Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witam :-) Noe - dzieki ;-) ale ja mam pasemka blond a swoje (farbowane) ciemne :-) Musisz pokazać swoją fruzurę - koniecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Noe ale mnie rozwaliłaś tym swoim tekstem o lpr i ojcu dyrektorze :D, a i tym że dopiero załapałaś, ze mam dwójkę urwisów-wiem, ze rzadko zaglądam, ale tak jakoś mnie to rozbroiło. Dzięki za komplementy pod adresem moich chłopaków :) Ninko tobie również dziękuję :) 😘 od chłopców, a z mężem to tak troszkę upozowane było, bo tak twardo spał, że bezwiednie przytulił podłożonego mu misia :D Loli nie zazdroszcze tej sytuacji z wodą :( a właściwie to ty jesteś szczęściara-z tymi bluzkami :) i fryzurka zarąbista, sama o takiej marzę, ale musiałabym trwale włosy rozprostować bo na moich nie byłoby nic z tego widać :( Karolka, Beatka co wy tak zdawkowo ostatnio się odzywacie, piszcie co u was, bo jakieś takie nastroje dziwne wyczuwam. Jonko to pewnie mężuś się zdenerwował ? :O A my po weekendzie u dziadków-dzieci całe szczęśliwe-najbardziej Maciuś, bo za babcią się stęsknił, ale z dziadkiem robił grilla i zwiedzał garaż-tak był zaaferowany jego zawartością, że nawet nie pomyślał by coś zbroić. Kuba na przemian z dziadkiem lub ciocią się wygłupiał-babcia przerażona, że do kuchenki jej się dobierał, mało jej wszystkiej mąki i cukru itp nie wymieszał, bo nie wiadomo jak sobie szafkę sam otworzył :D Zaczął sam stać bez podpierania, tylko kroczka bał się dać, a szkoda. Maciuś dziś był nieco nieszczęśliwy, ze w szatni przedszkola nie znalazł swoich kapci. Pojechaliśmy porozmawiać z panią dyrektor, bo będziemy dawali materiały budowlane, a Maciek nie uznał wakacji i stwierdził, że on chce zostać i się bawić :) Pozwoliłam mu pohasać na placu zabaw to jakoś dał się namówić na powrót do domu. W piątek miałam natomiast akcję kryminalną na hurtowni, ale o tym to troszke długa opowieść, więc innym razem napiszę. Powiem tylko tyle, ze 5 dryblasów chciała nam buchnąć w samo południe szalunki budowlane-rozwinęła się z tego taka akcja, że śledczy, który przyjechał spisać moje zeznania stwierdził, że powinnam u nich pracować :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu z nas w małżeństwie znajduje wszelkie narzędzia tortur, a niekiedy nawet ma do dyspozycji małe piekło na użytek domowy. TAKIE cytat znalazłąm, i jakos mi sie tak spodobał:) Patryk ma nowy namiot taki za 17 zł z biedronki wiecie jaki taki na dwie rurki na sznurku w srodki i tak szybko skąłdany i od trzech dni je w namiocie, bawi sie w namiocie, sika na nocnik w namiocie , i dzis nawet usnął w namiocie:) teraz spi!! a ja mam chwilke i zajrzałam , ogólnie to głupawa pogoda i spac sie chce , ide wziasc kompiel póki łązienka jeszce nierozgrzebana , bo potem kaplica:( maz zarzadził kabine co prawda z głebokim brodzikiem bo do kolan ale ja tam wole wanne i tylko z czystej praktycznosci wybralismy kabine bo nasz łąizenka ma dwa na dwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi dodałam sobie twoje gg jak bedziesz to pogadamy:)ide sie pluskac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli fryzura extra :) Karolinko moja skrzynka domaga się zdjęc od Ciebie codziennie coś było a teraz :o Ninko czyżby urlop;) Blondi Ty masz życie pełne przygód nie zawsze jest to wesołe a wręcz dramatyczne ale chociaż wiesz że żyjesz bo ja mam codziennie \"dzień świstaka - ciągle to samo , tak samo przewidywalne :( zdjęcia przeurocze :D Jonko , Loli , Ninko , Noe poproszę też więcej zdjęc:) A my malowaliśmy chałupę cały tydzień :o miałam totalny chaos w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano malowanie :) Marek już ze mną nie pracuje :) a ja weszłam w następny \"dół\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka dalej na zwolnieniu chociaż przychodzi do pracy ale wcześniej wychodzi bo ma rechabil. i nie mam co marzyc o urlopie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerąbane nie zazdroszczę przepraszam ale muszę spadać bo Marek już się wściekł że siedzę przed kompem, a nie mam ochoty sie dziś kłócić może innym razem papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki jeszcze raz Beatko, ale jeszcze chwila a laptop wylądowałby za oknem Ciekawa jestem co u Jonki, podobno Wrocław wczoraj odpływał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie takie nudy, że nawet pisac mi się nie chce :O ciągle to samo, tylko problemy się nawarstwiają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosę nas troszeczkę Ninko - co z Tobą? Jonko - a z Tobą? Noe - Ty masz pewnie dlaszy ciąg remotnu Danti - odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam remont jak zwykle :):) nadodatek popsułam dzis usb wejscie w kompie i zdjec nie moge zgrac i zjebe dostała od LukasZa , spaliłam czajnik, i porysowałam nowe meble czyms ostrym nawet nie wiem czym:(:( kiepski dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) Milo, że tęsknicie za mną ;) Komputerek mój nadal chory, rozgrzebany... Trojan wlazl nam w plyte glowną... udalo się odzyskać z twardego dysku częśc zdjęć... Ale Windows nadal nie chce ruszyć, więc przymierzamy się do C format :O Jak na zlosc moja mama wyjechala do Irlandii, do syneczka a swój komputer oddala do czyszczenia, bo też byl zainfekowany. Kto wie, czy nie zarazil mojego :O Poodpisuję Wam innym razem, jestem wykończona, Janek budzi się w nocy co 3 godziny... Dzis na noc dalam mu butelkę z Sinlac - nutramigemem niestety pluje... Jak tylko będę już mogla to się aktywnie wlączę w dyskusję. Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka mam cos dla ciebie 10 przykazan komputerowych: 1. Gdzie dysków sześć, tam dużo formatowania. 2. Nie resetuj drugiemu, co tobie niemiło. 3. Nie wszystko dioda ,co świeci. 4. Co dwie kopie to nie jedna. 5. Co wolno adminowi ,to nie użytkownikowi. 6. Gdyby pani nie skakała, to by kabli nie wyrwała. 7. Komu w drogę, temu laptop. 8. Z próżnego i racover nie odzyska. 9. Mądry Polak po errorze. 10. Jak trwoga, to do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×