Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Simonka co do zimnego drania to u mnie podobnie.jak sie nie przytule to sie nie doczekam na ten gest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapiel dobry pomysl ,a potem do cieplutkiego lozka z zimnym....nie to zart ogolnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh-karolina-wybacz-wyslalam do wszystkich:) musialam zrobic blad w twoim e-mailu zaraz ci wysle:)-jeszcze raz! no tak -moj maz kochany❤️-tylko malo okazuje uczucia w maly gestach-typu pocalunek w policzek,czy przytulanka:) ale i tak go bardzo kocham:)❤️-choc to uparciuch niesamowity:-o no dziewczynki na mnie pora-zmykam na spacer🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04.❤️ Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04.❤️ Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04.❤️ Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04.❤️ Simona - Destiny - Shreveport-20.05.04.❤️ Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04❤️ Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam do was ;) Moja wczorajsza nieobecnosc byla usprawiedliwiona;) Ostatnio nawet zakupy mnie nie sa wstanie uszczesliwic... Mam metlik w glowie:( Raz jest dobrze,a raz fatalnie... Jakie to zycie przewrotne;) Simonko sciskam Cie mocno;) Dzis Haloween! Co bedziecie robic? Destinka bedzie zbierac slodycze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kompa wykorzystywal Adi... ;) wiec poszlam spac po ,,Tancu z gwiazdami,, Upolowalam w Realu promocje na Vizir-a ;) 7,5kg za ok34zl ;) Jesli chodzi o mnie to w Makro Adi kupil mi podkolanowki;) Marzy mi sie plaszczyk na zime... Taki tweedowy;) no ale chyba na marzeniach sie skonczy... Ninko:) moje nogi tez sa ze wsi;) takze nie jestes sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj do poludnia bylysmy umojej mamy,wczesniej na spacerku,zrobilam kilka fotek,ale aparat zostawilam u mojej babci:( Wiec niebawem wasze skrzynki sie zapelnia;) DZIEWCZYNY GDZIE JESTESCIE??? Moj monolog dobiega konca...Tematy sie powoli wyczerpuja;) Simonko Wiola tez mowi juz ,,oko,, i ,,ko-ko,, ,,how-how,,jak piesek szczeka;) a wczoraj jak ja karmilam podczas obiadku (zjadla ladnie rosolek z makaronikiem,i kluseczki z mieskiem) to jak ja spytalam zjesz jeszcze to ona powiedziala : ,,juz nie chca,,! Ale tak jej to fajnie wyszlo ;) bylam pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko:) jak tam imprezka Martynki? Czekam na relacje i fotki Martynki z prezentami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivia:) piekne imie! Moja Wiola tez miala sie tak nazywac,ale za duzo bylo Olivi w okolicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nam Oliwia się spodobała i tak zostało [pasuje do niej] Jak sobie myślę teraz że miałaby inne imię to mi jakoś żadne nie pasuje :) A Wiola też bardzo ładnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też śpi. Nie ma jak u siebie w domu - usnął w 5 minut a u dzidków trzeba go było bujać godzinę a potem jeszcze babcia przejmowałam go na 20 minut i dopiero usypiał - koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anestia - ja Maksa przygotowywałam do zmiany czasu od jakiś dwóch tygodni bo inaczej na noc usypiał by między 18.30 a 19, a dla mnie to trochę za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×