Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

sorry ,ze tak zniklam w poludnie🌼 jest jak jest,co zrobic.zycie nie jest latwe. ale co tam jakos to bedzie ,lepiej albo gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
wczesniej nie zwracałam uwagi po czym zaczerwieniają się policzki myślałam ze to np. z przegrzania ale odkąd wysypka pojawila sie rownież na ciele jestem pewna że to uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elidel na początku kosztował 115 zł za 15 g teraz jego cena waha się od 87 do 50 zł. Okropnie dużo. Kremy, których uzywam to: lipobase, Balnemum dla dziecie Kąpiele w zwyklej wodzie z parafiną lub plynem do kapieli z oliwką nie polecam kosmetyków Oilatum - uczulaly Maksa a sa drogie Co do jedzenia, to musisz obserwować po czym jest zastrzenie lub pogorszenie. u nas tak bylo po jajku, dlatego zrobilismy testy. Najlepiej poradź się pediatry a jesli ten nie czuje się na siłach to idź do alergologa. A może to zaczerwienienie jest wynikiem obecnych mrozów? Wiele dzieic ma takie problemy zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat uczulenia urwiskow sie nie wypowiadam.na szczescie Leonka to nie dotyczy i ja sie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Danti wiem cos o pracach domowych bo dziś znowu włączył mi sie pracuś i prócz stadnartowego gotowania i prania rozmroziłam i umyłam lodówkę i zamrażalnik. Miałam tyle energi, że gdyby nie to, ze na dworzu jest -10 stopni to bym jeszcze okna umyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ja jeszcze przemeblowalam nasz pokoik(jedyny) i wydaje mi sie ,ze jest lepiej.przynajmniej jakas zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka gruntowny remont ale zastanawiam sie nad tym bo nie wiem czy nie zamienic mieszkania i czy warto więc na razie nic nie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leos spi od 20,30 uspilam go na wlasna wygode. ostatnio dawalam mu sie wyszalec i sam padal dopiero kolo 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks jak nie jest zmęczony to i tak nie zaśnie :O Moge na uszac stawac a on i tak robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo tez zawczesnie to sie nieda,ale przed 21 czasami sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
dziewczyny a możecie mi polecić jakiegoś alergologa(prywatnie)o rany co ja pisze pewnie zadna was niejest z pomorskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też zasypiał jakoś po 21 ale ostatnio, to chyba wina tego Zyrtecu, zasypia zaraz po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pamietam?to Maksiu ma juz 3 (ząbek),ja nadal czekam na 4.dawno temu...wydawalo mi sie ze juz ida i potem nic i nic.teraz ma bardzo napuchniete i czasami poplakuje w nocy(co 2 lub3 noc).czy te 4 ,to tak dlugo wychodza??? juz nie moge sie doczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to Martynka :) My czekamy na trójki już nie wiem który miesiąc. Maks strasznie wolno i boleśnie ząbkuje :O Myslałam, że czwórki to koszmar ale to co sie dzieje przy trójkach to przchodzi ludzkie pojecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
Ale numer,, ja też jestem z Sopotu(kamienny potok) dzięki za odpowiedz moze wybiore się do tej Pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja kończę bo muszę z mamą porozmawiać chociaż nie wiem czy nie skończy się to wielka rodzinną kłotnią, taka jestem nabuzowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina-to mnie postraszylas, Leo do tej pory zabkowal bez problemu,raz dwa i juz.narazie nie jest zle,w nocy czasem poplacze i tyle.ale juz sie boje co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina tylko spokojnie wez cieply albo zimny prysznic przed rozmowa:) to pa pa i spoookooojnej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa -moze sie kiedys spotkacie z Karolina,pewnie blisko mieszkacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze sie pochwale Leos dzisiaj uczyl sie wchodzic na tapczan.byl bardzo uparty i meczyl sie strasznie,ale tylko w jednym miejscu(na zakrecie rogowki) udalo mu sie wgramolic:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamuśki :) Jonko jak miło ,że byłaś ze mną myślami ❤️ Wczoraj wyszłam z tamtąd o 22.30 :( tyle zamieszania, pomimo ,że była pani Sylwia mi pomóc zamknąć i policzyć kase... W czwartek szykuje się kolejny ciężki dzień 12h Wczoraj byłam godzinę przed czasem i pół godziny póżniej wyszłam więc jakby 14 h mnie nie było :( Blazy mi się porobiły na rękach i popękały :( piecze strasznie😠 Rączki nie stworzone do pracy;) A tak serio to od mopa ,mamy strasznie dużo mycia po każdym ,a i powierzchnia jest bez porównania do myci pow. w mieszkaniu . Zaraz się ogarnę i idę po Wioletkę :) Wczoraj jak wpadłam rano to nie wyglądała na stęsknioną :( a zresztą dobrze tylko mi było przykro 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola co do godzin pracy to teraz muszę chodzić na 12h bo jest zamieszanie na solariach (braki w ludziach ;) i jedni są przerzucani do innych solariów ) dlatego zastępuje moją siorkę;) Takie pogmatwane ;) Normalnie potem będę pracować piątki i soboty od 15-22.00 Tyle mi powiedziano,a umowy jeszcze nie mam żadnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli jetsteś barrrdzo dzielną kobietką możesz być z siebie dumna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dziś strasznie marudziła, zjadła nie całą zupkę i nawet jej nie sadzałam na nocnik, bo tak mocno tarła oczka, że istniała obawa, że zasnie na siedząco w krzesełku ;) Daję jej ostatnio witaminy - Biovital w galaretce - sama to jadłam jak byłam mała :D Strasznie jej smakuje ;) PAskudna pogoda dziś u nas, ciągle ten okropny śnieg 😠 A w prognozie na następne 2 tygodnie zapowiadają straszliwe mrozy, na północnym wschodzie ma być do -30!!! Trzymajcie się tam, Wy w Pomorskim! Bo na Śląskach chyba tak mocno nie zamrozi :O Mogłaby się ta zima juz skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×