Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć :) Noe - kaloszki są do kupienia wszędzie, przynajmniej u nas są na każdym rogu ;) Myśmy kupili w carrefourze w zeszłym roku w czerwcu. Koszt - od 20 do 50 zł :) Ninko - wysłałam do ciebie wczoraj smska, ale chyba nie doszedł, co? Bo do mnie Twoje nie dochodzą :( Musze kończyć - jestem natychmiast niezbędna ;) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Noe mam terror. dzisiaj zdążyłam już zaliczyć podwórko posiusiane tam spodnie powrót do domu z płaczem kąpiel leżenie na golasa pod kołdrą Teraz siedzi w łóżku sam ale nie wiem jak długo. na dwór poszedł po wypiciu szklanki mleka,nic nie zjadł jak coś ugryzł z zaskoczenia to po sekundzie mówił -mamo daj ręke Leonek wypluje. to się nazywa bunt dwulatka? ja już na dzisiaj mam dosyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz siedze cichaczem i pije kawe,Leo w drugim pokoju siedzi i rozmawia sam ze sobą iiijuz chce na dwór :/ zaczyna sie ratuuuuunkuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło nieźle zjadł miske płatków cynamonowych+drugie tyle na dokładke. tez myśle o kaloszkach,tylko jest problem Leo nie da sobie przymierzyc mówi że buty ma i koniec,znowu bunt. chyba wezme patyczek i kupie sama. ostatnio nie dał mi przymierzyc adidasów w sklepie trzymał mojego buta i darł się mamo ubierz tego . też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się wygadałam Jonka podziwiam Cię ,dajesz rade i jeszcze zaglądasz do nas. pewnie jesteście na spacerku ,ja już byłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) sie usmiałam z Leonka , ale nie wiem czy by było mi do smeichu gdyby Patryss tak sie buntował, my juz po spacerze :) gotuje zupe brokułowa:)uwielbiam a teraz cos co wczoraj odwalił Patryk pakowalismy jakies graty zeby wysłac i na podłodze lerzała tasma klejaca, nozyczki , papier i te klamoty, PAtrys jednym ruchem wział nozyczki (nowe) jakos tak je złąpał ze jak podniosłam głowe to poczułam ze mnie tymi nozyczkami dotknał w głowe i poczułąm jak mi włosy spadajana podłoge!!!!!!! ale takie pojedyncze , łapie sie reka z głowe a tu taki kosmyk blond mi w reku został:) poprostu ostrze jakos mi zachaczyło o kosmyk włosów a ze nowe były nozyczki to od razu uciał mi centymetr od skóry na grzywce:)wygladam tak hm.... inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No to niech się zastanowię .... hmmmm Patryś będzie fryzjerem :D A Leonek - nowym Jamesem Deanem :D Bo taki buntkownik mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi teraz a ja prasowac musze , bo sie nazbierało:(nienaiwdze prasowac, myc naczyn, :( a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki :) Maks znowu jest przeziębiony,. Dopiero dwa dni nie kaszlał a znowu podłapał coś od Przemka. Ma straszny katar i w nocy miał temepraturę. zaaplikowałmu mu już leki, zrobiłam herbatę z cytryną i miodem, no i syrop z cebuli. Danti - Maks też niechętnie przymierza buty ale jednak daje się przekonać jak mu pokażę coś fajnego w tych butach, np. kota wyszytego na adidasach, czy kolorową podeszwę ;) Noe - ja ostatnio kupiłam kalosze za 16zł Dobrze, że Patryk Ci tych nożyczek do oka nie włożył :O no i konieczne są zdjęcia w nowej fryzurze ;):P A Ty chyba jesteś wielką fanką Biedronki, co? Znasz ich ofertę na pamięć ;) Jonko - do czego to byłaś aż tak bardzo niezbędna? Beatek - a co u Pati? Aniu - gdzie sie podiewasz? Jak dzieciaczki? Dziś idę na ćwiczenia w inne miejsce zobaczyć czy przypadkiem nie będzie lepiej. Ciocia załatwiła mi darmowe wejście więc warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina zebys wiedziała ze biedronke znam bo mam do niej najblizej:) ale i w moich ulubionych stronach jest miejsce na ofertei promocje na przysżły tydzien:):) cos sie pochmurzyło ja juz skonczyłam prasowac i pije kawke:)jutro poraz pierwszy robiemieso ale w wodzie gotowane na kanapki a nie pieczone,sasiadka robi