Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Ale z Was laski dziewczyny :) I co my tu na tym forum robimy, takie laski pogrążone w tęsknocie :P Wróciłam z zakupów, echhh, na sercu lżej i w portfelu. Robie obiad i zaraz też powysyłam Wam foteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no...mam złe myśli...:(...qtwa-nienawidzę, jak wypływa...po prostu nienawidzę...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria pochwal się co ciekawego kupiłaś :-)... ja to chyba pstryke fotkę tej spódniczce co sobie kupiłam w piątek i Wam prześlę... strasznie mi się podoba, szczególnie ten morelowy kolorek :-) A wogle to i ja noszę okulary :-D teraz mam takie z cienką- złotą(kolor tylko), metalową u góry, a u doły nie ma nic. Ale już mam ogromną ochotę to zmienić, tylko co z tego że ochotę mam jak kasy brakuje :o.... Kiedyś chodziłam w soczewkach, ale gdzieś od dwóch lat się odzwyczaiła,, choć muszę przyznać że myśl zakupienia ich znów mi po głowie chodzi. NGNW nonono z Ciebie też ładna dziewczyna... nie ma to tamto :-P Same laski na tej naszej Łysej Górze :D A wogle to masz śliczne włosy, takie gęste, zazdroszczę :) Vilija coś pięknego te krzyże...a gdzie to jest??? Pinia nie martw się na zapas, napewno się odezwie niebawem. A ja jestem po przejażdżce rowerowej. P. nie męczył mnie za bardzo. Pojeździliśmy trochę, porozmawialiśmy, ale ja żadnej decyzji nie podjęłam, i narazie nie podejmę. W końcu nigdzie ani do niczego Nam się nie spieszy. Kurcze powinnam się uczyć, ale nie mogę się wogle za to wziąć... mówiłam już chyba dziś że jestem leniwa??? :O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenistwo...skądś to znam... Oj, Kamileczka-trudno się nie martwić, jak złe myśli same do głowy przychodzą...i jestem prawie pewna, że jeszcze dzisiaj zadzwoni do mnie teściówka...A ja siedzę i ryczę...😭. Qrczaki-dlaczego on nie rozumie, że sprawia tymi swoimi pływaniami na statku taką przykrość osobom, które go kochają...:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka---misku to tylko takie wrazenie, wloski mialam po umyciu wiec wtedy zawsze po puszyste, tutaj tak wyszly,sa dlugie, moze i geste ale...bardzo cienkie:( ale i tak nie narzekam bo sa bardzo zdrowe i zawsze blyszczace:) tyle dobrego:D Pnia nie martw sie kochana, napewno da Ci znac niedlugo:) kurde dostaje te zdjecia i wsyztskie wygladacie inaczej:) fajna sprawa...siedziec na kafe...rozmawiac z kims ...zastanawiac sie jak wyglada...stworzyc sobie w wyobrazni jakis obraz...a potem przekonac sie ze tak naprawde zupelnie odbiega on od rzeczywistosci:) Kamileczka z tego co widzialam to masz fajan figurke...bo wygladasz normalnie:)ani za chuda ani za gruba...w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NGNW już nie bądź taka skromna. Ładne włosy i ładna właścicielka... a co do tej figury to nawet jeśli jest normalna to chyba nie długo taka pozostanie bo siedzę dziś i się objadam :o obecnie wpierdzielam wafelka z czekoladą :o hihihi..codziennie sobie obiecuję że od jutra... tyle tylko że każdego dnia to mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka- spodniczka- slicznosci:D:P I masz racje kolor swietny:) - No tak... przydaloby sie zebym i ja powysylala reszta dziewczynek fotki:) Obiecuje jutro:) baiwlam sie niedawno w formata i usunelam przy okazji moj folder ze zdjeciami:O na szcescie mam wszystko na plytce.:) Poszukam jej:*:* Oj a dzis prawie wogole zero kontaktu z P. - teraz spi- rano tylko kilka zdan wymienilismy.Bo..:O wieczorem mielismy nieciekawa rozmowe ..na temat jego dziewczyn przede mna.No tak..ja tez nei bylam swieta..ale on byl moim pierwszym partnerem jesli chodiz o seks...a ja dla niego bylam 4 :( Niepotrzebnie draze ten temat- wiem,ale poprostu strasznie mnei boli,ze tyle bylo przede mna.Sam mowi ze zapomnial,ze to przeszlosc ale mnie drecza takie beznadziejne mysli.No a wczoraj to sie zaczelo bo chcial jechac ze mna na wakacje do pensjonatu gdzie byl