Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Gość mefi100
i tak wogóle to się wie że ktos jest ci przeznaczony. Ja po miesiącu zamieszkałąm ze swoim miśkiem a po dwóch... nie planowanie ale zawsze zaszłam w ciąże, znając się zaledwie 3 miesiące mieliśmy zostać rodzicami i to było... najpiękniejsze dla nas przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefi 100--> Mój Mariuszek zobaczył mnie w barze .. Oczywiście, to żę w tym czasie siedziałam z \"kolegą\" a on został i grał na maszynie byle się na mnie patrzyć, to hmmm samo w sobie już chyba coś znaczy .. Na drugi dzień się wszystko zaczęło ............. Spędziliśmy magiczny tydzień.. On wyjechał .. teraz dzwonimy, piszemy, ale ja wiem, że to jest to .. I to jest straszne ;) .. PS. Ja mam 21 On 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest moim ideałem .. Moim cudownym, dobrym chłopczykiem, którego już kocham chyba bardziej niż siebie .. To jest taki ogień ... Taka siła .. Booooże nidy nie przypuszczałam, że to poczuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
Snilla-> jeżeli czujesz że to jest właśnie "to" to bardzo dobrze! Mi wszyscy powtarzali że zgłupałam kiedy powiedziałam że jestem w ciąży. na początku się bałam ale kiedy powiedziałam mojemu miskowie o dziecku to się...popłakał ze szczęścia. Od tamtej pory byliśmy nierozłączni aż do czasu kiedy nie wyjechał na kontrakt, może dlatego tak mi cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę się zapytać o Wasz wiek ?? Bo widzisz, jeżeli chodzi o mój związek to jest jeszcze drugie dno :( On miał dziewczynę 8 lat !!:( Dla mnie to jest straszne .. wiem, że ona go zdradziła ( a ponieważ ja również miałam sporo doświadczeń w tej materii) .. bardzo się siebie boimy .. I trudno nam jest sobie nawzajem zaufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
Mamy po 25 lat. ale bardzo dobrze cię rozumiem. Ja kiedyś ( naet klilka razy byłąm zdradzona, i kiedy poznałąm Michał wiedziałąm że ma opinię kobieciarza, bardzo się na początku bałam, że jednak męska natura wyjdzie na wierzch i w końcu pogna na jakis seks na boku. powiedziałam mu o tym. Zapenił mnie że nigdy by mnie nie zdradził nie chce nikogo innego bo jestem jego ideałem. Ale tak na prawdę przestałam się obawiac dopiero po ślubie. A ty... musisz zaufać swojemu facetowi nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze.....:) witam nowe czarownice:):):) Tylko zwiac z Łysej Góry na troszke i juz wiecej nas:):):) Snilla mój misiek tez pracuje w Niemczech, i tez na stale wiec wiem co czujesz..napisz mi gdzie dokladnie sie znajduje....:):) Mefi 100 widze ze moj rocznik sie klania..witam:):)..moj misiek jest pol roczku starszy ode mnnie..cisze sie ze jestes bo ja bylam tu chyba najstarsza, a teraz raziej mi:):) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
witam madafi czy to zanczy że starsze kobiety nie tęsknią ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> dziękuję mafi 100:) ---> Madafi we Frankfurcie ... Obecnie jest dostawcą w niewielkiej Pizzerii.. Wcześniej pracował w ogrodach .. :) PS. A co do czarownicy, to jestem za .. Trochę się na tym znam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasze..maja inne problemy.....napewno,.. a moze ich pnowi niewyjezdzaja na tak długo?? ja tesnie..ale juz za tydzien sie zobaczymy..a potem znaowu miesiac rozlaki:(... ale daje rade..to dzieki tym czarownica..; Kamili, Ewie, Karolinie, Monice(ktora dzis robi tu imprezke z okazji urodzinek...i innym... i nawet smutnejAni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze....a moj kolo Kolonii jest..... więc wiedz ze Cię rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki..ja zmykam... A!! i pamietajcie..imprezka dziś okolo 20...zapraszam..im wiecej nas tym lepiej... buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh Re = Snilla :P:P:P:P:P:P To dla owej Moniki dużo zdrowia, pomyślności i przede wszystkim szybkiego porwotu ukochanego :) ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łokej :P Postaram się wrócić o 20,00 mam sprzątanie, a ile nauki .. ło Boże ach głowa boli :) .. Trzymajcie się dziewczynki i dziękuję za przemiłą rozmowę :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
ja też postaram się wpaść na 20.00 Całuski dla wsszystkich tęskniących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mnie impreza ominie, bo juz sie z kumpela umowilam buuuu ale wypijcie tu za mnie szampana a ja obleje zdrowie Moniki na zywca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co za ruch na naszej zaczarowanej górze :-D WItam Snille i mefi100... dziewczynki widzę że wszystkie przezywamy to tak samo mocno, i nawet nie przypuszczałam że tak dużo nas tęskniących :-) Snilla czyżbyś była fanką queen\'ów?? Ewuś sorki za wyjawienie imienia Twojego Misia, ale wiesz to było niezbędnę do statystyk które madafi wykonała :-P mam nadzieję Kochana że się nie gniewasz... nio dziewuszki zatem do 20. Ja będę napewno coby świętować urodzinki kartofelki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Kalipso...
Ja tęsknie za człowiekiem z którym niestety nie jest mi dane być:( Cholerna ironia losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole przystoosowywuje kota do zycia ze mna,sciskam,przytulam i caluje...A na drugie imie Elmirka mi.... Zwariuje z tej nudy zaraz...I TESKNOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi widze,ze dzamprezke urodzinowa szykujecie tutaj.Hmm oj ,jak ja bym napila sie np.piwka,moje amore mialo dzwonic okolo 16 a jeszcze nie dzwonil:(:(:(Martwie sie!!!Mam nadz.ze wszystko u niego jest OK!!!A jak drinkuje sobie to.....szkoda gadac.Moze jeszcze nie dojechal na miejsce?HGW!! KObietki jestescie tu teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak czytalam dzisiejsze Wasze wczesniejsze wypowiedzi to widze,ze klikaja tutaj 20-sto latki a myslalam,ze jestescie starsze!He he to fajnie,bo ja mam 22 latka ale w sumie wiek nie gra tu zadnej roznicy,prawda?Kazda z Nas ma takie same uczucia czyli tesknota za ukosianym facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem:) aniolku:) twoj misio na pewno zaraz zadzwoni:) poczekaj az sie wszystkie czarownice zbiora i wlaczymy telepatie:P do kazdej bedzie dzwonil wtedy chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mam telefon o 23.00 dziewczyny już poczuły pismo nosem i wyciągają mine na imprezy, a ja nie mam ochoty :( .. Kurcze co się ze mną dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×