Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

a Ja znowu zrobiłam zakupy wirtualne :-) dla Wioletki . Fajna ta babka co u niej kupuje :-) da się z nią ponegocjować i wybrać to co chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam Wasze zdrówko Karola ? Zdjęcia świetne - to już po chorobie czy przed ? Jonka biedna mi napisała , że już nie ma sił , mały ją wysysa :D protestuje - nie chce spać kawaler ;-) Oj biedna ... pomoc by się przydała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, biedna :( myslałam o niej ostatnio ale nie wiem czy wypada tak neckac ją smsami. Nawet nie wyobrażam sobie jak pogodzic opieke nad dwójką dzieci, w tym na noworodkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buciki obserwuje 36 osób , ale znając życie akurat ich nie będzie wtedy kiedy mają być 😠 tzn przy końcu akuji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam jakiegoś suoer kapalusika dla Maksa A zdjęcia są z wczoraj. Maks już nie gorączkuje. Został mu tylko kaszel ale taki dziwny, ma męczące \"ataki\" 2-3 razy dziennie :( jutro idziemy do kontroli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo dużo. JA wystawiałam adidaski po Maksiku ale obserwujących było tylko 8. Dodam, że buty były prawie nowe bo kupiłam je na jesień, tuż przed zimą a teraz są już za małe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nielada wyczyn :-0 Moja siostra też ma przewalone :-( siostrzenica 5lat miała parę dni temu zabieg w narkozie ,,refluks,, :-0 Teraz malutki chrześniak jest w szpitalu pod kroplówka :-( ropa mu cieknie z uszek , nosa nie umiał wydawać głosu :-( Ona też ma z nimi nielekko ... No i się okazało , że on też ma ,,refluks,, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano kończyła się też aukcja ok 16-17 obserw. niby 11 osób a nikt nie licytował 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najlepszy jest w niedzielny wieczór ... ale jakoś się nie sprawdza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał robione badania i na razie mamy czekać, jak zwykle z resztą . Ale chyba wszytsko jest na dobrej drodze bo już ze dwa miesiące nie ulewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzenica miała badania w Niemczech robione , okazało się , że ma go bardzo mocno zaawansowany :-( Badanie było straszne :-0 wkładali jej taką kamerę teraz nie wiem czy do przełyku czy przes nos ;-) i musiała dobę chodzić z tym komputerkiem i on wszystko notował ... Dlatego miała robiony ten zabieg w narkozie ... Ale czy to pomoże ? nie wiem ... Czyścili jej wszystko w przełyku i odszlamowywali - trochę dziwnego słowa użyła siostra :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lecę bo to mój ulubiony serial :D Szkoda tylko , że tak rzadko leci ;-) no wieczor niezły ;-) :D 54ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! sprobuje cos napisac - martyna oglada budzik, a maly w swoim stalym miejscu... probowalam wdrozyc zasady tracy hogg z jezyka niemowlat, ale jakos nie daje rady... ona pisze, ze dziecko mozna przyzwyczaic do \"latwego planu\" - karmienie, aktywnosc i sen w cyklach 3-godzinnych...jakos moj maly wrzaskun sie nie chce poddac... a poza tym chyba nie wie, ze jest noworodkiem i noworodki spia 20 godzin na dobe... martyna tez taka byla... ona w dzien jest w miare grzeczna, juz wie, ze nie ma co mnie wolac do zabawy, bo ja jestem caly czas uwiazana. Za to w nocy budzi sie i placze... bardzo malo spi w ogole - zasypia około 20.00 a wstaje czesto przed szosta... ja sobie jakos radze, chociaz zalezy jaki dzien ma janek - jak ma lepszy, to nawet jestem w stanie obiad zrobic. ale np wczoraj mial zly - lykal powierze przy jedzeniu, przez to sie nie najadal, ulewal, za chwile znow byl glodny... mariusz z martynka poszli do babci na imieninowy obiad, a ja siedzialam o suchym pysku... maly nie dal sie odlozyc ani na chwile... nie tak to mialo wygladac... jestem bliska podania mu butli...przynajmniej bede wiedziec, czy sie najadl... brakuje mi wizyt w naszym \"pokoiku\" ale naprawde nie mam kiedy:( pozostaje miec nadzieje, ze ten okres szybko minie... piszcie co u Was i waszych Urwisków... Sciskam mocno!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! wracam po długiej nieobecności wysłałam Wam fotki Leonka taka piękna pogoda pewnie jesteście na spacerku. pozdrawiam wszystkich chorowitków i przesyłam im dużo zdrówka. Jonka wiem jak się czujesz Leon jak był mały, też był jak przyssawka.pierwsze 3 miechy siedziałam karmiąc go praktycznie co gozine.taka byłam padnieta ze zasypiałam razem z nim na drzemke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Danti - dziękuję za zdjęcia. Leonek jest rozbrajający z tym zasypianiem na podłodze :D W co on się bawił, że tak go zmogło? ;) Jonko - chyba jesteś teraz w najtrudniejszym momencie Twojego podwójnego macierzyństwa. Ale trzymam za Ciebie kciuki i przesyłam dodatkową energię gratis! ;) :D Karolina - no jestem pod coraz większym wrażeniem ubranek Maksia. Co sesja, to nowe, śliczne wdzianko :) Loli - no cóż, następnym razem muszę poćwiczyć moją szybkość reakcji. Najwazniejsze, że Tobie udaje się sprzedać towar. Jeszcze trochę, to ja też pomyślę o .... nie ... najpierw spróbuję coś wylicytować :D Najpewniej jakąś stosowną \"pakę\" :D Aniu, gdzie jesteś? Beatek - dzień dobry i do widzenia? Oj, mało się udzielasz :( Noe - CIebie też coś mało ostatnio. NO ale przy takiej pogodzie za oknem, to zupełnie się nie dziwię. 👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - i tak Cie podziwiam i życzę żeby jednaj Janek załapał wszytskie wprowadzane nauki. Ninko - pewnie masz na mysli przeciwdeszczowy strój Maksa? :D Danti - Leonek jest ... rewelacyjny z tym zasypianiem :) Przenosisz go potem do łóżeczka czy tak śpi na podłodze aż się wyśpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - oczywiście, że tak. Niezły bajer. I te spodenki do tego. Super! A wiesz, że Maksiu baaaaaaardzo się zmienił na buzi. I ma tego pycholka takiego radośniejszego. Może to w związku ze zmianami jakie nastąpiły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zauwazyłam, że Maks zmienił się na buzi ;) a zmiany? no może rzeczywiście ... choć mocno w to wątpię.... myślę, że dorósł... nie wiem czy nie ma to związku z okularmi, bo zaczęło sie własnie jak zaczął nosić okulary. Spodnie są super bo nawet w deszczu Maks może sobie w nich usiąść na ziemi i się nie zmoczy. Idealne na taką pogodę jak w sobotę czy wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądają na takie sztormiakowe. Te uśmiechy na zdjęciahc jakoś tak chyba zaczęły się częściej ostatnio pojawiać. ;) A propos okularów - cos mi się zdaje, że nas tez czeka noszenie okularków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wspominałaś coś :O ale byłaś juz z Marta u okulisty? Maks ma wizytę na 13.04 zamówioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×