Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko ten Almette nie będzie się nadawał to ma być zwykły biały ser w sumie nie musi być śmietankowy ale poprostu lepiej wychodzą z niego bo jest miałki :D A ten Niko jest o pół głowy wyższy od Patysi i waży 13 kg , Patrycja przy nim jak biedne chuchro i w dodatku on porusza się naczworaka;) więc Patrycja tylko się gapiła na niego bo nie było z nim kontaktu coś tam mamrotał po grecku , bo jego tatuś to Grek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ogród piękny , a maciuś śliczny:D My mamy niwielki ogródek ale pracy full , dopiero co pieliłam a już zarosło żeby kwiatki tak szybko rosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas jestem zajęta :( ledwo co wyrabiam :( ach praca i jeszcze raz praca :( a do tego jeszcze zepsuła mi się klawiatura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - Martusia na zjeżdżalni sama zjeżdża. Tyle, że nie wchodzi na nią, a jest przeze mnie wsadzana, no i na dole ja łapię, bo wyrzut z tej \"skoczni\" potrafi być niezły ;) Beatek - nigdzie nie widziałam takiego twarogu w kostce i jeszcze śmietankowy. Jeśli mam to rozetrzec z jajkami, to chybe ten Almette się sprawdzi. Zresztą, nie ma co deliberować, kupiłam Almette i spróbuję. Jak nie wyjdą, to będę kombinować z innym serkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Urwiskowe mamy :D Właśnie męczę się na poczcie żeby wysłać Wam cosik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irytuje mnie tempo na Wirtualnej Polsce :-0 Nie wiem jak mam wysłać do kilku osób naraz 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nici z fotek bo nie ma dostępu 😠 Kurcze beznadziejne te darmowe konta 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli 🖐️ A co do poczty, to coś chyba źle robisz. Ja tez mam konto na WP i przed chwilą sprawdzałam i wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko chyba na tlenie wszystko O.K. Możesz sprawdzić czy doszło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ja też mam problemy tyle że na Onecie strasznie wolno chodzi jak wysyłałam Wam do kilku zdjęcia to myślałam że usnę :) Z kolei na Interii bardzo długa dołącza załaączniki ale samo wysyłanie trwa moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Loli, sliczne. Zwłasza fioletowe krople. Czy one są rzeczywiście fioletowe? Wzięłabym je natychmiast, ale nie mam nic w takich kolorach do ubrania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudeńka Loli !!! Te fioletowe najładniejsze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - mamy taki sam (najlepszy, rewelecyjny) gust! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam do wszystkich :D Tlen jest najlepszy ❤️ wszystko jest O.K. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o te kropelki to powiem tak : Pod światło słoneczne są takie fioletowo-różowe ale jak jest ciemno wydawają się czarne np jak zasłonią je włosy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ja mam tylko 1 rzecz różową - golf. Mmmmmmmmmmmmmm Loli - biorę. Ile mam Ci przelać na konto? Beatek - nie pogniewasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam wczoraj na allegro wózek dla Wioli :D Już nie mogę się go doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a czy byłaby możliwośc wymiany tej części wkładanej do ucha na taki tradycyjny haczyk? Jak przy np. turkusowych kropelkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) 18zł z przesyłką . Jeśli chodzi o te krople proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zauważyłam ,że im bliżej lata więcej kolczyków mi idzie :D Dziewczyny z solarium gdzie pracowałam kupują do każdej bluzki ;) A inne zamawiają po kilka sztuk takich samych -dla koleżanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - widziałam tylko takie \"fioletowe krople, 13 zł\" Wcześniej przesyłałaś na 16 zł, ale tych nie mogłam obejrzeć, bo był jakiś błąd. Chodzi mi o te, które dzis przesłałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a czy mogłabyś mi wysłać emailem przypomnienie konta? Dziś wieczorem mąż prześle pieniążki :D Ale się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko oczywiście że nie :) Ja zaszalałam w sobotę i kupiłam sobie koturny 10 cm różowe sandałki :DMuszę się trochę podwyższać;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ninko już wiem które :D Tamte za 16zł to były takie duże koła z fioletowymi kroplami ;) więc domyślam się ,że to nie te :D Wszystko już wysłałam na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - właśnie przeczytałam. Może, jesli wolisz, to poczekaj aż pieniądze wpłyną na konto? Bardzo się cieszę z zakupu :) Adres, który Ci poprzednio podałam niech zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko Wam ufam ;) Jesteście moje sprawdzone klientki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za zaufanie :) Idę obejrzeć Wiolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×