Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No :-) licytuję ale odpuszczę jak mnie przebiją , a napewno ;-) na koszt tej szmijzerki ;-) czy jak to się mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko gdyby mnie nie kosztowało ... muszę zapłacić 30 zł ! A sprzedalam za 8,5 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te takie do połowy ud i pod brzucho? chyba gorset to się nazywa jeżeli te to kupiłam najmniesze i efekt żaden są za duże i słabo obciskają i wogóle dziwnie się w nich czuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuu. A to kiepsko. Sądziłam, że płacisz tylko prowizję jak coś sprzedaż. To za co te 30 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - o o o. te właśnie miałam na myśli. Taki kombinezon na foczkę ;) A gdzie takie coś się kupuje? Dla mnie pewnie M byłoby za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój rachunek jest ze 400 zł więc po opł zus bedę na minusie no i w towarku trochę mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, fajne to. I nawet ten rozmiar byłby ok, tylko ja nie jestem użytkownikiem Allegro. Ale poproszę siostrę, to mi kupi. Beatek - powiedz, a nie jest w tym gorąco? Nie mówię jak sa upały, ale tak jak jest ze 25 stopni na drworze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz to tego nie nosiłam ale tak na wiosnę i w zimie tak no i chyba byłoby widac pod letnimi ciuchami?! no w lato to nie polecam bo i tak swędzialo mnie ciało a teraz to potówek można dostac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( MI właśnie teraz najbardziej przeszkoadza moja figura. Zimą zawijam się w marynarę i po kłopocie. A teraz, do spódniczki, czy lnianych spodni, to to brzuszysko jest prawdziwym potworem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli trzeba miec rodzinkę za gramanicą;) no albo są to reczy z końcówek kolecji itp taka jedna firma co jakiś czas przysyła mi maila ale na to trzeba kasy żeby zainwestowac no i jest ryzyko a jak nie sprzedasz ...a rzeczy do najtańszych nie należą :o zobaczcie kupiłam sobie taką bluzeczke ale jestem rozczarowana bo kolor jest ciemna czekolada a nie taki jak na zdjęciu http://www.allegro.pl/item220508704_slodziutka_bluzeczka_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - śliczna! Dziewczynki, muszę kończyć. Bo 😴 Jakoś dziś jestem totalnie zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - niestety, na mnie tunika powoduje efekt pt \"kobieta w zaawansowanej ciąży\" :O Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jest fajna tak jak piszą ? Bo miałam na nią ochotę od 2 miesięcy i klientów na nie też mają od kilku miesięcy !!! Ja zamówiłam czarną - bo mają teraz wybór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to gust mamy podobny :) tak ładnie się układa oczywiście na mnie nie tak ładnie jak na modelce na zdjęciu ale dekolt rewelacja fajnie sie układa i materiał tez jest niezły a zobacz taka bluzeczke jeszcze ostatnio nabyłam http://www.allegro.pl/item221547789_sexy_bluzeczka_8_kolorow_wyprzedaz_19_99.html też brązową to mój ulubiony kolor ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie oczekuję też czarnej bluzeczki , tył z koronki i wyszyta złota korona i lamówki złote :D jA POPROSTU MUSZĘ SIĘ LECZYĆ :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) no i facet jest troszkę nie grzeczny dla swoich \"prawdemówiących\"klientów :o o wiesz muszę znalezc szczupła \"modelkę \" bo jednak na żywej osobie inaczej rzecz wygląda niż na manekinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek , tak to konieczność ... Zaraz lepiej coś się sprzeda jak jest na ładnej , opalonej modelce :D MI posłużyła siostra , a kurtkę prezentuje laska od której kupiłam ale mi fason katany nie odpowiadał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację to wciaga jak nałóg ale ja nie szaleje trochę z tych ciuchów co mam podbieram a jak mi nie leże sprzedają jako prawie nowe na drugim koncie :) a jak Ci też coś nie podpasuje to zawsze możesz sprzedac :) Allegro to zbawienie :) ja pozbyłam się już kilkudziesięciu nielubianych rzeczy z mojej szafy , puściłam w zestawie i poszło za ładny grosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką znajomą 18 stkę tylko strasznie szczuplutka nie wiem jak towar będzie na niej wyglądał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ilekroć robię fotkę zestawu to mi się tak nie podoba :-( , że puszczam osobno ... Zresztą czasem tak lepiej niż razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×