Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina - ??????????????????????????????? Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Dawno temu podawałam Nutramigen Martusi i nawet go zjadła, ale wątpię czy o to pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wątpię, czy Karo chodziło o Martusię. Śpiąca była dziewczyna to pomyliła cię z Jonka ;) Kuba śpi mi na rekach, eh ale on rozpieszczony. Jadę o 10.00 do pwsz złożyć dokumenty. I znów do nauki :O Miłego dnia, ja dziś będę miała pracowity, a tak pochmurnie i smutno, że nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dobra, już jestem ;) :D Karo - nie podałam jeszcze nic JAnkowi... Ciagle się waham... A poza tym - on się kurczę najada!!! A od powrotu z wakacji nie ulewa, kupki wróciły do normy czyli raz na 2 dni (przepraszam, że o tym piszę ;) ) stanęłam z nim na wagę dziś rano i pokazało 7400... Czyli prawie 200g więcej niz tydzień temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - Janek często śpi mi na rękach :) Martynkę zawsze odkładałam do łóżeczka i jak była w jego wieku to sama zasypiała w łóżeczku... Nie wiem, czy dobrze robię, a raczej wiem, że robię źle i to się na mnie zemści, ale to jest takie słodkie... Dziś nawet nie miałam siły odłożyć go do łóżka po karmieniu o 5 rano, więc zasnał koło mnie... MAriusz jest bardzo niezadowolony - chyba już Wam pisałam i mówi, że wychowam maminsynka i mazgaja, jak będę z nim spać :O Zazdrosny, czy jak? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moja Mama odleciała do Irlandii w odwiedziny do mojego brata... Nie będzie jej całe 2 tygodnie!!!! :( A mój brat.... Będzie miał nastepne dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc 🖐️ Dziewczyny, macie jakiś skuteczny sposób lub preparat na kleszcze? Maks miał już dwa w tym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karolinko ja niestety nie mam nic bo panicznie boję się kleszczy i po prostu trzymam się z dala od miejsc, w których występują. Jonko wydaje mi się, że w taki sposób jeszcze nie wychowasz mamisynka, a Mariusz raczej zachowuje się jak zazdrosny. Marek kiedyś też tak się zachowywał bo nasze życie intymne leżało na łopatkach, a teraz nawet sam lubi się przytulić do naszych dzieci. Maciek często przychodzi w nocy do nas to oczywiście przytula się do taty, bo ja go odprowadzam do jego łóżka, a Marek nie :) Kuba co prawda śpi w swoim łóżeczku chyba, że jest chory i często się budzi, ale zasypia zawsze w naszym łóżku i to wtulony we mnie lub Marka. Dopóki go karmiłam to spał w łóżeczku do pierwszego karmienia nocnego, bo mi się nie chciało go odkładać, a poza tym na wpół śpiąco go karmiłam. Zasypiał oczywiście przy cycu :) Kuba znów coś podłapał-wczoraj zrobił 6 czy 7 kupek a dziś na razie 4, ale dałam mu lacidofil. Boję się, że rotawirusa złapał. Wysłałam zdjęcia. Do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Jonko , jak wyglądają objawy takiego zatrucie , słyszałam , że jedna kobieta u Nas zmarła po wypiciu tej wody :-0 A ja wczoraj popiłam tabletkę surową wodą i dziwnie się czuję ... A i czy przegotowanie takiej wody zabija te wirusy? Bo Wiola i my wszyscy piliśmy taką wodę ... Wielka bitwa o wodę w Rudzie Śląskiej Wodociągi skażone groźnymi bateriami - to przyczyna, dla której sanepid nakazał odciąć wodę 45 tysiącom mieszkańców Rudy Śląskiej. Przy beczkowozach wybuchają prawdziwe bitwy na wiadra. Dostaw wody muszą pilnować strażnicy miejscy. Nie wiadomo jeszcze, jak długo mieszkańcy Rusy Śląskiej będą mieli sucho w kranach. Wody nie ma przede wszystkim w północnej