Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witam Cię MaMa21! Już myślałam, że topik padnie bo przecież nie będę prowadziła monologu ;). Nie martw się w Polsce też była zmienna pogoda a o kąpielach w Bałtyku nawet nie ma co marzyć, tzn. jak zwykle znajdą się odważni ale nie ja. Maks już dobrze. Zmieniał pory spania, do tego miała zapalenie uszka i ząbkowała i wszystko razem dało taki efekt. Ninka35 - Widzę, że Twoja Martusia to taki sam łobuz jak Maks ;). Ostatnio mój maluch wyciągnął sobie przyprawy z szyfkady i nawąchał się pieprzu. Efekt był wiadomy ;). Maks śpi jużtylko dwa razy dziennie po 1,5-2 godziny ale i tak jest to długo. Jak słyszę, że roczne dziecko wogóle nie śpi w dzień to mi się wierzyć nie chce. Ja bym zwariowała z Maksem po caym dniu niespania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
To też ja czasami wariuję ;) Wiecie, u mnie jest trochę inna sytuacja. Rano chodzę do pracy (na 7.00), wracam do domu ok. 15.30. Dziecko jest w domu z opiekunką, a ja przez ponad 8 godzin nieobecności potrafię tak się za nią stęsknić, że wybaczam jej wszystko!!! Marzy mi się jedna noc przespana od wieczora do rana bez budzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLi21
Dziewczyny ciesze sie ze mam do kogo pisac :) Karolinko ciesze sie ze Maksiowi juz przeszlo :) Fajnie jakbysmy sobie nawzajem poslaly zdjecia z naszymi urwiskami.Bardzo jestem ciekawa jak wygladacie :) no i wasze skarbki! Martusie juz widzialam jest sliczna i slodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za wysłaniem zdjęć :). Mój mail w stopce. A Wy podajcie swoje. Czekam na zdjęcia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLi21
OK poczte ma moj chlopak jak zalozy mi swoja to zaraz wam napisze i posle wieczorkiem moja Wiolusie :)) Fajnie ze spodobal ci sie ten pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
A ja, niestety, mojego adresu nie mogę podawać, bo to służbowy. Może wyślecie zdjęcia Waszych pociech na tę stronę www.kobieta.byc.pl Tam publikują każde nadesłane zdjęcie bez potrzeby logowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa21
no wlasnie Karolina ma racje ja tez musze zalozyc :) tylko sama nie moge :(( mam zakaz odgorny :)od chlopaka :) Do Ninki wczoraj nameczylismy sie z tym zdjeciem i wyslalismy no i do tej pory nic :(nie wiem czy doszlo nic nie odpisali :( a ty jak dlugo czekalas az tam sie pojawilo zdjecie Martusi? i czy dostalas wiadomosc ze doszlo do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa21
dziewczyny mam pytanko z kad jestescie? :) JA z okolc Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Chyba po 30 minutach już było na stronie. Redakcja tylko prosiła o dosłanie podpisu pod zdjęcie. Ale coś pisałaś o konieczności logowania się? Nigdzie się nie logowałam. A ja jestem z okolic Gdańska, czyli z Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa21
wyslalam zdjecie na adres jaki podali ,zdjecie pomniejszylismy .podpisali wszystko jak trzeba .No i nie ma :( Przyslali mi wczesniej haslo-kod nie wiem moze tez mialam je tam wpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli21 - własnie dostałam zdjęcia. Piękną masz córkę :D! Czy ja dobrze widziałam, że ona ma kolczyki? Czy Loli to Mama21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa21
Witajcie dziewczyny!DO KAROLINY W tak to ja :) Wioletka ma juz dawno kolczyki :)od 5 mies. im szybciej tym lepiej dziecko szybko zapomni jak jest male,nie ciagnie za uszko no i az tak sie nie wierci :) Urodzinki sie udaly Wiola dostala 1,5 metrowego krokodyla !tanczaca biedronke,ktora spiewa i rusza skrzydelkami i mruga oczami :) -szkoda tylko ze to wszystko ja bardzo na poczatku przerazalo !:))dostala tez plecak zyrafe, ktora jest taka jak ona :) przezabawnie to wyglada (jak zrobie fotki to wam posle) i ubranka. przyszli jej dziadkowie ze strony bio.ojca a on mial tupet tam przyjsc!Pewnie ona mu powiedziala bo sam by nie wiedzial kiedy sie ur. i ze wogole ma dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa21
