Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

docelu

NA DOBRY POCZĄTEK 500-600 KCAL !!

Polecane posty

Gość lady kika
\ uff juz 18 a po 18 nigdy nie jem. udalo sie zmiescic w 500kg. a tutaj ciagle cisza DZIEWCZYNY CO Z WAMI ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka19...
hej;)też chciałabym schudnąć...tylko z moją silną wolą trochę kiepsko...heh pomożecie?potrzebne wsparcie....na czym polega ta dietka?chodzi tylko o ograniczenie kaloryczne czy jest jakiś specjalny jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kika
no to ja juz po 30 minutach basenu i sniadaniu ktore zrobilam troche wieksze by pozniej wypic tylko barszczyk czerwony na obiad ;) tak wiec mam 270kcal. niedlugo wychodze spotkac sie z dawna przyjaciolka z liceum, powspominamy stare czasy pijac tylko herbatke [ona tez sie odchudza] wiec nie bedzie pokus z lodowki :D marzycielka to swietny pomysl ze chcesz sie odchudzac! zacznij od ograniczania bomb kalorycznych typu pieczywo , makaron, slodyczne i przerzuc sie na warzywa. ja sie odchudzam od 3 tygodni ale pierwszy tydzien polegal na tym ze przyzwyczajalam organizm do przyjmowania 2 posilkow dziennie do 700-800 [sniadanie + obiad ewentualnie wieczorem owoc maly ] przez ostatnie dwa tygodnie jadlam sniadanie do 200kcal [i tak to spalasz:) ] do 16 staralam sie pic dietetyczna cole, red bull light albo podjesc cos co ma 100kcal [salata, sucharki, pomidor , generanie warzywa sa swietne! ] a do 18 czasami 19 robilam sobie warzywka na parze ktorymi sie najadasz a sa pyszne. generalnie pamietaj o tym zeby tak sobie ulozyc dzien bys nie glodowala strasznie bo wtedy o napad nie latwo. dieta to nie glodowka. ekspertem nie jestem ale po tylu latach odchudzania czuje ze tym razem mi sie uda i mam nadzieje ze tobie tez! ps. oficjalnej diety dzisiaj dzien 13 i.... 54.5 czyli mniej mnie o okolo 2,5 - 3 kg. to niezle biorac pod uwage dwa napady ktore mialam po drodze. na najwieksze efekt czekam dopiero z uplywem 21 dnia bo wtedy najlepiej widac rezultat! caluje goraco wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka19...
witam;)dziękuje za rady i bardzo chętnie się przyłącze...ja przez ostatni tydzień też jadłam ok 300-400kcal...no a wczoraj...miałam takiego głoda...dobrze że miałam chociaż jabłka to się nimi zapchałam...chcę jak najwięcej zrzucić do świąt...a mało czasu już zostało. mam nadzieję że z wami mi się uda obecna waga 59kg / 170cm mój cel to jak narazie 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
Witam was:)chcialabym sie przylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
Do Marzycielka19.Ja kiedys sie odchudzalam i na mnie dzialal kefir...czytalam ze jezeli chce sie schudnac trzeba dostarczac duzo bialka i wapnia...wiec ja pilam 2 kefiry i musza miec po min 1.5% tluszczu....2 keriry po 400 g...pozwalalam sobie na 2 kosteczki czekolady dziennie i zjadalam 2 posilki po 300 kcal...moze nawet troche wiecej i w 2 mies.schudlam ok 8 kg.Bylo to troche temu i teraz znowu moje dietkowanie....wczoraj 500 kcal i spalonych 1030 kcal na rowerku stacjonarnym a dzis 500 kcal i spalonych jak narazie 500 kcal;) zycze powodzenia i trzymam za was kciuki kochane:)damy rade :)ja chce schudnac z 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
To jak was nie ma to ja sie rozpisze:)mam chwile czasu :) u mnie z motywacja bylo kiepsko od poniedzialku zaczynalam...bylo ok a we wtorek juz lipa....od czwartku(o a myslalam ze to dopiero 2 dni:P) jestem na dietce....i sie trzymam...jakos idzie i wiem ze dam rade....po 3 dniu (jak sie prawie nic nie je lub bardzo malo) juz jest lepiej nie czuje sie tak pokusy i glodu a po tygodniu juz z gorki....jak minie tydzien to nie bedziecie chcialy starcic tego co juz macie:)tyle wyrzeczen...ja sobie dodatkowo cwicze i spalam boczki brzuszek i udka:) ale wy jak chcecie...to i tak malo kcal...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka19...
witam was kochane;) do Agatellka , hej a myśisz że zamiast kefirów mogłabym jeść jogurty naturalne?hmm bo za kefirami nie przepadam zbytnio... Od jutra zaczynam swoje odchudzanie...będę dodatkowo ok godzinki rowerkiem jeżdzić i skakać na skakance...myślę że do świąt mi się uda chociaż troszeczke osiągnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ja uważam że dieta 500kcal the best wlasnie na niej najlepiej sie chudnie ja caly czas stosuje bo musze jescze 15 narazie 9kg z amna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kika
