Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

MAly się obudził, ale udało misie go jeszcze ukołysac ;) Pa, Karolinko - ja też sie pożegnam, tylko napisze jeszcze, że Martna zachowuje się tak samo jak Martusia ;) no, może nie jest aż tak przyjacielska ;) Bo boi się, ze obce dzieci zabiora jej zabawki ;) A co do toaltey - mysmy wyżej zamontowali umywalke, toaleta jest niziutko, Martynie jest wygodnie, ale Mariusz narzeka.. ;) Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Nie odzywam się bo żyję jak w kołowrocie. Jestem tak zmęczona, ze na neta nie mam już siły. Jeden plus tego wyczerpania, ze jak juz mam czas coś zjeść to jestem tak zmęczona, ze mi się odechciewa. W nagrodę kupiłam sobie ..... miniówkę :D i nawet fajnie w niej wyglądam. Właściwie pozostało mi na brzuchu i w talii a że to bardzo kłopotliwe miejsca to nie liczę na cuda i daję sobie czas. Do celu pozostało mi 10 kilo, więc do września na pewno trzeba utrzymać reżim. Nie stosuję żadnych wspomagaczy, no ale @ powróciła (dzięki ci Boże, bo myślałam, że znów w ciąży jestem) i powróciły zachcianki, na krótko przed i w czasie. Niestety na słodycze. Dobrze, że chociaż w tym czasie nie tyję, ale wyć mi się chce na widok tortu, czy białego chlebka, ciepłych bułeczek z masełkiem i pomidorkiem 😭 Dziś o 14.00 mam rozmowę z panią dziekan PWSZ w Elblągu. Chcą mnie przyjąć,ale nie przenosząc bo status nie pozwala z warunkami, ale na I semestr, przepisać oceny i przeskoczyć na III :) Matmę i mikro będę powtarzać na II semestrze razem z różnica programową, a dalej ciągnąć drugi rok studiów. Widzisz Jonko nie martw się znalazło się wyjście z sytuacji :) Będzie mi ciężko na początku, ale mam nadzieję, że jakoś dam radę. Przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienia, ze nie spróbowałam. W sobotę mam egzamin warunkowy z rachunkowości, tylko ten tydzień jest do bani i poprzednie z resztą też. Od kiedy Kuba złapał te zapalenie krtani to cały czas jest chory. Z jednego wychodzi w następne wchodzi-dostaliśmy skierowanie do alergologa, bo teraz jest to już na bank alergia. Dziś jeszcze łapię mu mocz na badania, bo miał 3 dni gorączkę, ale wysypka się nie pojawiła-może być od zębów, ale nie koniecznie-lepiej sprawdzić. Ten urwis przed chwilą zmarnował mi pół opakowania chusteczek, bo nie zauważyłam kiedy sie do nich dorwał i tak jest ze wszystkim. Włazi wszędzie po prostu wszędzie do tego łobuzuje chyba gorzej od Maćka, albo ja się starzeję ;) Dla świetego spokoju wsadziłam go teraz w chodzik, bo co chwilę cos ode mnie chciał. Jonko nie dziwię się, że nie masz ochoty na kolejne \"urlopy\" ja się boję co będzie, kiedy ja wyjadę ze swoimi dziećmi. Jadę co prawda z siostrą i bratem, ale zawsze przychodzi taka chwila, ze marudzą i obaj chcą do mamy :O A wiecie, że Marek nic jeszcze nie wie o moim urlopie ;) dowie się jak już będę na miejscu, żeby mi planów nie pokrzyżował. eh wypiłam dziś już dwie kawy i wzięłam nurofen a nadal czuję się jak walnięta obuchem :( Karolinko co ty się przejmujesz tak tą samodzielnością Maksia? Ja na wszystkie pytania mogę odpowiedzieć \"tak\", ale wszystko z tych rzeczy Maciuś załapał lub udoskonalił w pierwszym tygodniu pobytu w przedszkolu. Normalnie jak owczy pęd-bo koledzy tak robią to i on, nawet smoczka porzucił, bo koleżanki w klasie go wyśmiały, a że było to przy mnie to wykorzystałam dobry pretekst by pozbyć się \"intruza\" :D Kurde hydraulik przyjechał, a chciałam jeszcze wysłać i obejrzeć zdjęcia buuuuuuuuuu 😭 no cóż może później...... jeszcze uba śpiący i marudzi :O Ninko, Beatko, Noe, Danti, Loli 😘 😘 😘 😘 😘 za to, że do was już nie zdążyłam napisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Przypominam o naszym dzisiejszym spotkaniu wieczornym. Czy ok. 21.00-21.30 będzie Wam pasować? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja bym bardzo chciała, ale mam jutro egzamin warunkowy z rachunkowości :( Beatko filmik super, ładna z Patysi tancereczka, może druga Herbuś, oby tylko w tańcu ;) Jonko zdjęcia superaśne już wam zazdroszczę tego wypoczynku eh lece do pracy, niania zaraz przyjdzie, a u nas pochmurno i smutno-nie mam zapału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Ninko - postaram się, o ile mi MAły da :O Wczoraj byłam go zważyc - porażka :O waży 7230, czyli przez ostatni miesiąc przybrał ledwie 430 g!!! Dziwne to jest, bo przecież wcale nie ryczy jakoś często, nie wydaje mi się, żeby był głodny... Cóż - widać nie jestem w stanie wykarmić dziecka :( Dziś kupuję butlę i smoczek oraz Nutramigen i zaczynam podtuczanie... Aniu - u nas też pochmurno... Wczoraj były trzy burze! Z czego jedna szalała tuz nad nami - MArtyna przez pół