kiedys...oczywicie nie sam.Chyba oszalal.Powiedzialam mu co o tym mysle- i poszlam z gg.Heh..moze postepuje bezsensu- ale to sa typowe niekotrolowane zachowania i mysl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odezwał sie w koncu. Jest teraz w jakimś motelu i tam jest internet. Wczesniej miał rozładowany telefon. Za dobe w tym motelu płaci 13 euro a od poniedziałku będzie szukał pracy i kwatery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odezwał sie w koncu. Jest teraz w jakimś motelu i tam jest internet. Wczesniej miał rozładowany telefon. Za dobe w tym motelu płaci 13 euro a od poniedziałku będzie szukał pracy i kwatery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odezwał sie w koncu. Jest teraz w jakimś motelu i tam jest internet. Wczesniej miał rozładowany telefon. Za dobe w tym motelu płaci 13 euro a od poniedziałku będzie szukał pracy i kwatery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnosc to ja
maz dzis wyjechal, wraca juz w czwartek, ale tesknie bo jest daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!1 Odezwał się, wysłał esa :D:D:D:D. Teraz czekam az wróci do hostelu, zebym mogla zadzwonić :). Dziękuję dziewuszki za wsparcie :). samotność to ja=> to ttylko 4 dni :). Szczęściara :). Szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!1 Odezwał się, wysłał esa :D:D:D:D. Teraz czekam az wróci do hostelu, zebym mogla zadzwonić :). Dziękuję dziewuszki za wsparcie :). samotność to ja=> to ttylko 4 dni :). Szczęściara :). Szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was? Ja mam dziś egzamin na uczelni. Trzymajcie kciuki. Ja trzymam kciuki za maturzystki, dziś chyba wos :) piszcie jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wróciłam właśnie od ginekologa, Pani doktor powiedziała że się bardzo ładnie goi, jakiś antybiotyk tak profilaktycznie zaaplikowała i powiedziała że jeszcz przynajmniej 4 tygodnie się będzie goić :o...no ale trudno. Wiecie co... ostatnio bardzo drastycznie i szybko spada mój poziom własnej wartości. Naprawdę, nie wiem z czego to wynika. Czuję się brzydka, gruba, głupia i nie lubiana. A mało tego to coraz częściej mam koszmary. Pinia dziś to mi się śniło że Cię zabili :(:(:(:(:(:( i że to była moja wina, bo tak naprawdę Ci zabójcy polowali na mnie ale natrafili po drodze na Ciebie.... a potem zabili mojego brata. I dopiero wtedy ich policja złapała :(:(:(:(:(:(:(:( Obudziłam się z rykiem. Mało tego rano okazało się że wieczorem zapomniałam zmyć tuszu z rzęs. Jejq ja nie wiem o czym ja myślałam. Nigdy mi się to nie zdarzyło ;o Miłego dnia!! No a kciuki oczywiście trzymamy- i za maturzystki i za Ciebie Victoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vctoria_
"Wróciłam właśnie od ginekologa, Pani doktor powiedziała że się bardzo ładnie goi, jakiś antybiotyk tak profilaktycznie zaaplikowała i powiedziała że jeszcz przynajmniej 4 tygodnie się będzie goić ...no ale trudno." co się ładnie goi?? Ja jutro też lece do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie od ginekologa, Pani doktor powiedziała że się bardzo ładnie goi, jakiś antybiotyk tak profilaktycznie zaaplikowała i powiedziała że jeszcz przynajmniej 4 tygodnie się będzie goić ...no ale trudno. Ja jutro też lece do ginekologa :) Pomyliłam sie o literke w poście wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!! No to super, że się goi :). Gorzej by było, jakby były jakieś problemy...A z tym poczuciem własnej wartości...Ja to mam od zawsze...No jakoś trzeba z tym żyć, albo lecieć do psychologa... Zabili mnie, powiadasz? :P A ja miałam za to inny straszny sen...