Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

witam!!! Beatek jak to? Marek odchodzi???? cokolwiek to znaczy brzmi strasznie:) Jonka to sobie odpoczełas mówisz:):) Ja po grillu:) główka boli:) a Patryczka jakby nie było , Bawił sie z Kubusiem półtoraroznym kolegom,do 22:) dzis odsypia:)były kotki , były pieski na grillu ( tzn. na powórku a nie na ruszcie:)) wiec Patrys miał komu dokuczac:)piesek umiał przynosc piłke wiec mały miał kogo szkolic , raz rzucił tak ze wyladowała u kolegi na talerzu obok miesa ta piłka:) a raz przyfasolił mi w skron - dodam ze była to piłeczka mała ale ciezka:)postaram zaraz wysłac jakies fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Znów mam chwilkę - Janek śpi a Martynka unieruchomiona w swoim wysokim krzesełku - konsumuje sniadanko ;) Wracając do pobytu nad morzem - Martynka była zachwycona plazą, i morzem, zwłaszcza, że woda była ciepła...Podobało jej się też na wsi, ciągle pytała o różne zwierzątka :) Ale od połowy pobytu zaczęła sie po kilkanaście razy dziennie dopytywać, kiedy wrócimy do domku? Zaraz Wam podeślę kilka zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, fotki poszły, nie macie czasu pewnie na pogaduszki ;) MAły się i tak juz obudził, czas się zająć dzieciątkami ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Jonko - zdjęcia urocze :) MArtynka jest już taka dużuua :) a i Janek nie przypomina już tego noworodka z przed 4 miesięcy :) Beatek - mam nadzieję, że to chodzi o pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z tym Markiem chodzi o pracę :) byłyśmy na mieście ledwo co uciekłyśmy przed burzą a była takapiękna pogoda jak wychodziłysmy:o mam taki katar że lewdo co widzę ;) czy dostałyście filmik ? Jonko morze i Martynka w tej płytkiej wodzie to dla moich oczu balsam :) uwielbiam morze i takie słodziutkie dziewczynki ,aJanek to chłop całą gębą :):):) a Ty chyba troszkę schudłaś?? Dziewczyny nie dostaję zdjęć od Was jakiś bojkocik ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - ja dostałam film (przepraszam, że o tym nie wspomniałam :O ) ale właściwie nic na nim nie widac :O nawet nie jestem pewna czy to Patrycja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja na momencik :) Dzięki za miłe słowa :) Beatko - i ja filmik dostałam, ale faktycznie, bardzo krótki - może da radę wysłać dłuższy? Chętnie bym zobaczyła :D Kurczę, chciałabym Wam wszystkim poodpisywać ale nie wiem, czy zdążę ;) Karolina - mam nadzieję, że lepiej już u ciebie ❤️ Ninko - coś Cię nie widać, czy dalej nie masz czasu? A co do biodrówek, bo widziałam taki temacik :D - mnie też strasznie denerwuje, że teraz każde spodnie kończą się poniżej pasa... A ja akurat mam taką figure, że pasuja mi tylko spodnie z talią w normalnym miejscu... I strasznie nie podoba mi się, jak każda dziewczyna na ulicy paraduje w biodrówkach, z których z tyłu wylewa się wałek :O żadnej samokrytyki ta dzisiejsza młodzież nie ma ;) :D Danti - trzymam kciuki, żeby wszystko Ci się udało :) Loli - mam nadzieję, że Wioletka lepiej się czuje. Dobrze, że ten staż sie już kończy :) Aniu - nie poddawaj się ze szkołą - tyle już wytrzymałaś... PAmiętam, jak pisałaś dawno temu, że musisz zadbać o wykształcenie, jakby nie daj Bóg coś się wydarzyło w TWoim zyciu... BArdzo mi to zaimponowało... Dobrze, że MAciuś się na dobre rozgościł w przedszkolu :) A Kubuś tak szybko urósł... Dopiero niedawno pisałaś, że jesteś w ciązy, a tu już pierwsze urodzinki za pasem :D Cieszę się, ze jedziecie na wakacje - mi się bardzo podobało w Kątach Rybackich - zwłaszcza rezerwat Kormoranów :) Mam miłe wspomnienia stamtąd... Noe - bardzo fajne zdjęcia - Patryś rośnie jak na drożdżach :) Piesek mu rzeczywiście przypadł do gustu :) Beatko - rzeczywiście, trochę zrzuciłam :) ze 2- 3 kilo... Więcej ruchu, mniej jedzenia i są efekty :) Ważę około 71 kilo i zmieściłam się w spodnie, które nosiłam tuż przed ciążą... JEszcze z 6 kilo i będę zadowolona :) A mniej jadłam, bo mały strasznie ulewał na wyjeździe :( A on ulewa, jak ja zjem coś, co mu się nie podoba... Na przykład nie lubi mieszanek przyprawowych zawierających glutaminian sodu... I oczywiście mleko, jajka, sezam... Nadal, choć myślałam, że