Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Gość ja też...
....tęsknię za moim ukochanym... Własciwie nie znam go jeszcze i coraz czesciej zaczynam wątpić czy w ogóle gdzieś jest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety :( Ale jakbyś go zobaczyła, to zrozumiałabyć dlaczego:classic_cool:.. Boże wiesz co to dla mnie ( ja mam 178:( ) facet, który ma 192:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
a ja sobie kupilam spodenki na pocieche takie jak on lubi jasne dzinsy obcisle i czuje sie w nich jak ciezarna krowa no ale coz zaczelam dietke south beach od piatku zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was!!!! ja tez jestem..ale na chwilke... tort prawie gotowy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ani23.. Błagam powiedz, co to za dietka?? Ja na swojej już schudłam 3kg, ale moim marzeniem ( zapewne niedościgłym) jest zrzucić jeszcze ok. 7kg w tym miesiącu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ale mialam stracha,cos sie z kompem porobilo o malo nie umarlam...poki co jest ok ale wlasnie wypalam co wazniejsze rzecy,kurde nie mam tyle plytek a wszystko jest zamkniete...Chyba umre jak strace moja kolekcje Sex and the city,wszystkie odcinki mam... Jakbym zjadla torta....mniam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
ja chce zrzucic 8-10 wpisz w wyszukiwarke south beach jem warzywa zwlaszcza szpinak kalafiora pomidory ser feta mozarella rybki jajka 3 posilki dziennie no i 100 brzuszkow dziennie co 2 dzien na biezni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ...a jaki wzrost macie i ile wazycie??? Ja tez chcialam zrzucic zbede kg, przy dietce..ale nic mi nie wychodzilo... Dopoki moj misiek nie wyjechal:( Poszło mi w dol prawie 6 kg:) i obecnie przy wzroście 170cm, waze 57kg.... i postaram sie utrzymac ta wage:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wszystkiego naj,aby Twoje,Wasze (tzn.Twoje iTwojego faceta) wspole plany,marzenia spelnily sie:)no i duzo zdrowka:)Fajnie,ze Moniczka ma urodzinki a ja nawet bym nie przelkla torta:(Wlanie pare minut temu dzwonil amorek,hmmm jakos tak dziwnie mi sie z Nim gadalo,tak,sztywnie.Slyszalam w oddali jego kumpla wiec moze nie mogl swobodnie mowic ,a moze byl zmeczony?Joj,powiedzial mi ,ze dopiero za tydz,bedzie pracowal wiec ten tydz.bedzie mial wolny,troche boje sie co bedzie robil z tym swoim glupim kumplem-Grzeskiem.Grzesiek lubi sobie \"golnąć\" kilka piwek i pewnie moj tez napije sie piwek,joj,boje sie.Ufam mojemu amorkowi ale nie ufam jego kumplowi!!!!!Musze sobie zapalic bo oszaleje!!a moi starzy sa w chacie i nie wiem jak mam to zrobic zeby nie zobaczyli,ze pale hlip.hlip.hlip Jeszcze piweczka by sie przydaly hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi schudlas po wyjezdzie swojego faceta??Ja schudlam po wyjezdzie mijego amorka,hmm moze dlatego,ze zawsze cos razem jedlismy?no i na bank z nerwow,tzn.z tesknoty za nim prawie nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 178 ważę 77kg..:( .. Chcę ważyć 65.. Ja nie jem ( a właściwie staram się) chleba oraz ziemniaków i oczywiście wszystkie słodycze odpadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel zgadza sie...praktycznie wszystko robiliśmy razem..takze jedlismy...no i nerwy...i tesknota... ale juz jest oki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczenia:) ide do sklepu po piwko i szampanka dla was:) bedziemy piły niedlugo:) nie martw sie o swojego amorka;)jak cie kocha to zaden glupi kumpel do niczego go nie namowi:) madafi:)czekamy na torcik:0na pewno bedzie pyszny:) ja przy 167 waze 53 kg:) to chyba nie tak zle, chociaz oponka na brzuszku jest:(ale zima zrzuce a brzuch sie juz coraz mniej pokazuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pieczywa