godziny nie zeszła mi z kolan :) Trzeba było burzy, żeby się dziecko do mnie przytuliło ;) Kończę, muszę ogarnac dom :( Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się postaram ale wszystko zależy od tego czy Maks pójdzie spac o rozsądnej godzinie, czyli właściwie od tego, ile pośpi w dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! no, no , dziewczynki jestem z was dumna:):) tyle pisania to dawno nie było:):) ja dalej remont juz mam go po dziurki w nosie:( dlatego niemoge sie narazie wkrecic w pogaduszki i tylko posze o nas , bo zyje tym syfem:( ale jak tylko sie to skonczy to obiecuje ze bede systematycznie sledziła lekture i bede angazowała sie w relacje z z waszych opisów:):) pozdrawki:)!!! ps. mam nowa fryzurke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam radykalny krok:) zapisałam Pati do prywatnego przedszkola :( musiałam :( bo mama niedomaga a to blisko mało dzieci dobra opieka :) tylko że sporo kosztuje ale przecież opiekiunki nie wynajmowałam to wreszcie trzeba ponieśc jakieś koszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj :( przykro mi :( Ostatnio też miałam zatkane zatoki i myślałam, że umrę. Pomógł mi Ibuprom Zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapłaciłam wpisowe 200 zł i niby zapisana teraz też może chodzic to jest dosłownie 3 min ode mnie , no i Panie są 2-3 zależy jaka godzina na 15 dzieci :) dodatkowo domowe obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina coś ostatnio zdjęc nie robisz czy tylko mnie ominęłaś ;) ja oglądam wszystkie które przysyłasz ale z opóźnieniem więc komentarzy nie ma ale zawsze się zachwycam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu do prywatnego? Wydawało mi się, że Pati od września została przyjęta do publicznego. Zdjęcia robię tylko nie moge ich wysyłac, niestety, albo stety dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pa a w publicznym jest zapisana ale tam jest 32 dzieci w grupie:o no i wydaje mi się że tu lepiej się nią zajmą a zresztą znajomej maluch chodzi ma 2,5 roczku jest b. zadowolona a w takim państwowym to owszem ale w przyszłym roku będzie Pati akurat teraz jest taaaka malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc 🖐️ Wysłałam Wam troch.ę zaległych zdjęc ;) ale, że mam źle ustawiony program pocztowy to zdjęcia nie są zmniejszone co z pewnością spowoduje zapchanie Waszych skrzynek :O przepraszam, nie chciałam, myslałam, że zdjęcia się zmniejszą automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki, ale nie dostałam ani jednego zdjęcia :O A i przy okazji - moja poczta na wp nie jest aktualna. Odbieram tylko na op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Byłam wczoraj w szkole.Do egzaminu oczywiście nie podeszłam, bo miałam tyle roboty, że nawet do notatek nie zajrzałam. Przynajmniej zwrócą mi kasę za niewykorzystane warunki. Odebrałam dokumenty i już nie jestem studentką, a przynajmniej do wtorku bo wtedy składam dokumenty do PWSZ w E-gu. Mam nadzieję, że jakoś mi się sytuacja unormuje i nie zawalę znowu. Muszę pomyśleć o jakiejś konkretnej metodzie anty, bo coś mi się libido podniosło (ku zadowoleniu M) i mam w kółko stresa, ze znowu wpadnę. Ciekawa jestem jakie skuteczne są te plasterki. Powiedziałam dziś Markowi o naszym urlopie w Kątach. Minę miał niedowierzającą, ale się nie sprzeciwił. Dobrze, ze Honda już na gaz to będę mogła z czystym sumieniem kursować do domku. Beatko przykro mi, ze mama zaniemogła, ale zobaczysz, ze Patysia szybko się zaklimatyzuje i w takiej grupie na pewno znacznie łatwiej jej będzie się oswoić. Maciuś choć w publicznym przedszkolu, ale też mała grupa do 20 dzieci i 3 panie. Uwielbia je bardzo i jest nie do zniesienia jak nie idzie do przedszkola. Karolinko ja też poproszę zdjęcia. Jonko a kiedy ty wracasz do pracy? Nie zamartwiaj się tak słabym przybieraniem na wadze, dzieci są różne. Moje zobacz jak bardzo się różnią Maciek chuderlak, ale zdrowy, Kuba grubasek, a chorowity. Ciesz się, że zdrowy, a twoje mleko na pewno dostarcza mu wszystko czego potrzebuje. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Nie wiem co się stało ale zdjęcia wróciły od wszystkich chyba poczekam aż będę miała porządnie zaistalowany program pocztowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Ninko - co tak kicasz? ;) Wpadłam na moment, Mariusz wrócił do remontu lazienki, Martyna szczęsliwie śpi a Mały leży na macie edukacyjnej :D Ale już popiskuje, co wieszczy rychły koniec zainteresowania zabawką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo czekam na męża, a jestem tak wykończona, że stać mnie tylko na jeden mały hops ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×