Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Wiesz, wbrew pozorom wiele z naszych marzeń można spełnic przy niewielkim wysiłku finansowym. A moje marzenie wymaga trochę większego \"wysiłku\", dlatego jest marzeniem... Ale kto wie... może kiedyś.... Czemu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nawet te 3500 zł jest sporym wysiłkiem finansowym :( biorąc pod uwagę, że to pewnie nie koniec opłat związanych z wycieczką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jak na niepracującą osobę, to się nie dziwię. A ja pacuję i teoretycznie powinno mnie byc stać na takie mniej kosztowne wycieczki raz na kilka lat, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Dlatego o tych Malediwach sobie marzę i może kiedyś ... A teraz muszę się pożegnać, bo mam kilka rzeczy do zrobienia. 👄 dla urwisków i 👄 dla ich mamuś I dla Danti przypomnienie o przesłaniu mi zdjęć Leonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. jezeli mowa o marzeniach to cos wam powiem. kiedys wydawalo mi sie ze niestac mnie z mezem na wycieczke dalej niz do czech;).ale mozna poglowkowac. nie kupowac nic w biurze turystycznym tylko jechac na wlasna reke.tak pojechalismy do Chorwacji,wlasnym samochodem i w ciemno. na miejscu- tam gdzie nam sie podobalo- znalezlismy sobie kwatere nad samym morzem. fakt bylo po sezonie wiec bylo w czym wybierac i ceny o wiele nizsze.ale pogoda jak latem .mozecie nie wierzyc ale zamknelismy sie w kwocie 2tys, na tydzien. i co wy nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze spadać bo książulo wstał ;) Teraz dochodzi do siebie ale za minutę będzie wołał: \"Mama, mama! To nie! Ti tu!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - ja tez tak jeździłam ale z dodatkowym \"bagażem\" jaki stanowi dziecko :D nie da sie jechac w ciemno :O a już napewnie nie na drugi koniec świata :O Trezba mnieć choć zakwaterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba , ale zakwaterowanie mozna zamowic przez internet. bezposrednio bez posrednikow. a Leonek dalej spi. potrafi spac tak od 2 do 3 godzin. ide smazyc placuszki z jablkami. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolinko 🖐️ Niestety - nie pogadamy - muszę zwolnić kompa, może później się uda, miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Mam kilka wspaniałych wiadomości , którymi pragnę się z Wami podzielić ;-) Pierwsza to taka ,że w piątek wielkie otwarcie ,,Kebab-u,, :D A druga dla Ninki :-D udało mi się stworzyć takie kropelki fioletowe !!!:-) No niestety są i gorsze :-( Wioletka jest chora . Dokładnie to nie wiem co jest ,ale ma podwyższoną temp. pokaszluje , ma katarek i wymiotuje czasem :-( Wczorajsza noc była fatalna ... Niedość ,że przeżywaliśmy wybuch w kopalni ,,Halemba,, to jeszcze Wiola często się budziła z gorączką i zwymiotowała ... Strasznie mamy dużo zamieszania i załatwiania różnych spraw . Muszę powtórzyć badania krwi i wyrobić książeczkę sanepidowską :-0 Ściskam Was mocno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ❤️ cóż powiedzieć , aż mi się wierzyć nie chce - widać jego poprawa była chwilowa ... Myślę ,że Marek powinien też pójść do psychologa - razem na jakąś terapie ... ? Nie wyobrażam sobie życia z taką ,,osobą,, ...:-( Trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :-) Wiola wspaniale składa zdania . Najzabawniej brzmi słowo ,,długopis,, w jej wykonaniu : ,, długi opis,, :-D Doskonale rozpoznaje ,,malucha ,, na ulicy , parkingu :-D Ma doskonałą pamięć wzrokową ! Potrafi poukładać w kilka sekund całą planszę z takimi owocami ( dopasować kształt ) No coż tu durzo zachwalać ;-) poprostu mam małego Geniusza :D Wszyscy są bardzo zdumieni jak widzą w jaki sposób trzyma długopis w ręku gdy maluje ;-) Córka mojej siostry ma prawie 5 lat a dopiero niedawno nauczyła się poprawnie trzymać kredki ! nono ;-) A jak coś pisze to nie takie bryzgmoły tylko kółeczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli - dawaj szybko fotkę, a ja zaraz siostrę zawiadomię. Jeśli są identyczne, to siostra będzie miała prezent urodzinowy (1 gurdnia!). :D Loli - jesteś kochana dziewczyna! 👄 A Wioletka niech szybciutko zdrowieje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko mam nadzieję ,że są identyczne ;-) Mogą się nieco różnić, ponieważ fotkę z tamtymi kolczykami miałam na laptopie , a nie miałam jak sprawdzić ;-) Ale myślę że będą baardzo podobne . Jeśli chodzi o fotę to mam problem chwilowy ponieważ zepsuły nam się baterie do aparatu :-( ale jak tylko coś wymyślę dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyruszyłam z rana na badanie krwi z Wiolą ... Dłudo to trwało bo musiałyśmy pedałować na nogach ;-) Potem oczywiście skorzystałam z okazji i wpadłam z Wiolą do Pani doktor , Wiola była bardzo grzeczna i dzielna więc otrzymała kolorowankę :-D No ale nie jest dobrze bo ma bardzo czerwone gardło :-( dostała antybiotyk i całą resztę apteki :-0 nio i poszło pół bańki :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JONKO !!!! Mam pytanie do Naszej Pani Doktor :D Mam wyniki badań krwi co to za oznaczenie RBC -znowu mi spadło :-0 Całe szczęście ,że białe krwinki mi podskoczyły z 3.5 do 6.0 ale i tak to dolna granica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazam ... Kurcze czemu mi spada ciągle ... ;-) może jestem chora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich chorowitkow 👄 i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. na szczescie Leonek praktycznie nie choruje,podczas mojej nieobecnosci,2 razy zwymiotowal i mial maly katarek. mam nadzieje ze tak zostanie:) Loli moze kiedys wpadne na pysznego kebaba, zycze udanego interesu i setki klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×