Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

🖐️ Jonko - wysłałam jeszcze raz zdjęcia. Dodatkowo te z Niuniusiem. Urodziny sie udały .... szkoda tylko, że to nie były 25-te :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zaraz przybywa chrzestna Patryka bo jeszce nie była na swieta jest studenntka asp i miał a duuuzy zapierdziel bo jest na 1 roku ale dzis sie zapowiedziała. wczoraj byli u mnie tesciowie na obiedzie i jak na złosc nie było swiatła od 11 do 22 bo jacys kolesie uderzyliw w słup który sie złamał i elektrycy musieli wkopac nowy, co w ta pogode trawało dosc długo ,a kolesie odkrecili tablice i uciekli , ale ich złapali i okazłąo sie ze to gnoje bez prawka na dodatek ,a my musielismy za to pąłcic bo , u nas jest tak ze jak nei ma rpadu to nie ma wody i nie ma ogrzewanai:( ale wode przywiezli tesciowie a w domu było ciepło i swieczek paliło sie 9 wiec dalismy rade! taka była ta niedziela..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez chce zdjecia Jonka dostałam zimowe , a co to za chłopiec ten wiekszy?:) ale walcze z ta moja poczta jeszce :( ale wysłąąłm jakies ktos dostal? u mnie snieg jeszcze lezy ale mokry bo deszcz cała noc padał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 🖐️ dzięki Ale w tym wieku już powinnam zacząć obchodzić imieniny :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Martyna ma świetny kombinezon :) A po zabawie na śniegu ma takie same wypieki na buzi jak Maks. Ja mam zreztą takie same, zwsze mi mówiono, że to oznaka zdrowia. Oby to się sorawdziło u naszych dzieciaczków. A jak ładnie pozuje do zdjęcia z mamą :) Ninko - Martusi jak zwykle urocza. Ma piekne włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - co Ty gadasz? mój wujek ma juz prwei 70 lat i co roku zprasza całą rodzin na świętowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No, gdybym była facetem, to też bym chętnie świętowała :D Nie, nie ja tak tylko sobie żartuję. A za komplementy pod adresem mojego maleństwa dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - marta chyba dużo nie urosła od zeszłego roku, skoro zmiesciła się w kertke z zeszłego sezonu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam i uwazan
ze karolina wszystkich fakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj kupiłam Maksowi kurtke w 5-10-15 za 30 zł i kombinezon w Carrefurze (z tym, ze ze spodniami do pasa) za całe 25zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - chodzi o kurtkę? Oj, bardzo urosła. Poprostu kurtka była duuuuuuuuuużo za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja będę w niedzielę w 5-10-15, to też się rozejrzę. Chodzi mi głównie o spodnie ortalionowe. Te co ma, a to po kuzynie, są już za krótkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie było widać. I bardzo podba mi się ten jasny kapelusik, w ogóle mma fioła na punkcie czapek. Szkoda, ze Maks z racji tego, ze jest chłopcem nie może nosic takich kapelusików :O Pomarańczowy nicku - o co chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a właśnie, Maks ma bardzo ładne ubranka jak na chłopca. Na tych ostatnich zdjęciach był w takiej fajnej żółtej kurtce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś widziłam poprzeceniane spodnie ortalionowe ale teraz nie moge sbie przypomnieć gdzie. Chyba w H&M ale nie am sobie głowy obciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - proste wytłumaczenie. Dostaliśmy sporo ubranek po córce kuzyna ;) ale ta kurtka to nie wiem skąd :O nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą na przyszłą zimę i tak muszę jej kupić cały komplet. Chociaż nie, kurtkę mam po córce koleżanki. Te spodnie, to jednak priorytet. W H&M tez będę to popatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zobacz jak fajnie móc korzystać z czyjegoś dobrego serca. Ja mam mnóstwo ubrań dla Marty po koleżanki dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam i uwazan
jestes ostra i zawsze udajesz madzejsza :P Na mamach na wychoqwawcym tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie kupuję na przyszło zimę. Nie będę musiała w listopadzie czy grudniu wydawać fortuny na kombinezony. Uważam, ze jedne spodnie i jedna kyrtka to za mało więc teraz go obkupię. W sumie za 105 zł kupiłam mu kombinzeon, komplet spodnie + kurtka i kurtę. W przyszłym roku za te pieniadze to nie wiem czy udałby mi się kupic chpoc jeden kombinezon :O A jak będą za małe to sprzedam, za takie pieniądzeto każdy kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, al e mi się nigdy nie udało skorzystać z takiej przeceny. MOże w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z zeszłym roku kupiłam Maksowi prtalionowe spodnie ale tez do pasa za 19zł. Teraz są jak znalazł. Szkoda, ze butów tak nie można kupować :O No i siebie zawsze na wyprzedażach obkupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj też, ale chciałam się dowiedzieć co \"ta osoba\" miała na mysli. I sie dowiedziałam :O ale mnie to bardzo zaskoczyło, bo o ile może lubię sie mądrzyć :P to za ostrą się nie uważam wręcz pilnuję się żeby czegoś nie palnąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiegoś pecha, bo albo za wcześnie szukam wyprzedaży, albo za późno. Kiedyś poprosiłam koleżankę, która ma nosa do przecen, żeby mi powiedziała kiedy. No i przyszła i mówi, że wczoraj była i były wyprzedaże itd. Idę następnego dnia do sklepu, a pani pyta \"jakie wyprzedaże\", to za miesiąc :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, Karolina, skoro musisz się pilnować .... :P hehe Najlepiej nie reagować na takie posty. Znudzi jej się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×