Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wydepilowana

depilacja cukrowa jestem w szoku

Polecane posty

Gość karmelek20
ekspert moze i ze mnie zaden ale z tego co wiem depilacja cukrowa: mniej boli pozostawie mnejsze podraznienia na skorze skora jest nawilzona zadko uczula bo wszytskie skladniki sa 100%naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabek
Muszę spróbować jeszcze raz, ale jak patrzę na swoją nogę to normalnie się boję... Ale przynajmniej jest ogromna różnica - ta noga po depilacji pastą (choć w siniakach) jest gładziutka, a reszta... lepiej nie dotykać, hi hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka100
a ja probowałam dwa razy mi niewyszło:( wogole nie zgestniało.... wyszla mi taka woda z cukrem goraca i nic wiecej. prosze powiedzcie co mam zrobic i dlaczego to wogole niegestnieje:( prosze o rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinko
to się ma gotować 15 minut i złapać kolorek bursztynowy. wtedy napewno zgęstnieje. Mi też na początku tak wychodziło jak tobie, bo za krótko gotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam paste. 1/2 szklanka wody 1 szk cukr 1/2 cytryny i lyzka miodu gotowalam na malym ogniu ok 35 min. Wlalam do sloiczka kolor pod swiatlo jest taki ciemny bursztyn bardziej w mahon wpada. Czekam az calkowicie wystygnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Aczy ktoras z was tez miala taki kolor bo boje sie ze ta masa troche przypalila sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to dziala!!!:) wyszla mi ta pasta i faktycznie wyrywa bezbolesnie wloski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zium
naprawde wam t wychodzi ? :| ja probowalam dzisiaj dwa razy i tragedia. albo jest za gorące, a jak troche ostygnie, wyciągam i chce ugniatac a to od razu robi sie twarde jak kamien :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
ja gotowalam paste juz chyba 3 razy i za ostatnim za cholerke nie moglam uzyskac dobrej konsystencji co mi wystygła to za zadka i znow dogotowywalam jakies 5-7 minut i studzialm i tak robilam 6 razy co mi zajelo ponad 2 dnibo styglo mi chyba ze 3 godziny wiec dziewczyny nie przejmujscie sie jak pasta nie jet gesta wystarczy ja troszke pogotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak zium: po uformowaniu i ugnieceniu kulki masa cukrowa robi się twarda jak kamień:(. co robię ie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zrobiłam 2 raz cukrową mieszankę i po zastygnięciu okazało się, że cukier się nie rozpuścił a po uformowaniu kuli i jej rozpłaszczeniu paski tej masy zaczęły się łamać jak cieńki lód!!!! pomocy!!!!!!!!!! czy to jak długo sie gotje ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanalato
hm ja nie wiem jak Wam moze nie wychodzić... przeciec to proste jak drut. wychodzi od pierwszego razu... Do garnuszka dajemy pol szklanki wody, pol szklani cukru, i polowe soku z cytryny - to wszytsko na maly ogień gotujemy aż zmieni kolor na brązowy, karmelowy, w miedzy czasie mieszamy zeby cukier sie rozpuścił. Ściągamy z ognia wlewamy np. do miseczki czekamy az troche przestygnie i juz... ` jak jest jeszcze bardzo cieple ale nie gorące to wylewam sobie na skore i odrywam materialem- ` jak robi sie twardsze do robie kuleczke - i ten sposob najbardziej lubie, masa jest fajna bo sie do skory nie klei :) ps. dzisiaj pierwszy raz wydepilowalam sie tam na dole... myslalam,ze umre... boli jak jasna ch... :o do tego masa krwi... mam andzieje,ze nic mi nie bedzie (syfki itp) mimo,ze nie wydepilowalam sie cala tylko z duzego trojkata zrobilam malego to nigdy wiecej ;)pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanalato
i najlepiej depilowac sie dosyć... szybko bo masa w miseczce twardnieje i trudna ja rozpuścic... a tak w ogole jak Was moze nie bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie przykleja się do skóry to jak ją rozprowadzić? jak am już nawet taką plastelinę to nie chce się formować w paski, jest za twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
ona sie przykleja dobrze do wlosów do skory tez ale troszke, bardzo latwo od skory odchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja do chololer źle robię? ile czasu gotujecie? mnie szię szybko zrobiła brązowa, ale pewnie od przypalania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
opisz dokladnie ja te paste przygotowujesz oki krok po kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
ja gotuje ok 30 minut a czasem i dluzej :( opisz krok po kroku jak robisz moze dojdziemy co robisz źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier, miód woda, aok z cytryn - gotuję. zostały mi kawałki cukru w całości, potem jeszcze raz podgrzewam i robię kulkę, raz mi wyszła, ugniatala się tylko chwilę potem strasznie stwardniała, za drugim razem zrobiłam kulkę, zaczęłam rozciągać i sie połamała na kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
jakie proporcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
może nie mieszasz , dziwne ,ze sie nie rozpuścil... moze za duzy ogien rob na maluśkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oko, doszłam do wnisku że to bez znaczenia, bo co przepis to inne proporcie a z każdemu części dziewczyn wychodzi a części nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
doszloas do wniosku ze tak jest dobrze , ale ci nie wychodzi... moze dobrze nie jest zrob tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz zrobiłam zgodnie z indtukcją z jakiejś strony i też kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
a ile gotujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej kupić gotową
niż się męczyć i wściekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mieszkasz w łodzi i możesz pomóc mi ja przygotowac:) jestem w desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
niestety zupelnie nie te rejony :D a szkoda :) sluchaj zrob tak jak ja pisalam wyzej i bedzie oki :) poczekaj az bedzie taka sredniotwarda, do lapki i jedziesz :) ale szybciutko bo ta w miseczce zastygnie i bedzie klops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie ta kulka nie zastyga? możesz ja ciągle rozciągać na nodze? i jakich proporcji używasz? ja chce zrobic małą ilaść na spróbę wiec mogę chyba wszystkie składniki podzielic na 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmymmmmy
wiesz zrob tyle ile jest napisane to nie wychodzi az tak duzo pol miseczki takiej malej... nie zastyga, jak depilowalam sie tam na dole to wlasnie zaczela sie rozpuszczać w dodatku :o ale odstawialam na chwile i twardniała... jak chcesz żeby byla bardziej miekka to moze potraktuj suszarką na sekundke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×