to tylko ciemne jem i rzeczywiscie ziemniakow tez...i nic tlustego...bo nie lubie....słodycze od czasu do czasu;)..no dziś upiekalm torta(no torcik)..i biszkopt z truskawkami i galaretka...i tego sobie dziś nieodmowie,,,,miala natchnienie jakies....:):):):) wiec zapraszam ...dla wszystkich starczy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja jem wsyztsko na co mam ochote:( chyba musze zaczac to kontrolowac:)ale to od pazdziernika:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciagu okolo trzech miechow czyli w ciaguczerwca, lipca i sierpnia schudlam z 57 do 50 kg.teraz waze 50 kg.ale od 3 dni nic nie jem!!!bo nie moge a to dlatego,ze tesknie i nie moge nic zjesc,zreszta nie narzekam hehe,ze chudne.Duzo jezdzilam na rowerze z moim facetem,joj,jak sobie to wspominam to mam mokre oczka,no i duzo chodze!!!Staram zadko jezdzic autobusami.Kiedys chodzilam na silownie ale prawie nic mi to nie dalo.Trzeba ograniczyc jedzenie i ziekszyc swoj ruch.He hehehehe gdyby byli tu nasi faceci,tzn.z Nami to mialy bysmy jeszcze wiecej ruchy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartofelko :) .. Dużo zdrowia, szczęścia pomyślności .. Niech wszystko Ci się jak najlepiej układa :) .. PS. Masz boskie wymiary :( Co ja bym za to dała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a ja czesto nie jem obiadow tylko chipsy hehehe a wiadomo,ze chipsy tucza ale ja je lubie wiec je jem tzn.jadla jak byl ON,ok dosc tego rozczulania sie nad soba.Ide do lazienki( bo nie mam gdzie indziej_ hehe zapalic soebi fajeczke .Zaraz wracam do Was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wymiary to nie wszystko:) ja mam chyba lekkie kosci, bo 2 kilo w jedna lub druga to juz na mnie widac i wszyscy mowia o przytylas ostatnio:) ale nawazniejsze ze mojemu misiowi sie podobam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
angel jak schudlas te 7 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,bylam dzisja po odbior tel,kom. z naprawy,musieli mi wgrac od nowa caly system czy jkaos tam,nie wiem dokladnie jak to sie nazyw i mam teraz nowe tapety9 kilka golych kobitek,dwocg facetw hehe) i gierki gdzie wgrali mi kamasutre hehe.Za miast piwka to pije teraz.....cole.dam radeMoj powiedzial mi,ze albo jeszcez dzisja zadzwoni a jak nie to jutro tyrknie. kobietki ,jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 23,ja szybko tyje a wolno chudne.Duzo jezdzilam na rowerku i chodzilam ,zadziej autobus lub samochod czesciej chodzilam na nogach i uprawialam sport z moim facetem hehehe,no i ograniczalam jedzenie,czasami jadllam a czasami robilam sobie glodowki,Nawet nie wiem kiedy zżucilam te pare kilo.Wiecie co,jak poznalam swojego faceta to wazylam od 58 kg do 60 kg. i wcale mu to nie przeszkadzalo.a mam wzrost 165 cm.Tylko schudlam sama dla siebie,Teraz lepiej sie czuje,tak bardziej pewna siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam ze sklepu:) kupilam sobie duzo kalorii czyli piwko:) opijam urodzinki bez mojego slonka niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartofelka pijesz sama???Jak ci fajnie,ja tez bym sie napila ale warunki mi do tego nie sprzyjaja,starzy!!!Jutro sie napije,jak ich nie bedzie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie komputer zawiesza...:(:(:( niedobry... ale tort i ciasto gotowe.... Monia...pamietaj ze masz Nas:):):):) ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bEdziecie ogladac Sopot?Jka tak,jestem ciekawa co nam pokaze DODA i MANDARYNA hehe pewnie cos prowokujacego!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi wstyd...:( pierwszy raz poszlam po piwo i pije je sama:( chyba na łeb z tej tesknoty dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×