Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Leo tez szaleje za kubusiem,ale ma rezerwacje na wieczor.najlepiej wtedy zasypia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej bylo na samym poczatku,wieczorami wylam do poduszki. potem wpadlam w wir pracy i dnie tak szybko mijaly.rano do pracy ,w domu ok19 obiad czlowiek troche sie pokrecil i spac.i taK W KOLKO. najgorzej bylo jak kladlam sie spac BYLO ZLE. ostatni miesiac to juz swirowalam . ogladalam sia w sklepach i na miescie za wszystkimi dziecmi w wieku Leonka-na placz mi sie zbieralo.to bylo straszne. a maz... bylo zle na dlugo przed wyjazdem i wcale lepiej nie jest:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - szczerze mówiąc bardzo często myślałam o Tobie i o tej Waszej rozłące. Naprawdę podziwiam Cię. Na szczęście teraz już jesteście razem. A co do męża - hmmmmmmmm, faceci to jednak inny gatunek człowieka :P ;) No i mąż, to \"rzecz nabyta a nie wrodzona\" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz my obydwoje juz wiemy ze jestesmy razem tylko z powodu Leonka. ja najlepiej wyjechalabym z Leoskiem do anglii ale maz nie ma zamiaru nigdzie jechac a nie pozwoli abym wyjechala sama z malym.wiec na razie mieszkamy razem. ale nie bede smedzolic i zawracac Tobie glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - nie ma problemu. Każda z nas ma jakieś kłopoty. Większe lub mniejsze, ale troski zawsze są. Trzymam kciuki za Twóje spokój. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Leonkowi zachcialo sie siusiu;) potem am am. a teraz zaczepia mnie i mowi- a ku ku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o ktorej godz. zasypiaja Wasze urwiski ? w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - Maks zazwyczaj w dzień zasypoia między 12 a 12.30 :) Czasem zdaża się później ale to naprawdę żadko. Na noc kałdzie się między 20.30 a 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - rzeczywiście nasi chłopcy są nadal podobni z tym, że mój wygląda jak by wrócił z wojny 😭 A \"ten pan\" na zdjęciu to tata Leonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karolina. Leonek dopiero co zasnol na krzesle obrotowym ogladajac kubusia;) na szczescie siedzialam obok, patrze a on spi. ten pan to dziadek Leonka:D . Maks jest slicznym chlopczykiem i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja nie rozumiem, dlaczego do Ciebie nigdy nic nie dochodzi Nie dostałam żadnego zwrotu :O Ale wyślę jeszcze raz :) bo lubie się chwalić moim aniołkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie dostałam ani od Danti, ani od Ciebie. I nie wiem dlaczego, bo mam pusta skrzynkę. Chyba sobie założę inną. Ale czy na wp jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - ja też byłam właśnie w kucni obrać ziemniaki ;) Mam dziś w palnie smazone w plasrach ziemniaki i... chyba nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja mam na Wp i jeszcze chyba nie narzekałam, no może troszkę jak czasem nie moge się zalogować, ale to jest naprawdę bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam :) widze ze Maks ma zainteresowania kulinarne.moze bedzie z niego szef kuchni. bede z doskoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Doszły, ale mam już drugą skrzynkę na wszelakij słuczaj. Karolina, Maksiu w tych rajstopkach wygląda jak taki przykładny przedszkolaczek. A co on tam tak wyjada? Bitą śmietanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a pisałam Ci, że ostatnio widziałam ofertę waczsów na Malediwach za jedyne 7 tys zł???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ostatnio odkryliśmy galaretki owocowe z np. ananasem lub bananem w niej, a na to \"piana\", czyli w języku mojego dziecka \"bita śmietana\". No i oczywiście ja też się tym objadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, bo cena powaliła mnie do tego stopnia, że nie zagłebiałam się w szczegóły :O zwłaszcza, że zaraz obok była oferta wycieczki do Brazylii za połowę tej ceny :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nie, \"piana\" to bita śmietana :D A raj na ziemi nie może kosztować tyle co wycieczka do Brazyliii, więc mnie to nie zdziwiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dla mnie takim rajem jest własnie Brazylia :P choć nie powiem te ostatnie zdjęcia, które wklepiłaś były bardzo zapowiadające ;) A może moje marzenia sa bardziej przyziemne od Twoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×