Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek - a ja bym sie tym jedzeniem nie przejmowała. Maks też nie je sam ale mam nadzieję, że w grupie sie tego nauczy. a jak nie to będzie chodził głodny i też się nauczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za cisza? Czy u Was też jest taka zawierucha? U nas napadało tyle śniegu, że Maks nie mógł sam iść :O a do tego ciągle pada. Pojechałam na chwilę do koleżnak (no oślep bo jezdnie nie odśnieżone i nie widać gdzie chodnik a gdzie ulica:O ) Wszystkie drogi wyjazdowe z Trójmiasta i obwodnica sa zablokowane bo Tiry nie moga podjechać pod wzniesienia, a paiskarki stoją w korkach :O tak to jest jak w środku sezony zimowego zaczyna pdac śnieg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dantes
hej ja tylko na sekunde Karolina mieszkamy w tym samym kraju? z tym śniegiem to chyba żartujesz, u mnie wiosna trawa zielona i w miare ciepło. Leonek tęskni za śniegiem z okna widzi biały dach i woła jest śnieg idziemy lepić kulki ,mamo jest śnieg idziemy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka to oczywiście ja:D, latam tak między kuchnią deska do prasowania kompem i jeszcze Leo do tego ha ha ha urwanie głowy. No prosze nawet słońce wyszło prawdziwa wiosna dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Karolina co do naszej rozmowy wczorajszej po gg , to byłąm dzis ale nie u lekarza tylko u stomatologa bo mi zabek sie ukruszył i to jedynka a ze juz byłą robiona to teraz tzra zrobic jeszcez raz a najlepiej dwie bo sa dosc zniszczone jak to powiedziała pani stomatolog \'trzasniete\' i powiedziałam ze góra 800 pln:( troche duzo ale ponoc na długo a za te dawąłam po 200 cztery lata temu i sie okazało ze do dupy:( te to beda porcelanki!:) jutro nie ide do lekarza bo nie mam z kim małego zostawic ale we wtorek ide sie okreslic kiedy nadzerke zrobie i po meridie ale chyba mi nie da:( jeszcze z kregosłupem musze tylko na przeswietlenie i na zatoki kurde bo cos szwankuja , non stop zapchany nos mam ale nie ma m kataru( miała któras z was zatoki? chore?) i bedzie po wszystkim:):) ale wazne ze sie zmobilizowałam jestem dumna z siebie:) pozdrawiam Was waszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas leje i leje :-( ale ciepło ... Wiola nadal smarka , kaszel zaczął mi się coraz mniej podobać ... no i na dodatek mnie też wzięło i Adika ... A już się cieszyłam , że tej zimy będę zdrowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - wybacz, ale nie wiem o czym piszesz :( nie rozmawiałyśmy wczoraj na GG. Danti - u nas śnieg sypie od rana bez przerwy więc wyobraź soebie jak jest biało. Chciałam porobić zdjęcia ale boję się wystawić aparat na taką pogodę, poczekam aż przestanie padać. Loli - a byłaś z Wiolą u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo 🖐️ Tak byłam . Ale jakoś się nie poprawia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na Śląsku nie ma śniegu :-D Jakoś Nas ta zima omija , tata był w Milówce i tam dużo śniegu a tu nawet się nie zanosi na opady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - u ans też się nie zanosiło a jednka napadło tyle, że trudno chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tu i tam:) mam wrażenie że ruszają mi się wszystkie zęby:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bużka coraz lepiej :-) ale maścią jeszcze nie mogę smarować ... Długo nie posiedzę bo maruder jeszcze nie śpi :-0 i wali mi cymbałkami po klawiaturze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę bo Wiola mnie ciągnie spać ,,bo jest ciemno ,, ;-) ale może zajrzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe znam temat bo Patrycja włazi mi na szafkę i jak się zdenerwuje to wali łapkami w klawiaturkę:) Loli a tworzysz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a jaką maść kupiłaś? Pytałas czy można stosować na buzię dla dziecka? Bo w sumie to ja bym mogła Maksowi smarowac te blizny po pryszczach. Może by mu zeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie dostała leków , tylko syrop prawoślazowy i krople na katar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - to ja też poproszę ;) trochę zmarzłam i nie mogę się rozgrzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×