Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja już zakodowałam, że zimowe wyprzedaże są w styczniu. Kiedyś też nie umiałam korzystać z takich \"okazji\" ale praktyka czyni mistrza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie wiem ile one trwają. Może jeszcze zdążysz ale juz w zeszłym tygodniuw H&M nie było w czym wybierać a i w 5-10-15 przecenionego towaru było nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi dużo nie potrzeba - te ortalionowe spodnie, ewentualnie w komplecie z kurtką. Resztę dziecko ma ... na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale nie powieszę się, jeśli nie kupię. A będę się cieszyć jak uda mi się dostać i to w cenie dla ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam i uwazan
o, przecierz nika to wie, co ja fakujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" w cenie dla ludzi\" dobre :D najmniej w \"cenie dla ludzi\" są niestety buty :O 150 zł w górę za buty dla dziecka na kilka miesięcy to zdecydowanie za dużo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Tak, buty to jest wydatek. My szarpnęliśmy się na zimowe Bartka za 170 zł. :O Ale ponieważ Marta ma krochę koslawe nóźki, to postanowiłam odżałować. Te ma super lekkie, ciepłe, wygodne. Same je zakłada i zdejmuje. Trudno, w końcu m.in. po to poszłam do pracy, żeby dziecko miało. No to dziecko ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale nie uważam żeby buty z Bartka były takie super. Ale pewnie zaraz wyjdzie, że się mądrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są pierwsze buty Bartka i mnie (Marcie przede wszystkim) pasują, więc o to chodzi. Po doświadczeniach z innym obuwiem, wydaje mi się, że sa warte tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na jesieni dla Marty takie zwykłe półbutki. Lekkie, ze skóry, profilowana wkładka itp. A potem, jak zobaczyłam jak ona w mich stawia nogi, to się przeraziłam :O No i dla mnie zdanie naszego pediatry się liczy, bo on ma takie zdroworozsądkowe podejście. Twierdzi, że cena jest złodziejska, ale jakość dobra. Póki będę mogła, to będę się rozglądać za wypróbowanym obuwiem. A Ty jakie kupujesz butki Maksowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na zimę w Daichmanie. Z tym, ze .... no własnie, poci mu sie w nich noga, tzn, nie wiem czy sie poci czy przemakają. Musze to teraz spwrdzić. Wcześniej wydawało mi się, ze jest mu w nich poprostu za gorąco. Ale na szczęście miałam drugie, które sa fajne na taką pogode tylko, że ;) brudzi w nich spodnie aż do kolan :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pediatra polecił Ci buty z BArtka? Ja to bym chciała kupić Maksowi z Ecco ale mnie nie stac :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam poprsotu pediatrę co o nich myśli i powiedział, że warto je kupic, bo z popularnych na naszym rynku butów, te, w jego ocenie, sa najlepsze. A jak szukaliśmy tych Bartków, to zobaczyłam w sklepie takie śmieszne, malutkie klapki na lato, właśnie Ecco. One po przecenie kosztowały 179 zł :O Rozmiar był taki na Martę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodery, to są takie kalosze na ryby. One kończą się na wysokości pachwim :D Maksiu miał już Bartki? BO skoro uważasz, że nie są takie dobre, to pewnie miałaś już z nimi do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie miał, ale oglądałam je kilka razy w sklepie, miał je też kilka razy na nogach (nie chciał w nich chodzić, cos go chyba uwierało) i słyszałam w opinię \"fachowca\" w jednym z programów o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą wydaje mi sie, że nasze lekarka też nie wypowiadał się o nich pochlebnie :O z tym, że jej zdanie akurat dla mnie nie liczy sie prawie wcale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja się domyślam którego fachowca. To pewnie ten facet, co się zna na wszystkim od butów, przez gimnastykę, a na krzesełku porodowym kończąc. Siostra mi o nim opowiadała. Zachwalał butki adiddasa. :P Muszę spadać. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatniej sekundzie :D Witaj Jonko. Śliczne zdjęcia mi podesłałaś. No i martynka - ja k zawsze - ciudowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, o którego Ci chodzi, takiego brodatego, tak? Ale ja mówię o jakimś lekarzu, który wystepował w tym programie tylko raz, tzn. ja go tylko raz widziałam. Ale widać, ze nawet lekarze mają różne zdania na ten temat. Jak i na każdy inny :P Miłego popołudnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×