Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Acha gratulacje dl Blondi :):):):) kup sobie jeszcze czer Lirene a brzuch Ci się spłaszczy ze hej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę. Dla mnie te 450 za powieczkę ( ;) ) to też trochę sporo. W sumie kredka wychodzi taniej :P :D Ważne tez jest, żeby zrobił to prawdziwy specjalista. Aniu, robiłaś to w jakimś gabinecie u siebie w okolicach? Dziewczyny, byliśmy w cukierni zamówić tradycyjny tort. I tak naprawdę, to tylko zadecydowaliśmy o tym jaki on będzie duży. Resztę uzgodniła Martusia: Pani sklepowa: Czy dajemy jakiś napis? Marta: Napiś?! Tak, napiś! Pani sklepowa: A jaki napis? Marta: Nie wiem. Pani sklepowa: A jak masz na imię? Marta: Martusia jeśtem. Pani sklepowa: A ile masz latek? Marta: Chyba tsi. Pani sklepowa: To dajemy napis \"3 latka Martusi\" :D A obok mama i tata z otwartymi ze zdziwienia buziami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko gratuluję przebojowej córeczki, ona to sobie w życiu da radę :D Beatko dzięki za gratulacje, ale co do brzucha to niestety samo Lirene nie wystarczy, nawet kosmetyczka powiedziała, że szkoda wywalać kasy na kremy bo to w moim przypadku za mało. I właściwie Lirene wypróbowałam na sobie-daję sobie czas do końca roku, jak się nie poprawi to umawiam się z chirurgiem plastykiem-jestem zdeterminowana. Co do makijażu-faktycznie nie jest to tanie-ja zastanawiałam się przez rok, czy to zrobić, ale nie żałuję. W dodatku te 1000 zł które na to wydałam pochodziły z odszkodowania po stłuczce mojej Hondy. Zapłaciłam za naprawę 300 zł a 1000 zł mi zostało i Marek powiedział, że skoro \"zarobiłam\" to mam wydać na co zechcę :) W Elblągu jest jedna kosmetyczka, która na prawdę robi to świetnie, wcześniej z resztą zasięgnęłam języka na jej temat, bo to na prawdę musi być fachowiec. W końcu wykonuje się to tą samą techniką co tatuaż, więc lepiej nie trafić do pateraka. Dziś wielki dzień dla naszej firmy-podpisujemy akt notarialny na kupno działki z fundamentami, projektem i pozwoleniem na budowę pod naszą hurtownię. Nastroje bardzo pogodne pomimo tego, że magazynier zrezygnował z pracy po 2 latach. Na szczęście nie ma ludzi niezastąpionych-tylko czeka mnie znów wprowadzanie nowego w temat :O Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki ;) Nie mam ostatnio czasu nawet poczytac co u Was słycha, a co dopiero odpisac 😭 Intesywnie szukam pracy, chodzę na 2-3 rozmowy w tygodniu, i przez 3-4 odzinny dziennie przeglądam internet i odpowiadam na maile. Nie wiem jak kiedyś ludzie radzili sobie z szukaniem pracy :O Przecież takie łażenie i pukanie do każdych drzwi, nie dosc, że zajmuje okropnie dużo czasu, to musi byc bardzo strsujące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my drugie ;) Drogi Maksiu, spełnienia marzeń, samych radosnych dni i wielu atrakcji w przedszkolu życzy Marta z rodzicami 🌻 👄 👄 🌻 🌻 👄 👄 🌻 🌻 👄 👄 🌻 🌻 👄 👄 🌻 🌻 👄 👄 🌻 🌻 👄 👄 🌻 🌻 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Myślałam, że piątek wieczór, będzie jakaś nasiadówka,a tu ciiisza ;) Normalnie nie mam czasu komputera odpalać w ciągu dnia 😭 Jak nie jedno, to drugie czegoś chce :O Masakra :O Właściwie teraz powinnam iść spać, bo nie znam dnia ni godziny, kiedy młody wstanie ;) Ale jutro wyjeżdżamy na 5 dni, więc nie będę zaglądać wcale :( Jedziemy do \"Polski B\" czyli do rodziny mego małżowinka ;) Karolinko - jak tam urodziny, robiliście jakąś bibkę, czy raczej spokojnie? Trzymam kciuki za TWoje poszukiwania pracy - na pewno znajdziesz dobrze płatną i satysfakcjonującą robotę :) Ninko - Jutro nie napiszę, ale już dziś życzę Wam wszystkiego Naj Naj Naj z okazji Urodzinek MArtusi :)❤️ JEstem pod duzym wrażeniem rezolutności Twojego Aniołeczka :) Nie wiem, czy pisałam, ale filmik był ekstra :) Poproszę jeszcze :) Aniu - po pierwsze gratuluję Ci ubytku wagi :) Ja niestety ciągle stoję na 69.8 ;) Chciałabym już przestać karmić, żeby się na serio wziąć za siebie, ale coś mi ciągle nie wychodzi :O Mały nie chce się odczepić ode mnie ;) Tzn w ciągu dnia chyba jest mu wszystko jedno, czy dostanie butlę, czy pierś, ale na noc i w nocy obowiązkowo mamusia ;) A po drugie - gratuluję podpisania aktu - mam nadzieje, że oznacza to początek długiego okresu prosperity dla Waszej firmy :) Beatko - udanego urlopu Ci życzę, wypocznij na MAzurach, a teściową... no, się nie przejmuj... ;) Loli - 👄 Noe - 👄 i... Danti (gdziekolwiek jesteś) 👄 Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Maksia :):):):):):):):):):):):) od Patrycji i mamusi :D:D:D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu ❤️ wszystkiego najlepszego w dzniu Twoich trzecich urodzin 🌻 niech się spełnia wszyskie Twoje życzenie 🌻 rośnij zdrowa i szczęśliwa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz My będziemy drugie :D STO LAT dla Naszej Martusi !!! 