Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - Masz chyba rację. Maks miał w zeszłym roku buty za 26zł! i nie przypominam sobie, żebym na nie narzekała. No mnie chyba bardzo odpowiadają te z Daichmana (tylko jeśli prawdą jest, że noga się w nich poci to to już mi sie tak bardzo nie podoba :O ), a i Maksowi chyba wygodnie się w nich chodzi bo nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja to widzę od razu, jak tylko Maks się uśmiechnie. No i te szpary miedzy ząbkami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina - najważniejsze, żeby miał zdrowe ząbki - zgryz w przypadku mleczaków chyba nie ma jakiegoś większego znaczenia... Dopiero, jak stałe Mu wyrosną to sie będzie można zastanawiać... Żebyście widziały, jaka ja miałam szparę między przednimi zębami, jak o dwu - trzylatek :D Nie wiadomo, czy się śmiać, czy strzelać bramki :D A potem wyrosły mi nowe, piękne siekacze ;) bez szpary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a propos tego, ze Martynka nie chciała wyjść na dwór. Maks dzis strasznie narzekał na spacerze. Jak tylko dostał sok to chciał do domu ;) A w drodze powrotnej wszedł na ulice prosto pod samochód :O Na szczęście pani prowadzaca samochód jechał bardzo powoli i zdążyłam złapać Maksa i wciągnąć go na chodnik :O Ale gdyby nie to, to nie wiam jakby się skończył nasz dzisiejszy spacer 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... :( No to się stresu najadłaś... MArtyna już na szczęście mi się nie wyrywa, ale był taki czas, że kilka razy wybiegała na ulicę... Na szczęście zawsze wtedy pustą :O Chyba będę musiała się pożegnać :( Martynka za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę... Właśnie się specjalnie uderzyła w głowę o stolik :O Co za straszna matka ze mnie :( Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAks zawsze zatrzymuje się na krawędzi chodnika. Jeszcze nie zdazyło się, żeby wszedł na jezdnię ale dziś tej krawędzi poprsotu nie było widać, zasypał ją śnieg. Staneliśmy przed ulica i chciałam podnieść samcohód, który mieliśmy ze sobą. Schyliłam się a on w tym czasie wszedł na jezdnie. Bogu dzięki, ze samchód prowadziła kobieta bo gdyby to był mężczyzna na pewno nie zwolniłby przed przejściem, na którym stoi matka z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie ma żartów bo jeszcze sobie zrobi krzywdę. Pa A Maks jak spał tak śpi. Może jakaś choroba go bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - bardzo dziękuję. Przesyłka dotarła :D Jaką radość wywołała u Marty! Nie chciała mi oddać koperty :D A teraz ciągle \"Ciem film o misiu, ciem film o misiu\" :D I dziękuję za zdjęcia. Partycja ma piękny uśmiech i, podobnie jak Wioletka i Martynka, pozuje jak modelka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko oczywiście nie ma za co tylko żałuję że ten misio uszatek troszkę uszkodzony ale cóż Patrycja nie potraktowała płytki oryg. zbyt dobrze;) ZDjęcia Martusi cudne , ma taką wyrazistą urodę:D pan na zdjęciu mniemam tatus? Z okazji 18 urodzin dużo szczęścia pomyślności i spełnienia marzeń życzymy z Patrycją 🌻🌻🌻 Jonko jeszcze chwila i będziesz w rozsypce oby o czasie bo to czekanie jest najgorsze;) a malutka zaczyna byż chyba podobna do Ciebie chociaż małżonka nie widzialam to zmieniła się na buźce:) Karolina tak jesteś najmądrzejsza :D w pozytywnym znaczeniu :D a nie jak napisało to pomarańczowe:P A my ? wysłałam Wam zdjęcia :) Patrycja ma teraz bardzo ładny apetyt :D ale jest agresywna w stosunku do mnie trochę mnie to martwi ale wiem że agresja jest odpowiedzia na agresję , nerwus jestem i tyle :) ale dzisiaj mnie nie pobiła ;) W pracy cisza może przed burzą ale wypłata chyba będzie bo lista zrobiona;) czyli chyba była to typowa postrachówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu ktos? mały usnał dopiero co:( i chyba znowu se z nikim nie pogadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - nic się nie martw, Maks jeszcze nie śpi :O dopiero poszli z tatą do drugiego pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj cąły dzien swiatła nie miałam:( jutro jade po mojego meza siostre ona ma 13 lat i zaopiekuje sie małym a ja bede cały dzien siedziała na necie:)))))))))))))))))))):)))))))))):)))))))))))):))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie sa ulubione bajki waszych dzieci ale takie dłuzsze typu kubus puchatek i takie tam , bo patryk lubi tak: kubusia puchatka i hefalumpy , kubus puchatek - tygrys, gdzie jest nemo- to sa trzy bajki od których nie oderwie wzroku ! oczywiscie na nemo przesuwam akcje z rekinami i rybka z wyrostkiem swiecacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrys lubi jakos tak sobie upodobał te trzy nielubi za to pszczółki maji, rexsia , bolka i lolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×