Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jak będzie miała 6-7 lat (wtedy będzie umiala czytać) to już bedzie za późno na wyjawianie prawdy. Jak takie dziecko ma zrozumiec cos takiego. Żyło w świecie, który okazął sie zbudowany na kłamstwie. Musisz zrobić to stanowczo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tym interesowałam dużo wcześniej, jeszcze jak byłam nastolatką. Moi rodzice adoptoali jednego z moich braci więc jestem tak jakby w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle,ze bedzie wiedziec wczesniej bo Adi ma syna... I to juz bedzie ja interesowac...Ze nie jest tylko jej tata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz to tylko facet;) Na razie niepoglebialismy tego tematu. Ale stanowczo nie chce zebysmy mialy jakikolwiek kontakt z ,,Adim-zlym,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamy dwa kombinezony ale nie takie super grube, dwie kurtki i jedne ocieplane spodnie. Myślę, że jak się okaże, że zima jest napradę ostra to kupie jakis cieplejszy kombinezon bo te dwa co mamy to są po córce mojego kuzyna. Z butami mam problem bo kupiłam mu ostatnio takie z futerkiem ale moja mama uznała, że nie są zimowe bo za niskie (są za kostkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pointeresuj się troszkę tym zagadnieniem bo mi jest sie łatwo mądrzyć bo mam zupełnie inna sytuacje niż Ty ale poczytaj co mówią lekarze, psycholodzy, popytaj wśród znajomych, może ktoś miał podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola u was nad Morzem zimy sa troche lagodniejsze;) Wioletka ;) musi jeszcze troche poczekac ,a potem zobaczymy,czy dokupic cos czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie wiem czy jest takie słowo \"pointeresuj\" ale ja mam tendencje do tworzenia nowych wyrazów jak nie moge sobie przypomnieć adekwatnej nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty mówisz :)? U nas zawsze wieje jak na Uralu, głowy urywa i ludzi przewraca. Chyba słyszę Maksa, dłgo już pewnie nie popiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dobrego na obiadek szykujesz? Mnie sie nie chce nic jesc;) Adi jadlby tylko mieso;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zupke buraczkowa o ile buraki sa jeszcze zjadliwe bo gotowałam je przed emigracją ;) a Maks coś ze słoiczka ;) Kończę, pa, do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Wiola tez chyba uslyszala,ze Maksiu wstal;) bo tez sie budzi na dobre no i Adi wrocil;) spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Wiola jeszcze spi;) niesamowite... Dzis chyba bedziemy siedzialy w domku;) Nie mam ochoty na spacerek brrr... Na 20.00 jestesmy umowieni z przyjaciolmi Adika;) wiec bedziemy klachac do rana;) Wiolunia bedzie nocowac u babci...a rano Ja odbierzemy:) no i wymarsz do kosciolka i na cmentarz;) Karola ugotowalas juz? Ninko,duzo masz dzis pracy?:( nawet nic nie wtracisz;) Simonka pewnie obraca sie teraz na drugi bok;) Jonka sprzata po imprezce... Danti?hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04. Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04. Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04. Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04. Simona - Destiny - Shreveport-20.05.04. Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04 Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09. Anestina-Oliwia - Zawiercie - 11.05.04 Kwiatek 74-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie was wywial ten wiaterek;) ? Zajze tu do was ok 17.00 ;) Teraz ide wykapac tego malego brudaska:) Nie moge juz dluzej czekacaz wyzdrowieje bo brudkiem zarosnie;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiaterek dalej powiewa i powiewa... Dziewczyny chyba nie wywialo was na dobre? :( ZNOWU SAMA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka to chyba faktycznie ma dużo tego sprzątania po imprezie skoro nie zagląda. Danti pewnie zajeta malą \"syreną\" ;) Simonka pewnie baluje Ninka po pracy nie ma czasu na zaglądanie tutaj Wiec Loli zostałyśmy tylko my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie byłaś na spacerze? My byliśmy a teraz Przemek usypia Maksa - trochę późno ale wczesniej nie chciał iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zabawy telefonem to standard i nie pomagają atrapy, musi być mamy albo taty a najlepiej dziadka ;) A najlepsza zaba to wciskanie wszytskich włączników i przycisków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie bylam... Kapalam ja i nie wyszlismy,ale wyjdziemy bo zawozimy ja do babci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×