🌻 👄 🌻 Dużo , dużo uśmiechu na codzień i jeszcze więcej zdrówka [usta[ życzą Wiola z mamą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kończymy pakowanie ... :-0 i wyjeżdzamy ...:-) ... :-( ....;-) Kurczę byle była pogoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja mam usprawiedliwienie, bo ćwiczymy jazdy na rowerku. Nawet nie podejrzewałam, że Martusia tak fajnie i szybko zaskoczy o co chodzi. To jest jej pierwszy rowerek i ma koła 18-calowe, więc to raczej spory pojazd. A on ataki dzielnie kręci nóżkami :D Ma tylko kłopoty z koodynacją. Jak ładnie kręci, to nie trzyma prosto kierownicy i na odwrót :D No i co chwilkę zsiada, wyciąga z koszyczka butelkę z napojem i mówi \"tejaś psierwa na siociek\" :D Napój bezalkoholowy ;) :D Jak zrobię zdjęcia, to Wam prześlę. W tej chwili jest to dość trudne, bo tak, jak Maksiu na koniku, tak Marta na rowerze musi być jeszcze przeze mnie trzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu spóźnione ale szczere :D:D:D:D:D:D dla Martusi z okazji urodzin dużo 👄👄👄[us👄ta]👄👄👄 ................i ............. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) Mam prośbę - wyślijcie mi po pustym mailu na adres na onecie, bo wirus zjadł mojego outlooka :( i nie mam Wam jak wysłac zdjęć :) Dzięki :) Potem napiszę więcej, na razie mocno Was ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ninko - bardzo dziękuję za odzew, na razie jesteś jedyna :) ;) Zdjęcia z urodzinek super!!!!!!! MArtusia jest po prostu prześliczna, taka ma a Miss ❤️ A jaki ma fajowy wózek i rowerek :) Tak dorosło wygląda na tym rowerku... no to sobie popisałam :O Już mam małego na kolanach... bo matka nie moze posiedziec samotnie przed komputerem :O na zrazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, Jonko, bardzo dziękuję, aż nie wiem co powiedzieć... Najlepiej bedzie jak przyślesz Wasze zdjęcia, to będę mogła się zrewanżować ;) A Jaśkowi wyjaśnij, że musisz napisać parę słów do ciotek, może da się na to nabrać? ;) A propos zdjęć - Beatek - no wyrobiłaś 700% normy :D Zdjęcia są rewelacyjne. To Kadzidłowo, to jakieś jedno wielkie, ogólnodostępne Zoo, czy jak? Takie nasze polskie zwierzątka i wszystkie w jednym miejscu? Nie dość, że na wyciągnięcie ręki, to jeszcze pokamić można. No i moje nowe ulubione zdjęcie Patrycji - to, na którym z dziarską minką maszeruje polną dróżką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dziewczyny na urlopie było super :D mieliśmy pogodę , padało w nocy a w dzień albo słońce albo słoneczko za małymi chmurkami :) tyłeczki nam podretwiały od jazdy na rowerze ;) ale widoki i zapachy leśno wiejskie rekompesowały wszystko :) najmniejszy członek wyprawy ogólnie znosił jazdy dobrze tylko zdarzało sie że film sie urwał Patysi ;) a w ogóle to Patrycja strasznie piszczała w lesie wystraszyła chyba wszystkie zwierzęta :o za to w parku dzikich zwierząt była zachwycona że zwierzaki tak blisko i dają się dotknąc:) wyjazd świetnie zrobił naszym relacjom z Markiem baaa można powiedziec że wróciła para nastolatków z urlopu ;) hihihi a dzisiaj powrót do \"piekiełka \" i od razu musiałam wygrzebywac się z dołków wykopanych przez \"koleżankę \" :o Ninko zdjęcia super , Martusia rzeczywiście wygląda tak poważnie i dorosło , taka mała dama :) no i prezenty suuuuuuuper :D wysłałam parę ;) zdjęc jak nie doszły dajcie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko Kadzidłowo nazywa się \"park dzikich zwierząt i są tam i polskie i zagraniczne zwierzęta ( te zagr to jakieś antylopy i jelenie nie pamiętam nazw:) i hehe najważniejsze teren ma 100 ha a kojce- nazwijmy to tak ale nie sposób- bo to ogromne ogrodzone łąki i laski są odgrodzone od siebie drewnianymi płotami i wchodzi się na każdy teren po drabinach hehe teściowa trochę narzekała ;) ale był facet z kulą i przeszedł także spoko i atrakcja dodatkowa :D mi troszkę nie podobało się że niby zwierzeta na wolności ale niektóre w klatkach no ale te hasające na wolności były extra ale najlepszy jeleń z pomara ńczowymi rogami jak zobaczył cała grupę a było nas z 50 osób ( + przewodnik ) wskoczył do małego stawu i przepłynął go i wylazł na brzeg do nas po smakołyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie chwilkę może pogadamy bo wiesz ......jak to zakochani ;):Pczasu brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, chciałabym tam pojechać. Domyślam się, że to jest impreza sezonowa, czyli latem? A daleko to ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cały rok jest czynne :) i jest to między Ruciane Nida a Mrągowem jadąc od Rucianego za miejscowością Ukta myślę że to nie tak daleko od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×