Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Maks na dworze uwielbia zbierać \"kulki\" do wiaderka. \"Kulki\" - wszystko co ma kształt kuli co Maks znajdzie na chodniku, a że mamy deptak wzdłuż którego rosną drzewa i krzaki owocowe, z których nikt nie zbiera owoców to Maks ma dużo frajdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zostac... ale musze od niej troche wypoczac;) Moje nerwy sa na wyczerpaniu musze troche sie rozerwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sie zapytać - nie kapałaś jej przez cały czas jej choroby? Mi nie przyszło do głowy żeby nie kapać Maksa jak był chory ale faktycznie przypominam sobie, że był to odwieczny dylemat mojej mamy - czy kapac nas w czasie choroby czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks to maly kolekcjoner;) Wiola tez lubi zbierac,szczegolnie liscie,kamyki,patyczki... Ale ludzie tak smieca,trzeba uwazac na ,,pety,, i szklo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz, że możesz ją komus podrzucić. moi rodzice niestety pracuję i to ciężko więc nie mam sumienia zostawiac im jeszcze Maksa. A nikt inny nie wchodzi w rachubę, niestety :(. Maks przypomina w tym względzie Martę Ninki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola:) Przemek jest czesto u was? Fajnie,ze przynajmniej sie przyjaznicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Twoja Wila też nie boi sie zwierząt? Maks leci do wszystkiego co ma cztery łapy. Dzisiaj taki wielki pies zaczął na nas szzekac zza ogrodzenia. Maks aż kuli się, tak było głośno ale dzielnie podszedł obejrzeć co to wydaje takie dźwięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jaka jestem szczęsliwa i spokojna. Przemek samą swoją obecnością doprowadza mnie do szewskiej pasji a teraz mam święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko mi pojac Twoja sytuacje;) Ale dobrze,Maks bedzie mniej odczuwal jego brak. A czy on przychodzi tylko do malego czy rozmawiacie ze soba takze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest cięzko ułózyć sobie to wszystko w głowie ale jeszcze trochę i mi się uda :D. Rozmawiamy ale nigdy o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia skończyłam rok przed zajściem w ciążę ale od 18 roku życia jednocześnie uczyłam się i pracowałam :) A Ty co robiłaś? Widziałas moje pytanie o zwierzaki? Jest kilka wypowiedzi wcześniej. Może je przeoczyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nic jej nie jest? Ucałuj urwiska 👄 i powiedz żeby już więcej nie skakała bo jak tak dalej pójdzie to żaden chłopak jej nie zechce bo bedzie miała za dużo sińców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola uwielbia zwierzatka.Mamy psa u mamy i kotka u babci. OBOJE uciekaja przed nia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata ma dwa psy i kota. Kot zwiewa jak tylko widzi mój samochód a psy sie łaszą dopóki Maks nie zacznie ich tarmosić - chyba jednak sa głupsze niż kot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o prace to niemam duzego doswiadczenia oprocz promocji,ale to tez praca i wcale nie taka bardzo latwa. Skonczylam L.O. zdalam mature i urodzilam Wiole w sierpniu:) Mialam isc na studia,jednak odlozylo sie to w czasie i nie wiem czy wogole jeszcze gdzies pojde dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik walczy a Wiola ;) Nie nie spi ale musi lezec... Pewnie zaraz dostane reprymende,ze komp wazniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×