Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Nie mogłam spać dziś w nocy, ha ha ha ;) Najbardziej sen z powiek spędza mi to, co się będzie działo z Martynką... Boję się, że nie będzie jeść i spać o swoich porach no i że babcia albo tatuś ją przegrzeją, albo przeziębią :O No i jak ona zareaguje, jak mamy nie będzie przy zasypianiu???? 😭 Bo w ciągu dnia sprawia wrażenie, że mnie nie potrzebuje, ale wiczorem - nikt inny nie może dyżurować przy łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAks ostatnio w ogóle nie chce jeść :O o co bym go nie spytała to nie chce :O je zdecydowanie mniej niż jeszcze kilka dni temu :O i o dziwo więcej zjada z rana niż wieczorem. Jonko - wszystko zapięte na ostatni guzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to nie ćwiczyliście tego? JA staram się trenować takie rzeczy w wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja też nie moge spac w nocy. Chyba denerwuję się przedszkolem dla Maksa (a to dopiero zapisy ;) co będzie się działo później? :O ) i szukaniem pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KArolina :) Może Maksowi huśtawka kojarzy się z podwórkiem i nie podoba Mu się zestawienie dom - huśtawka? Będę zaraz uciekac - muszę torbę spakować i zrobić jeszcze sto innych rzeczy... Kilka dni mnie nie będzie, a tyle przygotowań, jak przed podróża dookoła świata... Napiszę jeszcze, że dziś w nocy wypróbowaliśmy założenie pieluchy tetrowej i wysikanie małej o 23.00 - na razie działa! Nie zsikała się w majty i ładnie zrobiła do nocnika, a nawet się nie obudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - co prawda nie bardzi wiem co to ten \"rozetal\" (mniem tylko, że ekluzywna zastawa stołowa ;) ) to i tak nic nie dał mój podstęp z nowymi naczyniami dla Maksa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a myslisz, że będziesz miała siłe i czas na sadzanie Amrtyny w nocy na nocnik jak już Janek będzie na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie zatrzymuję bo sama mam kilka rzeczy do zrobienia. Wpadłam tylko się pożegnać i jeszcze raz życzyć wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Karolina - myśle, że o 23-ciej i tak nie będę sypiać za dobrze ;) A poza tym - jest jeszcze tatuś ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że prowadzę częściowy monolog ;) A potem sie dziwicie, że mam tyle wpisów na koncie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki! Mam nadzieję, że masz mój numer? A jak nie, to się podpiszę pod sms -em ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, ale mi sie przypomnialo jak Maks zawsze o 23 się budził i krzyczał niewiadomo o co :O chyba był głodny a ja \"nie naprodukowałam\" jeszcze wystarczającej ilości mleka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O której dokłandie masz jutro zabieg? A MArtynka będzie Cię odwiedzać w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestem sama w domu jest mi łatwiej pisać ;) Są wszyscy i każdy coś ode mnie chce ;) Dlatego nie piszę na bieżąco ;) Ale teraz MAriusz wziął się za jakąś gazetę, a MArtyna jest szczęśliwa, bo są Domisie, a potem będą jeszcze jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do godziny zabiegu to jeszcze jest owiana tajemnicą, ale sądzę, że w godzinach przedpołudniowych :) Martynka niestety mnie raczej w szpitalu nie odwiedz 😭 Nie wolno z takimi maluchami na oddział wchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Domisie Maksa nie interesuja i własnie chce \"jałi\" na ramionach czyli \"kota w butach\" :D W związku z powyższym idę do kuchni ;) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może uda się nagiąć trochę przepisy? Nie wiem, jak ja bez niej wytrzymam 5 dni!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno? u nas nie wolno w ogóle wchodzić na oddziły. Odwiedziny odbywają się w specjalnych \"świetlicach\" albo nawet \"przez szybę\". Oczywiście nie we wszystkich szpitalach ale w wiekszości tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra! Ninko - nie udało nam sie spotkać, pewnie masz dużo pracy... Przesyłam Wam gorące uściski i jak już się \"rozdwoję\" albo wcześniej, jak już będę coś wiedzieć, co do godziny - roześlę Wam wici ;) Miłego dnia i \"do zobaczenia\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla Was z okazji ❤️ Walentynek ❤️ Jonko , trzymaj się 🌻 i wracaj do Nas ze ślicznym i zdowiutkim maluszkiem ❤️ Adik dziś jest we Wrocławiu ...Ale wróci ok 16 :D a w czwartek jedzie do Torunia 😭 Coraz mniej podoba mi się ta jego praca ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, kochana, no nie udało się. Mam nawał roboty i do tego komputer mi zwariował 😠 Trzymam za Was kciuki. Myślami będę też z Martynką (to tak \"od uroku\" ;) :D ). I do rychłego \"zobaczenia\" ze zdrowym maleństwem w ramionach. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a Rosenthal to bardzo ekskluzywna i piękna porcelana. Sama chciałabym taką mieć, chociaż na apetyt nie narzekam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonki nie ma , to nawet nie ma nas kto podnieść ;) Miłego pączkowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialiśmy okropną noc ... Wiola jest przeziębiona , ma straszny katar :-0 całą noc się wierciła, budziła , aż wreszcie wszystko zwymiotowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja wczoraj znowu byłam na ćwiczeniach i dziś są efekty ;) Loli - Zdrowia dla Wioletki 🌻 niech szybko mija jej ten katar. Ninko - też zauważyłam taką tenedencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - a Wioletka umie wydmuchac nosek? Ja dziękuję Bogu, że Martę tego nauczyłam jak miała 11 miesięcy. Kiedy ostatnio po raz pierwszy miała katar, to dzięki tej umiejętności jakoś te noce nie były koszmarem. Niech dzidzia zdrowienie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×