Śniło mi się, że jadłam z M. obiad w restauracji, nagle podeszła jakaś blondyna, przywitała się z nim ...ale nie tak zwyczajnie, tylko takim siarczystym pocałunkiem :/. Niestety sen się skończył w momencie, jak wyszłam z restauracji, bo zadzwonił budzik... Dziś nic nie załatwiłam z pracą mgr...mojej promotorki nie było na uczelni i będzie dopiero w czwartek ;(. Ale napisałam jeszcze raz to tej poprzedniej firmy i jeszcze do dwóch, czekam teraz na odzew... A kciuki trzymamy, trzymamy-za maturki i za egzamin :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Czesc dziewuszki !!!! Ostatnio wogole nie mam czasu ani pisac ani czytac,ale za to juz ponad 3/4 przeczytalam wszystkie wpisy jakie mnie ominely nabierzaca.Myslalam ze ostatnio dam rade skrobnac tak jak obiecalam,ale moje slonce zapukalo do drzwi i mnie porwalo,wiec tylko ytroche doczytalam i na tym sie skonczylo.teraz wlasnie skonczylam czytac i musze na szybcika cos napisac do was moje kochane bo o 16 mam autobus i jade do mojego robaczka. Witam serdecznie nowa Victorie.Fajnie ze weszlas na ten topik na pewno nie pozalujesz bo my takie fajne kobitki jestesmy ze ulala. Wiecie co,normalnie byscie mialy ze mnie niezla beke bo zapisalam cala kartke z zeszytu o kazdej z was cosik,zeby nie zapomniec hehe. kamileczka2222-my juz rozmawialysmy na gg o twoiim zwiazku-pamietasz? i mysle ze twoje uczucia dosc bardzo wygasly i potrzebujesz przerwy.Pomyslco bedziesz czula jak go nie bedzie. pinia-wiersze piekne i pioseneczka rowniez:).jak po zwichnieciu nozki-juz lepiej?a gdzie ty skakalas ze zrobilas swojej nozce ała?Z tym spotkaniem z twoim eks tez bym nie poszla na twoim miejscu,ale widzisz,nic sie nie dzieje bez przyczyny i mialas go spotkac.Bardzo dobrze z emu wszystko powiedzialas co czujesz i czulasz.Niech sobnie nie mysli ze powie ci piekne slowka a ty sie rozplyniesz.Dobrze ze dzieki temu spotkniau utwierdzilas sie jeszcze bardziej w przkonaiu ze twoj M, to ten. Napisz co z ta praca w tej firmie.Znalezli?bo jak nie to juz ci pisalam,-ja tam pojade:) NGTW-z ta niespodzianka to nie mow mu nic a nic!! faceci sa tacy ze nie p[otrzebuja tyle czasu na przygotowanie sie i nie zwracaja tak duzej uwagi na tego typu sprawy.Ja zawsze mysalalam,ze jak nastanie dzien z moim sloncem to sie zrobie na jeszcze bardziej super kobitke niz jestem hehe(ach co za skromnosc hahaha zart),a on zrobil mi niespodzianke i co?myslaaisz z eja myslalam o tym albo blam zla ze nia dal mi czasu na upiekszenie sie?polecialam tylko szybko przed lustro,poprawilam makijaz,cos tam ubralam i polecialam.Bylam szczesiwa na maxa!!! wiec nie mow nic swojemu kochaniu.i nie moze byc inaczej jak tylko bedziesz miala tam neta to musisz zdac nam relacje.buzka Vilija-fajny ten nick:)A Twoj kochany nie jest Polakiem?bo pisalas ze jest w wojsku w swoim kraju czyli na Litwie.Mi akurat zle sie kojarzy cos takiego,bo wlasnie moj poprzedni zwiazek sie zchrzanil przez wojsko-ponoc...ale 3mam kciuki za was. Tricia-czy ja sobie tez zasluzylam tak jak susza ze zapomnialas o mnie przy przedstawianiu czrodziejek tutaj??:) Victoria-chcialas wiedziec cos o kazdej z nas wiec ja po krotce.(bo kurde wlasnie uciekl mi autobus).Ja mam 23 lata,jestem z Torunia,moje slonce jest juz przy mnie ,ale byly 3 miesiace kiedy umieralam z tesknoty za nim,z tym,ze jego miejsce roznilo sie od miejsc facetow tych wszystkich dziewczynek tutaj na fortum.Bo iwdzisz,wszyscy faceci powyjzdali za granice do pracy ,a moj byl w ...areszcie....Mial masakrycznie ciezka przeszlosc,a ktroej wyszedl i sie zmienil na dobrego ,opiekunczego,kochanego,czlowieka.Dlatego zawsz ebede mowic ze nie mozna skreslac ludzi bo kazdy ma szanse na zmiane.Oj bardzo duzo przeszlismy,ale bylo warto.Jestesmy ze soba 10 miesiecy i tydzien.Jest fantastycznie!! no i zaczelam prace od 4 maja.I ostatnio mialam operacje,bo jestem chora,,powaznie.,... ale czuje sie teraz oki. dobra zmykam bo i tak sie spoznie i znowu moje slonce bedzie czekac. papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...IVA, Kochana-nogę to zwichnęłam jak wychodziłam ze sklepu :P. Bywa...Pokraka jestem i tyle ;) Co do firmy to dzisiaj do nich dzwoniłam , powiedziałam, że mam termin do końca maja na złożenie pracy...Napisałam jeszcze do promotorki, bo jej dzisiaj na