Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek - ale ze mnie gapa :D Danti -tak się cieszę !!! 🌻 Nie mogę uwierzyć :D Bardzo jestem ciekawa reakcji Leonka ? Koniecznie nam wszystko opisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, na razie bez rysunkow bo musze sobie przypomniec jak sie je robilo:p . przywitanie Leonka bylo super przytulil sie i powiedzial - czesc-. ale nie wszystko bylo od razu. niby usmiechal sie do mnie rozmawial bawil, ale do wszystkich czynnosci wolal tata albo babcie.(sisusiu,am am,ubrac sie rozebrac itd.)teraz jest juz lepiej minal tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - tak się cieszę, że o nas nie zapomniałaś i wróciłaś! Ale najbardziej cieszę się, że Leonek w końcu doczekał się mamy. Aż się wzruszyłam 🖐️ Czekamy na najnowsze zdjęcie Leonka w maminych ramionach! Beatek - szefa olej. Na kogoś musiał zrzucić winę, więc wypadło na Ciebie. Nie przejmuj się. 👄 dla Pati, niech szybko zdrowieje. Karolina - mam nadzieję, że Maksio jest tylko przeziębiony i dziś już w lepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ninko - Maks nadla ma katar ale przespał całą noc więc widocznie nie jest najgorzej, ale popołudniu i tak pójde z nim do lekarza :O Dnti - teraz najczęściej spotykamy się tu po godzinie 12.30 lub wieczorem :) zajrzyj, żebyśmy mogły pogadać \"na żywo\" Beatek - a jak Patrycja? Lepiej już? Loli - a co u Wioletki bo nic nie piszesz? 👄 dla wszystkich urwisów i ich mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto? My wróciliśmy z inhalacji nadmorskich ;) i wydaje mi się, że z Maksem zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no właście, dlatego korzytsając z tego, ze świeci piękne słońce i nie wieje zbyt mocno, nawet miałam wrażenie, że nad morzem mniej niż u mnie na osiedlu, pospacerowaliśmy po sopockich plażach. Nakarmilismy tez ptaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że w niedzielę było to samo. U nas wiało, a nad morzem było cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! widze pustki:( Loli kolczyki poprostu jak zwykle cudowne :D Karolina jak Maks ? Patrycja powoli wraca do zdrówka już nie ma tak paskudnego kaszlu, no i jakby lepiej je , ale po tym leku Sumamed wyczytałam że niema apetytu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - byłam z Maksem u lekarza i okazało się, że to najprawdopodobniej alergia 😭 czyli zapowiada się nam marsz alergologiczny 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolinko ale alergia o tej porze roku , przecież nic nie pyli? chyba że od suchego powietrza bo przecież grzeja juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyli, nie pyli, ale jest jeszcze kurz, pleśń, grzyby a ja odstawiłam Zyrtec bo mi alergolog kazała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda:( a moja siostra co roku o tej samej porze tak gdzieś w I-II dostawała zap.oskrzeli . leczyła to np miesiac nawet zastrzykami i jej nie przechodziło i tak było kilka lat aż jakis madry lekarz skierował ja do alergologa ( chyba inaczej go się nazywa ) i okazało sie ż e alergii owszem niema ale poczatki astmy oskrzelowej:( a to tak bo mi się przypomniało jacy nie kompetentni moga byc lekarze a ten zyrtec to na co konkretnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeeeeeeeeeeeść!!! Dorwałam się wreszcie do kompa :D Nie muszę robić obiadu, kolacji, zmywać, pilnować, układać do spania, czytać o Bolku i Lolku, rzucać balonami, straszyć, i 11000 innych rzeczy :D Trochę mi wprawdzie niewygodnie siedzieć przed kompem, mam wrażenie, że piłka, któą noszę w talii jest dzis jakaś duża ;) Ale posiedze i nadrobię zaległości :) Beatko - jak miło, że o mnie pamiętałaś :) Danti - witaj w domu :) 🌻 A ja kilka stron temu pisałam, ze myślę o Tobie, bo pamiętałam, że miałaś wrócić w październiku :) Karolina - 👄 dla chorowitków .. Mam nadzieję, że szybko z tego wyjdziecie... Jak jesteście podopieką alergologów, to nie będę się wymądrzać i Ci rad dawać - Ty sama wiesz co robić z uczuleniem Maksa. Ninko - ja się zapisuję na Malediwy :D jestem mało konfliktowa, nie narzekam i nie zrzędzę :D Aniu - dzięki za miłe słowa :) Podziwiam Cię, że sobi dajesz radę z dwoma Synkami :) Rozumiem, jakie to jest frustrujące, jak jedno dziecko płacze, a musisz być przy drugim :( Ale dzieci zapamiętają, że na mamę zawsze mogły liczyc, a tato był od święta! Wyślę Wam kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - astma oskrzelowa jest jedną z chorób o podłożu alergicznym, a ten marsz, o którym pisała Karolina to kolejne pojawianie siępo sobie objawów uczulenia: wysypka, pokrzywka, problemy z brzuszkiem, katar sienny, częste przeziębienia, aż w końcu np astma. Dlatego tak wazne jest stwierdzenie i wykluczenie alergenu oraz leczenie objawów - żeby zatrzymać ten marsz. A Zyrtec to jeden z leków antyalergicznych - hamuje reakcję alergiczną organizmu, nie dopuszczając do rozwinięcia objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko jesteś wreszcie:D Oczywiście dziękuję za pełne wyjaśnienie pojęcia , hehe jeszcze pare mies na cafe i będę oblatana dzięki Tobie , duży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko zdjęcia super cudowne :D czy wiesz już jakiej płci będzie dzidziuś ? czy przegapiłam, ten wątek:( Ale to mi wygląda na drugą dziewczynkę bo pięknie wyglądasz:D Martynka równie śliczna jak mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to znaczy, że doszły te zdjęcia? Bo mi pokazało, że nie można się połaczyć z serwerem smtp onetu i nie wyśla się... Jakie zdjęcia dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - od pierwszego usg małe majta fajfuskiem po ekranie ;) Właściwie, to trochę przekornie, bo szukałyśmy z ginką karku i kości nosowej, a ono cały czas się tyłkiem wypinało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam 3 szt , jak pozujesz z niunia i wózeczkiem i 2 Martynka i wózeczek na podworku wszystkie:D O to ciekawe bo naprawdę wszystkie osoby jakie znam które były w ciąży tak pięknie wyglądały na dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec ciąży z Martynką wyglądałam niezbyt korzystnie :) A teraz... trochę lepiej jest z trądzikiem, bo mi tak dużo nie wysypuje na twarz... Nie jestem opuchnięta, ale to pewnie przyjdzie z czasem ;) Przypomniało mi się śmieszne zdarzenie z poprzedniego pobytu na położnictwie: Lekarz, który \"opiekował się\" salą, na której leżałam po cc, oglądał mnie codziennie przez te 5 dni mojej męki w tej sali. Ostatniego dnia, tuż przed wyjściem do domu, podeszłam do niego odebrać moje papierki - kartę ciązy, grupę krwi itp. (wypis miałam dostać później) a on mnie nie poznał!!! Najpierw popatrzył na mnie jakimś błędnym wzrokiem, zapytał o nazwisko a potem powiedział \"ooo, to pani???\" Ale miałam już soczewki, byłam porządnie uczesana... No i ta opuchlizna z twarzy mi zeszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×