma mowy żeby coś było bo zaledwie tydzień temu dokupiłam nakładke do antywirusa w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i włąśnie to mnie przeraża, ja nic nie wysłałam a jak się okazało u mojego brata na skrzynce były 4 takie wiadomośći :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jesli nie wysyłałaś, to musi coś siedzieć, czego Twój program nie znalazł. Innego wyjścia nie ma. No chyba, że ktoś rzeczywiście złamał Ci wejście do skrzynki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac, bedę wdzięczna, bo mam strasne wyrzuty sumienia, ze ode mnie coś takiego wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się nie przejmuj, bo przeciez specjalnie nie wysłałaś. Takie rzeczy się zdarzają. I, tak na marginesie, dlatego wolę otrzymywać od Was tylkoe zdjęcia, a nie te inne \"mejle\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam włąśnie do informatyka i właśnie mi powiedział że wp nie jest bezpieczne bo przepuszcza takie złe wiadomości a blokuje dobre i tp twierdzi że mogło być tak ze fitr przepuścił mi coś takiego a później samo się rozesłało do moich kontaktów nawet nie instalując się na dysku w komputerze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko i ja włąśnie wysyłam tylko zdjęcia dlatego jak coś innego przychodzi to na pewno nie jest bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, naprawdę nie martw się. Nawet jeśli coś tak się pojawiło, to nie pierwszy i nie ostatni raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę , szklanka mi znowu pękła przy myciu 😠 i rozcięłam sobie pallec i to kurczę u prawej ręki 😠 i żle mi się pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie już drugi raz :-0 te szklanki są jakieś felerne ... za cienkie czy co albo przez to lane uszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Loli ale masz niebezpieczne szklanki :( dobrze że ja jestem leniwa i kozystam ze zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam w domu szklanek. Używam kubków lub filiżanek. Ale, masz rację Loli, szklanki teraz są chyba robione z cienszego szkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam je kiedyś w Biedronce - wyglądały szlicznie ;-) takie z szklanym . lanym uszkiem ... Przy myciu zawsze trzymam za te uszko i wtedy uszko odpadło z częścią szklanki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej maimie natomiast nie smakuje kawa z kubka czy filiżanki ;-) Nawet ciemny arcoroc popwoduje , żew się już tej kawy nie napije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką szklankę z ciemnego arcoroca o pojemności pół litra, bo piję jak wielbłąd przed podróżą, poza tym filiżanki, szklanki, kubki do wyboru do koloru co się komu podoba w tym podaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Jonka dziś się nie pojawiła ... Czy to dziś miała iść do szpitala czy jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam do mojego informatyka wiadomość z wp, ma sprawdzić czy coś po tym przyjdzie podejrzanego, ale na raze zawieszam wysyłanie zdjęć, nie chcę wam komputerów zainfekować o ile już tego nie zrobiłam spadam do moich chorowitków, moze będę miała siłę zajrzeć do was wieczorem i oficjalnie ;) pożegnać się z Jonką przed szpitalem ale tu przesiedziałam :O niania mnie udusi ;) dobrze, ze ma pomocnicę w postaci swojej córki-Maciuś ostatnio zakomunikował, ze się z nią ozeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli Jonka jutro idzie do szpitala a w czwartek ma cc :) czekam na tego dzidziusia prawie jak na swojego KUbę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, że tak o mnie myślicie ❤️ Byłysmy na spacerze, a potem na lodowisku :) A w drodze powrotnej zlał nas straszny deszcz :O Postaram się jeszcze odezwać - Martyna teraz woła na nocnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie wiem czy dzisiaj zdołam, ale może będziesz jeszcze jutro rano? 👄 Aniu - spoko, jestem czysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Mam ndzieję, ze jeszcz się tu spotkamy przed Twoim pójściem do szpitala ale jeśli nie to zycze wszytskiego dobrego, duzo siły i żeby dzidziuś był piekny (w co nie watpie ;) ) i zdrowy 🌻 Jak sie urodzi to powedz, że wszyscy tu na niego czekają i ucałuj go w główkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem :) Ninko bardzo się cieszę, że z twoim kompem ok :) Nie chce mi się wierzyć, że o tej porze moje dzieci spią i to bez większych ceregieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×