i jest pyszne ,teraz sie pekluje w ziołach i przyprawach:)oraz zaraz sernik robie , bo niechce do mamy jechac z pustymirekami:)a i tak siedze to zrobie a co mi tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrys to zywe srebro (czytac rtec:))jak do marketu z nim jedziemy to tragedia ,nigdy niechce dac do skanowania ceny przy kasie swoich zabawek:)wczoraj powtórka z rozrywki kupilismy mu dwa hot wheelsy to ile sie pani kasjerka musiała naprodukowac zeby jej dał mignac:)ale jakos zawsze trafiamy na sympatyczne kasjerki,az trudno uwiezyc skad one jeszcze czerpia tyle zyczliwosci przy tej dosc ciezkiej pracy? Patrys wstał koncze , zaraz maz mój jedzie na pogzreb sasiada a ja ide na spacer bo jeszcze nie pada pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - Fajne kaloszki dla dzieci widziałam w gazetce z Lidla. Cena ... hmmmmm coś poniżej 20 zł. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja po ciezkiej nocy:(:( brzuch mnie bolał :( wczoraj ze znajomymi i z dzieciakami wybralismy sie na pizze i chyba byłam za łapczywa:(Patrys z Zuzia chcieli rozniesc lokal , który był urzadzony na styl afrykanski, wiec raczej materiały łatwe do rozwalenia:) zyrafła nie miała spokoju;) była drewniana na szyji ze sprezyny i non stop musiałam ta szyja uderzac w sciane z inicjatywy naszych maluchów:) sprawdzał y tez wytrzymałosc patyków bambusowych(okaząły sie łąmliwe), troszke pozmieniały wystrój na bardziej hm artystyczny:) i pojechalismy do domu, zaczał mnie bolecc brzuch i nie spałąm do 3 , ale nie wiem czy dlatego ze mnie bolał czy dlatego ze jestem podniecona wyjazdem do moich rodziców, bo to bedzie niespodzianka dla nich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka czy ta oferta w litdlu jest aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale paskudna pogoda. dzisiaj robie próbe generalna dla Leonka przed przedszkolem. jest u mnie w miescie takie miejsce dla dzieci (a la przedszkole) gdzie mozna je zostawic na godziny. biora chyba 6 zł za godzine.zobacze czy leonek zostanie .powiem wam wieczorem albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe to pewnie jedno i drugie. moi rodzice maja Leonka na codzien,ale jak przychodze sama to sie pytaja po co przyszłam i gdzie jest Leoś. bez niego mam nie przychodzic ;p to się nazywa kochający rodzice HA HA HA .Chyba przeszli już całkowicie na dziadków i liczy się wnuczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Danti - hehehe, to juz rzeczywiście zupełne przestawienie się na wnusia :D Noe - nie wiem. Widziałam je chyba w poprzednim tygodniu. Ale nawet jeśli nie ma ich w gazetce, to mogą być pzecież w sklepie, nie? Przypominam o dzisiejszych pogaduchach wieczornych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ninka nie wiem czy dam rade dzisiaj zależy jak Leo zaśnie ale sie postaram :) wracamy do domu koło 21 czasami zasnie w samochodzie a czasami jeszcze szaleje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze iść brat po mnie przyjechał,jedziemy do \'\'przedszkola\'\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sama nie jestem gotowa, ale podniosę nas troszkę, żebyście nie marnowały cennego czasu na poszukiwania naszego topiku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANTES7
PISZE bokiem do klawiatury.leo usypia mi na kolanach przy bolku i lolku.jak zasnie to sie zamelduje na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha pomylilam nick z mailem no niestety jest u mnie bratanek i leo bawi sie w najlepsze.odmeldowuje sie i zycze miłej pogawędki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - szaleństw w pracy ciąg dalszy? A jak Pati? Włoski trochę już odrosły? Danti - bądź dobrą mamą i daj dziecku trochę swobody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się bawią do rana ha ha ha mamusia musi poplotkować :D przynajmniej jutro rano pośpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×