części miasta. Z problemami muszą liczyć się mieszkańcy dzielnic Ruda, Orzegów, Godula, Chebzie oraz osiedla Kaufhaus. Wszystko przez to, że inspektor sanepidu wykrył w wodzie mogące zagrażać zdrowiu bakterie z grupy coli, clostridia i enterokoki. Władze nie są w stanie zapewnić wszystkim potrzebującym wystarczającej ilości wody. Przy beczkowozach ustawiają się długie kolejki. I niestety, niektórym ludziom puszczają nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - bardzo Ci dziękuję za zdjęcia. Są świetne. Masz nie tylko ładnych chłopaków, ale też fotogenicznych i świetnie uchwyconych na zdjęciach. Doskonałe jest to, gdzie Maciuś i Kubuś śpią :D No a o tatusiu z Puchatkiem w objęciach to już nie będę się rozpisywać. Rozbrajające!!! :D Loli - nie zazdroszczę Wam tego kłopotu z wodą, ale szczerze mówiąc, surową wodę z kranu, to piłam ostatni raz 10 lat temu w Stanach. W Polsce nie odważyłabym się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Właśnie wybieramy się do teściów zarzyć kąpieli ;-) Sytuacja jest dość poważna :-0 bo nie wiadomo czy nie będziemy bez wody do 2 tyg .... Wozy strażackie na syrenach - rozwożą wodę , ludzie w kolejkach , inni znowu chodzą z butlami i szukają gdzie rozlewają wodę :-0 Idę z pracy i patrzę , a tu na osiedlu tylko ja idę bez wiaderka z wodą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oooo, Beatek - uwielbiam Uszatka. Chyba jeszcze bardziej niż Marta ;) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 hej !!! Właśnie wysyłam Wam fotki ... z nowym imagem ;-) chyba dobrze napisałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlinaW
Loli -co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny we środę zaczynam urlop :D do końca stażu :D Właściwie to teraz mi się podoba , bo siedzę na pokoju :-) i czas szybko mi leci .... Dziewczyny chciałyby żebym sobie u nich przedłużyła staż ... ale i tak nie mam szans tam zostać po jego przedłużeniu :-( a nie chcę też odwalać całej roboty za takie grosze :-( Mamy jechać na wakacje do Łeby :-) z dzieciakami , więc to odpadłoby gdybym tam została :-( a i moja babcia znów wyjeżdza na miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zostawił Ci wodę? Kąpiecie się w jednej? Fryzura bardzo ładna :) a pazurki podobają mi się niesamowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... dla mnie to takie dziwne nie jest ;-) A od wczoraj znowu przecieka nam piecyk gazowy 😭 więc oszczędność musi być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Przepraszam, że nie pisz e, ale zawirusowalam kompa naszego :( i to dośc poważnie - wirus wlazl w plyte glowna... Teraz pisze z kompa Mariusza firmowego... Loli - wspolczuję Ci klopotow z woda.. Obserwuj siebie - jesli nie dostaniesz biegunki w przeciagu kilku dni to wszystko bedzie ok. Musze spadac - maly beczy... Sajgon... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-) Dziś byliśmy na parapetówce u siostry ;-) i na wyprzedaży w tesco :D SUPER !!! Nakupiłam trochę ciuchów ;-) ale się na jednej rzeczy pomylili na moją korzyść :D 3 BLUZECZKI ZA 13,50 !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania super zdjecia a szczególnie te z torebka , ja nie wiem co na to lpr i ojciec dyrektoir?:) Loli fajna fryzurka tez mam nowa tez balejaz i tez z ciemnym:):) ale koncówki od spodu całe ciemne , fajnie wyszło!!!!! i ci powiem nawet ze sexownie wyszłąs:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi JA WOGóLE ZAJARZYłąM TERAZ ZE TY MASZ DWóJKE DZIECI :):):) kUBUS UROCZY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×