Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

wiem ze mam Was;) inaczej to bym chyba dzisiaj plakala:( powiem wam szczerze ze tak naprawde to sie ludzilam ze moj misiu zrobi mi nespodzianke i przyjedzie dzisiaj:) ze jakos wyrobil sie wczesniej i dzisiaj stanie w dzrwiach.... buuuu a tak nie ebdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja tez jeszcze nigdy nie pilam sama piwka ale.....musi byc w koncu ten 1-wszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super przyjemne to to nie jest:) lepiej sie zawsze z kims pije:) ale w sumie to Wy tu jestescie wiec jestem usprawiedliwona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
a ja sie szykuje na inmprezke w nowych spodenkach i pije lampke martini wiecie co zauwazylam jak sobie walne lampke swiat odrazu jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
bo ja juz mam dosc mam 22 lata czemu mam sobie zycie marnowac skoro on tam sobie bawi sie najlepsze i baluje ze swoja nowa zdobycza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania23 to udanej dzamprezki:)Wybaw sie i za mnie bo ja nie moge dzisja a ni jutro nigdzie sie ruszyc wieczorkiem no i milego drinkowania hehe. Kartofelka no wlasnie ,jestes usprawiedliwona.Hmm a jakiego bronka pijesz i ile sobie kupilas?Iloma chcesz sobie usnic swoja tesknote??no i oblac urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania23 ja tez mam 22 latka i masz racje,ze nie wolno kisic sie w chacie tylko tez korzystac z zycia.A jestes pewna ,ze ma tam jakas na boku skoro tak piszesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie debowe i żubra:P a potem jak siostra wroci to jeszcze szampana obalimy:P aniu23--> twoje posty sa takie smutne:( nie siedz sama tylko baw sie i korzystaj z zycia:) a w nowych spodniach na pewno swietnie wygladasz i wieczor bedzie naleal do ciebie:) buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
i lepiej zeby nikt teraz nie wpadl do mnie siedze z maseczka na twarzy z peelingiem na stopkach i gole nogi :))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam Smutek
Hej Dziewczyny :) Ale wam zazdroszczę :( Tesknicie za waszymi Panami, ale wiecie, że Oni do Was wrócą... A mój najukochańszy Skarb juz nigdy nie bedzie ze mną :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trajkoczecie kobitki,ale dlaczego o wadze akurat bylo? No ale skoro konfesjonal to ja mam165 cm i waze jakies 64 pewnie,miesiac temu bylo 60...tylko u mnie to wszystko w pupie i nogach no niby wciecie w talii mam super ale trudno kupic jakis komplet bo gora 36-8 a dol 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauxxxion a ja wlasnie tego wciecia mam coraz mniej:P zreszta tyje ciagle ostatnio ale dopoki w spodnie sie mieszcze i w spodniczce dobrze wygladam to sie nie przejmuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam Smutek moj ukochasiany musi wrocic do mnie ,tzn.z grecjii bo jak nie to......urwe mu klejnoty i zuce na pozarciu psom hihi zartuje ale cos w tym styku.Znajac mnie to pewnie przez kilka miechow palakala bym.Jestem dobrej mysli bo wiem,ze mnie moje kosianie KOCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
to nie na boku on zaczal krecic z siostra swojego kumpla nic na powaznie tyle wiem ale ponoc uspokaja sie przy niej bo ona taka cicha myszka nic nie mowi zupelne przeciwienstwo mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam pare dni temu winko prosto z kalifornii,ide otworzyc,a co... mialo byc dla nas na prayszla niedziele(HURRRRRA)ale urodziny to urodziny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 23 nie napowaznie czyli??Kolezanka- kolega tak?Ale napisalas,ze zaczal z nia krecic wiec...joj az sama sie boje co moj moze tam wyrabiac!!Wole o tym nie mysle,terazzmam egz.i o tym musze ,myslec!!!Wnet nowy rok na studiach,znajomi itp.to szybciej zleci mi czas i bede miala wiecej rozrywek hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku! nie wszysyc faceci zdradzaja!! ja wierze ze moj misiu mnie nie zdradzi:) przynajmniej nie dopoki jest nam tak wspaniale razem:) a ile Wy jestescie razem bo nie wiem czy to przeoczylam czy nie pisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrowko:) zeby nasi faceci szybko wrocili i zeby ta tesknota nie byla taka uciazliwa:) moje piwko sie konczy:( musze otworzyc chyba nastepne hehe:) a mialam drugie dopiero ok 22 pic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to IMPREZKE CZAS ZACZAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY NIE MA MOWY O ZDRADZIE,jaka zdrada wszystkie mocmo ich kochamy i oni nas wiec wyrzucamy to slowo,w kazdym badz razie ja wyrzucam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tez Zuberka pije i torta zaczynam kroic:):):)... ale powaznie ...dzis upieklam torcika czekoladowegi i biszkopt..świeczki sa tylko wirtualne...wiec je zdmuchnij i pomyśl zyczenie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka ma racje....nie zdradza bo za bardzo Nas kochają..oni bardzij sie boja czy my tu nic im nie wywiniemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartofelka 10 miesiecy jestesmy ze soba,za dwa miechy rok a on w tak wazna rocznice bedzie za granica,nie bedziemy razem:(:(:( No to \"siup w ten glupi dziob\" hehehe bez obrazy,to tak zartobliwie hihi A wy ile jestescie ze swoimi facetami kobietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zyczenie od 2,5 roczku jest to samo:P dmucham.... zgasly wszystkie:) a teraz brawa i pijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel...ja 2 sierpnia mialam 5 rocznice z Miśkiem..tez okragla i tez spedzona oddzielnie..... wiec nie jestes sama:):):)..ja przezyla to i Ty przezyjesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ:)Juz lepiej sie czuje.Madafi i mauxxxio macie racje,to ONI maja sie obawaiac czy my tu czasem nie imprezujemy i to za bardzo a nie my mamy sie non-stop martwic o nich!!!!o i ch poczynania.W koncu maja wlasny rozum i wiedza co maja robic,zreszta wiedz,ze czekamy na Nich w POlsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×