powoli z tego wyrasta... No i moja dieta wakacyjna opierała się głównie na chlebie z dżemem ;) i jabłkach ;) Do tego w domku były schodki na pięterko i kursowałam po nich kilkadziesiąt razy dziennie - jak ktos nie ma w głowie, to ma w nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc U nas upał przeplata się z burzowymi chmurami i dośc nieprzyjemnym silnym wiatrem :O ale spacer i tak był udany :) Jonko - to ma byc chwilka? mi takie esej zajmuje conajkmniej 40 minut ;) nie żebym się skarżyła ;) Ninko - a Ty gdzie się podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie to ja zdjecia wysyłałam przez godzine a tu jedyna Jonka raczyła odpisac!!!!! ze łądne a reszta nawet nie wspomniała ze dostała hm.....dobra samoluby:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ogólnie całe osiedle jest zbulwersowane zdarzeniem z wczoraj >>.. ok godz 19 zaczeła sie bójka miedzy 14 a 16 latkiek, 14sto latek ma juz kuratora i tego 16sto latka troche pociała potłuczona butelka:(ale 16sto latek jest duzo wiekszy i tez nim walnał o glebe ale 14 sto latek poszedł po bejzbola , lecz naszczescie zabrał mu go mój kolega , potem ok 21 bójka przeniosła sie pod klatke, gdzie rozgoniła ich moja kolezanka ja na to patrzyłąm z boku , bo myslałam ze to nic powaznego.16 STO LATEK POSZEDł DO DOMU POCZYM WYSZłA JEGO MATKA NAWALIłA 14STO LATKOWI PO BUZI (ALE CO GO NATRZASKAłA!!!!) POCZYM ZADZWONIłA NA POLICJE BO SAMA OBERWAłA no i ogólnie ten 16 sto latek jest z dobrego domu , nigdy nie sprawiał zadnych problemów i z zadnymi bandami sie nie zadawał , a tamten ma jeszcze 16 sto letniego brata który szybko przyleciał z odsiecza z ekipa nawalonych gnojków pijanych jak cholera którzy chcieli bic matki które sie tam zebrały , ale ojcowie ich przegonili.......normalnie mi to szczeka opadła ale cóz no zycie jest okrutne , i teraz pytanie : czy postapiłybyscie tak samo czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze 14 stolatek jest z rodziny hm dziwnej nieco , matka robi do 22 w szwalni ojciec niezyje a konkubent czy tam drugi maz siedzi we francji za kasą ,14nastolatek ma jeszcze własnie tego brata 16sto letniego i siostre 3 letnioa i półroczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chociaż ze dwa zdania: My mamy zasadniczo wakacje już za sobą :( Spędzone w domu. 😠 Pracy mam ogrom, w domu trochę spraw, więc rzadko mam okazję do Was zajrzeć. A z tego co widzę, to ostatnio rozmowy jakoś ucichły. Rozumiem - brak Jonki :) A co powiecie na najbliższy piątek? Babski wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe, ładne rzeczy i to w biały dzień :O A, powiedz, czy na tych zdjęciach, które przesłałaś, ta pani z Patrysiem i drugim dzieckiem, to Ty? Kurczę, ładna kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek :D Dzięki za film z tańcującą Patrycją, ale film jest tak krótki, że zanim załapałam o co chodzi, to się skończył ;) :P Czekam teraz na takie sukienki jak ta błękitna, ale w rozmiarze XXXXXXXXXXXXXL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - jeśli Ty wskakujesz w XL, to nie ma mowy, żeby mnie w to upchnąć ;) :D Jeszcze w ubiegłym roku wchodziłam w 42, teraz jak cos mierzę, to już musi być 44, chociaż nie utyłam, ani na wadze, ani w 3D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ninka to ja :):) dzieki za komplement w realu nie wygladam tak łądnie:):) to drugie dziecko to Olaf A Patrys go niecierpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrys dzis przez sen wstał i chciał wejsc na sciane:) pokazywał cos paluszkiem:)ciekawe co mu sie sniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - Napisz dokładnie, czego dotyczyło Twoje pytanie - czy postąpiłybysmy jak kto? Jak ta matka, czy jak Ty? Ale to co opisujesz to jakieś thrillery.. z tym, że ja jestem w stanie uwierzyć, że niestety tak własnie wygląda życie... :O My sobie siedzimy w ciepełku, otulone różową chmurka macierzyńskiego szczęścia, a za ścianą patologie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem wyłączyli u nas prad :O Maks stwirdził, że prad ukradli złodzieje ;) teraz trzeba załatwic nowe baterie do elektrowni bo tamnte były juz stare ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×