Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, brawo, ....starczy bo mnie juz lapki bola..oby sie spelnilo:):):):) no to po łyczku.... i torcika prosze probowac.... wyszedl mi...bo przede wszytkim nie jest taki mdły...mniam, mniam..palce lizac....to dla Ciebie Monia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moj juz za tydzien i noc bedzie ze mna i juz nigdzie osobno nie jedziemy,juz ustalilismy nastepne wakacje miesiac w polsce u mnie miesiac u niego na cyprze i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie madafi:P jest najstarsza najmadzrejsza i jest najduzej ze swoim miskiem:P buzka dla ciebie madziu ze zawsze wszytskich potrafisz pocieszyc:*😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko ...zawstydzasz mnie ...hehehhehehehehe...dzieki:):):):)...jestescie kochaniutkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauxxxion:) ale macie super:) ja juz 3 roczek z rzedu tak tesknie we wakacje i juz chyba troche sie przyzwyczailam:P ale mam nadzieje ze nastepne lato spedzimy razem calutkie:) madafi pyszny torcik zrobilas:) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...karolka ..ja tez za tydzien bede sie tulic do Mojego łobuzzzaa...bedzie już ok.4, 5 rano w sobote:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku:) napisalam najduzej!! ja, ktora konkursy ortograficzne swego czasu wygrywala... ehh ten alkohol wygryza szare komorki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie dzis bylam natretnie podrywana...ale csiiii,oczywiscie ja na dziendobry ze nie ale ani slowa Azadowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz w srode wreszcie wtule sie w mojego misiaczka:) co tam ze dzisiaj juz mial byc ale sie przedluzylo:( ale te kilka dni jeszcze chyba wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
to znaczy dla niego to odskocznia i on jej na powaznie nie traktuje wiem ze sprawdzonych zrodel ale ona ponoc zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OG;ADACIE SOPOT?WIDZICIE DODE?HOIHIROZOWA LANDRYNECZKA hehe smieszneie to wyglada,ja tam sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, ale to miłe że oprócz twojego Miśka, ktoś inny Cię zauważa...:):):)...ja mu nic nie powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
wiecie co mam to gzdies w tym momencie aby sie utrzymalo na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak dowartosciowuje jak innym facetom tez sie podobamy:P a i tak tylko nasze miski maja nas dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 23 odskocznia ale do jakiego stopnia?A ty go kochasz na maksa?A on ciebie?Jak tek to nie przejmuj sie ta panna,tyklko chodzi o to zeby cie nie zdradzil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
mow za siebie hyhy ja jestem otwarta na nowe uczucie fajnie ze was mam BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale jakby tak jego ktos dowartosciowywal to wscieklabym sie,my ciagle to mamy tzn.do mnie ktos startuje,ja za mila jestem dla ludz na ulicy sie usmiechai i zawsz to ja jestem tym kogo zapytasz sie o godzine albo droge albo babcie na przystankach....Ja lubie byc mila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka słodka blondynka..bez obrazy dla was kobitki...rzeczywiscie smiszna idotka z niej...ale jest szczera i prawdziwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet jest niestety bardziej zauwazalnym mezczyzna niz ja kobieta, wiec ciagle musze miec sie na bacznosci:P na szczescie poki co moje slonko dostrzega tylko mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka , ale my to My..a Naszych facetów nikt niech nie rusza...ba bedziemy gryzły...wwwrrrrrrr..:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja jak sie czasem zamotam i notorycznie unikam wielkich liter klawiatury tez z polskimi znakami nie mam,wiec sory dziewczeta,ale mnie lubicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co jedno piwko wypilam, nawet mi nie zaszumialo, pije dalej:) zdrowko po raz drugi:):):)teraz zuberka otwieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.....ja cie lubie...bo chce zalapac sie na kawke nad oceanem;);) zartuje....ale by bylo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
WIEM ZE SIE CALOWAL Z NIA TYLKO TYLE ALBO AZ TYLE NO ALE PRZECIEZ NIE JESTESMY RAZEM ALE NIE WIEM TO0 BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×