WITAM WSZYSTKIE BAARDZO GORACO! ciesze sie ze topic nie umarl, mam nadzieje ze taka frekwencja bedzie juz codziennie! ja sie przyznam ze w sobote mialam gosci i pozwolilam sobie na trooche wiecej, jednak niedziele organizuje postna. zjadlam juz sniadanko bylam 30 minut na basenie i 30 minut jezdzilam na rolkach. stwierdzilam ze zamiast takich codziennych cwiczen "na podlodze" bede jezdzila 30minut na rolkach bo jakos lepiej mi to wychodzi i robienie brzuszkow. jutro mijaja dwa tygodnie. nie moge narzekac 2 kilo mi ubylo ale musze konsekwentniej sie pilnowac bo w piatek wieczor moglam nawet dojsc do 2000kcal , cale szczescie jest xenna ;) a jak wam idzie? caluje wszystkie odchudzajace sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka19...
nestee, to bardzo ładny wynik napewno Ci się uda stracić kolejne kilogramy...;)trzymam kciuki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
gratuluje nestee:) Marzycielko 19 oczywiscie ze naturalne jogury moga byc:)nie sa slodzone i maja duzo bialka i wapnia:) prawdopdobnie jedzac go duzo chudniemy szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
nestee Ty jestes na diecie ponad 1.5 miesiaca a tak duzo schudlas:)?wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka19...
heh to od jutra jogurty;P a to nawet fajnie bo bardzo je lubie...hehe jestem dobrej myśli...ja musze uż leciec taka dziś piekna pogoda więc skakanke przetestuje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
nio ja wlasnie jade na stacjonarnym rowerku:) dzis zjedzone 260 kcal....moze tez poskikam na skakance:)(zycze milego dnia trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka19...
lady kika, a nie lepiej zamiast Xenny pić senes?zioła chyba są dużo lepsze niż tabletki a też nieźle przeczyszcza;P wiem bo pije;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoszkaeloszka
wróciłaam :D ja dzisiaj: pół jogurtu+dwie kromki wasy (90kcal) talerzyk kapusniaku (100 kcal?) 500 ml. karotki (230kcal.) jestem pełna! 420 kcal. biegne na fitness. buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski ja od dzis głodóweczka tylko woda herbata ziel i kawa musze zwalic 7 kg do 17 kwietnia bedzie ciezko;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
Hej kochane:) ja dzis troche basenu troche rowerek:) codziennie spalam ok 600 -1000 kcal i dzis zjedzone 440 kcal wiekszosc jabluszka:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kika
witam wszystkie! pogoda za oknem taka ze ma sie ochote tylko na jakies fajne filmy koldre i lody ale musimy sie trzymac! ja dzis na sniadanie zjadlam 30g platek z 100 ml mleka 2% -> okolo 170kcal i jak dotad tyle a jak wy wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoszkaeloszka
śniadanko pół opakowania seka wiejskiego light + 2 wasy (90 kcal) paczka paluszków (100kcal.) mały kurczak bez skóry ugotowany, sałatka zpomidora, fasoli, sałąty(110 kcal) to tyle:D 300 kcal ;o buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady kika
o 18 jako ostatni posilek zrobilam sobie pyycha dietetyczny koktajl z malin i truskawek wiec doliczam sobie jakies 50kcal i zjadlam puszka tunczyka wczesniej wiec ostatecznie dzisiaj wychodzi 320kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
Witam kochane..czy znacie przepisy na jakies malo kaloryczne jedzonko...a moze jakies gotowe(chodzi mi o kupywane) co najmniej ma kcal,Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoszkaeloszka
hej hej w lidlu jest taka pizza pół tej pizzy ma 140 kcal :D i dobre sa hortexu warzywa do gotowania pycha! ja dzis pół seka wiejskiego+ 3 wasy udko z kurczaka gotowane bez skóry w sosie czosnkowym mleko+musli a stosujecie jakies dodatki typu bio CLA, chrom itd. bo ja bym zaczeła brac :D buzki lece na fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoszkaeloszka
nestee żyjesz jeszcze? :D co u Was.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatellka
hej Dziekuje:) ja nic nie stosuje.....jedynie trzymam sie max 55o-600 kcal i jezdze na rowerku stacjonarnym (na ktorym spalam 1500 kcal dziennie czasem mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwciaKrzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwciaKrzyś
OO ludzie,a ja mam wzrostu 162 i waze ok 70 kg! nigdy chyba nie schudnę,bo mi sie nie uda:((((((((( tee diety co jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwciaKrzyś
Ojj a ja waze ok.70kg wzrost 162!!Bardzo chciałabym schudnąć,ale znając mnie to się nie uda! Jak ma wygladać dieta,chciałabym troche schudnąć,nie duzo gdziec 5-7 kg?? jaka dieta? a moze wogole nie powiennam jesć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×