uczelni nie zastałam, jak nic nie odpisze to pójdę dopiero w czwartek, bo wtedy będzie na uczelni...I jeszcze do kilku firm napisałam...Zobaczymy...w każdym razie jestem strasznie zdołowana, bo firmy nie chcą takich danych przekazywać... A co do mojego M...Dzwonił wczoraj (to znaczy ja dzwoniłam :P), a on zadzwonił o 2 w nocy :P. Dziś znowu dzwonił, potem pisalismy na czacie...Z tym statkiem to jest tak, że ma więcej czasu na odpoczynek, śpi po 8 godzin dziennie, statek jest większy, mniej buja, muszą nosić kask jak wychodzą na pokład. W ogóle jest bezpieczniej niż na Alasce...A najlepsze jest to, ze zarobki też są super :). W ciagu tych 4 dni zarobił 4 tys $ :). Będzie na mieszkanko...W sumie to jest połowa tego, co zarobił na Alasce...Ale na szczęście będzie pracował tam do 15 czerwca...Super się składa, bo 17 czerwca mamy plany, żeby się spotkać w Londynie :)....Ehhhhhh...tęsknie jakoś ostatnio bardziej niż zwykle. Najgorsze jest to, że nie ma Go wtedy, kiedy naprawdę go potrzebuję, kiedy jest mi źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniacolada a skąd on wyjeżdża tym statkiem z jakiej miejscowości? w jakim jest pańswtie? kiedy do niego lecisz? masz już bilet na samolot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia no niestety tak to jest z tymi facetami ze często ich nie ma kiedy ich potrzebujemy. Ale powiem Ci że zatkało mnie jak mi o tych zarobkach powiedziałaś... jejq to ja sama bym się na taki statek zaciągnęła :D choćby na te cztery dni :D hihihi... jak tak dalej będzie mu szło to nie będziesz musiała już w totka grać :-P. A z tymi firmami to może spróbuj do jakiejś państwowej instytucji. Tam zazwyczaj zarobki i tak są jawne, więc myślę że nie mieliby nic do stracenia. A ja już normalnie się wściekam. Nic prosuktywnego mi sie nie chce robić, a na żadne przyjemności nie mam ochoty. Tzn. ta przyjemność na którą mam ochote jeszcze trochę musi poczekać ;););)... jutro na zajęcia więc może to mnie choć trochę wybije z tego dłuuuuugiego lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria-on jest na islandii...Szczerze mówiąc to nie wiem dokładnie w jakim mieście jest teraz, bo zmienia miejsce jak szaleniec. No, zarobki niezłe :P. Ale praca tylko przez miesiąc...I miał szczęście, że się załapał... Jadę narazie 15 czerwca, bo wtedy jest Boże Ciało i długi weekend się zapowiada ;). Chyba, że nie będę miała roboty to wtedy pojadę w innym terminie...Biletu jeszcze nie mam, ale niedługo będę musiała kupić... Kamileczka-Ty wstręciuchu :P. Ty zbereźniku jeden :P. A na mnie to nadaję, jak coś wspomknę o tych sprawach. A feeeeeeeeeeeeeeee :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejki wyslalam fotki-:):) jak obiecalam:) czekam na wasze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka222 no bo się na Ciebie zdenerwuje i będzie... Już po raz któryś pytam co się goi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria, nie rozumiem o co Ci chodzi.... miałam zabieg ginekologiczny i nie czuję potrzeby żeby opisywać na forum to czy miałam leczoną macice, jajniki, jajowody czy co tam się jeszcze znajduje.. chyba to logiczne że takimi sprawami się nie chwali, szczególnie w miejscu gdzie każdy może przeczytać, prawda??? Pinia no cioooo... nie można?? :D:D:D:D W tej kwestii to chyba jestem porównywalnie \"uziemiona\" z Wami :) Już z miesiąc wstrzemięźliwości mam za sobą, jeszcze z jeden i będzie luzik :D:D:D:D:D:D Kartofelka no oczywiscie.... zaległości masz co nie miara. Tak opuścić Łysą na tak długo... no no no, nie ładnie. Powiedz lepiej gdzie byłaś jak CIę nie było??? :D Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, przepraszam Kamileczka222 jeśli Cie uraziłam. Poprostu ja mam wiele problemów właśnie ginekologicznych i związanych z pęcherzem i tak zapytałam z ciekawości, bo wiele przeszłam i wielu lekarzy już odwiedziłam. Jutro właśnie jade do ginekologa też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×