jego mama powiedziala czy moze mu ja pokazac bo chce ja zobaczyc-ja pow. ze lepiej nie no a ona ,,no wiiesz ewelina?,, powiedzialam ze tylko ze mna i wyszlam na sien (po tym co nam zrobil nie mial odwagi wejsc) popatrzyl , zlozyl jej zyczenia,(nic jej nie dal bo pewnie nie mial w planach do niej przyjsc tylko to jego matka znow zorganizowala!)Mama zachowala sie beszczelnie bo zaczela jej mowic ze to jej tata - ja na to ze tate ma jednego a on nim napewno dla niej nie jest!!! wszyscy mieli mi zazle ze tam wyszlam ale nie wiedzialam co robic na szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa21
do KarolinyW mozesz mi napisac adres od Ninki35 tez chcialabym jej poslac fotki :) czekam na wasze :) loli21-21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Widziałam, widziałam. Fju, fju! A skąd ten cudny Maksio ma taką czuprynę? Wygląda jakby miał 3-4 latka. Słodki pycholek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
do Ninki35 nareszcie :) zdjecie sie pojawilo !!!jednak dobrze wyslalismy.pozdrawiam.www.kobieta.byc.pl Ninko35 powiedz mi jak idzie sprawdzic ile glosow otrzymalo dziecko za fotke?czy to zalezy ile komentarzy otrzymalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Pojęcia nie mam jak to sprawdzić. Ja tam wysłałam zdjęcie dla frajdy, że Martusia jest w internecie. :) Idę obejrzeć Twoje dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
O rany. Świetne zdjęcie. Wioletka - rewelacja. I ten smoczuś na smyczy. Hehehe. Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
DZIEKI :) Wiola ma dzis biegunke,co moge jej podac ? Mialyscie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
tzn :) czy mialy wasze maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mama21 - 100 lat dla Wiolki 🌻🌻🌻. Mój Maks miał biegunkę w lipcu. Dawałam mu Smectę i gotowałam marchwiankę z ryżem (kleikiem ryżowym). Potem poszłam do lekarki i ta zapisała Nifuroksazyd (syrop). I kazała gotować kompot z jabłek. I tak przetrwaliśmy biegunkę. A o co chodzi z tym tatą Wioli bo nie bardzo zrozumiałam? Ninka - Córka super! A ile ma zębów! I ta sponeczka na samym czubku główki - urocza :D. A z łóżeczkiem co się stało? Maks ma gęste włosy po tacie a kolor po mnie :) A duży jest po ?. U nas wszyscy mali a on taki dość spory jak na swój wiek - 78cm i 10,7kg. Dzisija byliśmy u arelgologa i Maks może w końcu spróbować chlebka :). Dam mu wieczorem bo teraz nawetzupki nie tknął bo tak gorąco u nas. Uciekliśmy z placu bo tam jak na patelni. Boli mnie okropnie głowa więc idę się położyć. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa 21
dziekujemy za zyczonka :) co do taty-to zostawil mnie jak zaszlam w ciaze,nie interesuje sie mala widzial ja wczoraj po raz 3 w zyciu bo zaintrygowala to jego matka. Mieli do mnie zal ze mu ja pokazalam (obecny chlopak i siostra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tonieciekawie :( Na szczęście, wnisokuję z tego co piszesz, ułożyłaś sobie jakoś życie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLi21
tak teraz mam wspanialego tatusia dla malej :) dlatego tak sie zdenerwowalam na jego mame (bylego) ze miesza dziecku w glowie mowiac do calkiem jej obcego faceta tata-on dla niej nigdy nim nie byl bo nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLi21
DO Karoliny W poslalas mi zdjecie Maksia? Nic nie dostalam no oprocz kociakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
My walczyliśmy z biegunką prawie 3 miesiące. Ale chyba jest już OK. Tzn. mam nadzieję. Karolina - hehehe, mąż obniżał poziom materaca w łóżeczku, a nasz mały majsterkowicz musiał mu "pomagać". Ostatnio postawiłam Martusię pod ścianą i w końcu znam jej prawdziwy wzrost. Do tej pory była mierzona w przychodni na zasadzie główka-pupa. Teraz ma 11 kg i 81 cm! No tak, ale jej tatuś ma 196 a mamusia 170, więc nie ma się co dziwić. Mama 21 - najważniejsze, że Wiola ma takiego tatusia, który kocha mamusię. Najważniejsze jest to poczucie bezpiecznej rodziny! Dziewczyny, padam z nóg! Do jutra! A dla dzieciaczków - miłych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMa21
hej! dziewczyny :) mam problemy z komputerem :( ale weszlam na chwile, a tu nikogo nie ma ... Wioletce szybko przeszla biegunka juz na drugi dzien :) dziekujemy za zyczonka urodzinowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×