Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

no co tu pisać z Oliwci jest mała, słodka łobuziara. Mieszkamy sobie w trójkę ja mój mężuś Adam i Oliwcia. Jeszcze do zaszłego tygodnia siedziałam sobie z Oliwką w domku, a teraz nastąpiły wielkie zmiany-poszłam do pracy. Bałam się jak Oliwia to przyjmie ale to ja chyba bardziej tęsknię niż ona :D Przyjeżdża babcia i dokazują sobie razem. Cieszę się że Oliwcia nie tęskni bo byłoby to trudne dla wszystkich. Piszcie co chcecie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anestinko jesli to nie tajemnica to skad jestescie,date ur OLIWCI do tabelki ;) no i ile masz latek,bo chcialabym nie byc ta najmlodsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04. Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04. Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04. Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04. Simona - Destiny - Shreveport-20.05.04. Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04 Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09. Anestina-Oliwia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bo ja w kwestii porady, ale zaznaczam nie chcesz to nie odpowiadaj. Czy ojciec biologiczny Wioli widnieje w jej akcie urodzenia? Czy ma odebrane prawa rodzicielskie? Bo chodzi mi o to, że ja często wyjeżdżam za granicę i teraz będę musiala zabierać ze soba Maksa a chyba bez zgody ojca nie może on przejechać granicy. I zastanawialam się jak to zalatwić tak na stalę, żebym za każdym razem nie musiala go o nią prosić (zdarzają mi sie 3-4 wyjazdy w ciągu roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że to nie tajemnica :) mam 31 latek loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04. Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04. Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04. Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04. Simona - Destiny - Shreveport-20.05.04. Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04 Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09. Anestina-Oliwia - Zawiercie - 11.05.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Karolinko,pomyslalam o tym wczesniej:) Zgloszenie dziecka w urzedzie bylo dla mnie przezyciem,ktorego nie zapomne do konca zycia... Smutne to ale prawdziwe... niby nie ma prawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie wiem jak Ci to wytlumaczyc... W akcie wpisane jest tylko jego imie z moim nazwiskiem (tylko dlatego z moim bo nie bylo wtedy jego,wiec nie mogli wpisac mu swojego nazwiska) Wiola ma moje nazwisko bo tak chcialam-zeby nie bylo problemow z wyjazdem za granice,no i od razu wyrobilam jej paszport;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest troszkę inaczej bo miałam wtedy jeszcze inną sytuację. Maks ma moje nazwisko ale w akcie urodzenia widnieje ojciec, z imienia i nazwiska. Nie wiesz co w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... No nie chce cie wprowadzic w blad... Lepiej bedzie jak dowiesz sie w urzedzie. No ale prawa ma do dziecka? Zgodzil sie na twoje nazwisko,bez problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ma dobry kontakt z Maksiem,nie powinien robic Ci problemow z wyjazdem,prawda? Maks ma juz paszport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - teraz jest dobrze ale skąd mogę wiedzieć co bedzie za parę lat? Może on gdzieś wyjedzie i gdzie będę go szukać? Na nazwisko zgodził się bez problemu bo on zgadza się na każdy mój pomysł :) Zresztą nie wyobrażam sobie jakby to mogło byc żeby Maks miał jego nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,ze bedzie potrzebna zgoda ojca,na wyjazd. A napewno jakies potwierdzenie,ze wie o wyjezdzie,na jak dlugo,gdzie... Nie wiem czy na pismie,czy jak... Tego musisz sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc. Muszę to jakoś rozwiązać bo przeciez różne sytuaje się w życiu zdarzają. Kiedyś musiałam spakowac się na miesięczny wyjazd w ciąu 15 minut więc i tym razem może tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zycze Ci powodzenia i szybkiego rozwiazania sprawy;) Jesli jego tatus sie na wszystko zgadza nie powinno byc problemow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chcialabym wyjechac do innego miasta,zeby Wiola nigdy nie musiala go ogladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,nasz drugi synek właśnie jutro kończy roczek,Pije cały cza moje mleczko i nie ma ochoty rezygnować.Urodził się na dzień przed moimi 30tymi urodzinami.tak,tak,on 1listopada,ja 2listopada,ale nie mamy wiselczych humorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sobie mysle,ze bylo by calkiem fajnie gdyby kobiety i mezczyzni mieszkali na odrebnych planetach;) a jesliby mieli ochote na spotkanie to spotykalibysie na neutralnej planecie,jednak potem wracali spowrotem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×