Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Gość iwona71
flexxx masz moze telefon do tego gabinetu co robiles zęby. jeszcze jedno, to co wydam na podroz, hotel i tak sie oplaci lepiej niz w wawie, wiec chce to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexxx
iwona - namiary wysłałam na maila :) ja mialam zrobione wszystko na 3 wizytach. (musieli pobrac wyciski, wsadzic sztyft, a na ostatniej koronkę) gdyby co, to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl o koronkach chodziła za mną od dłuższego czasu, ale dziś dentystka powiedziała mi, że to jedyny ratunek dla mojej górnej jedynki...dlatego błagam o jakies namiary na jakiegoś dobrego dentystę z okolic Katowic...strasznie się boję, że trafie na kogoś, kto spapra sprawę:/ pozdrawiam wszytskich:)czekam na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha19
Mam pytanie do lenki 22 domyslam sie ze jest protetykiem dentysta nie dopasowal koloru koronek nowych do starych b2 nowe sa zółte i niczym nie przypominaja moich wyglada to okropnie kto ponosi wine za to ze nie moge sie usmoechac i co z tym poczac?Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bacha wine ponosi stomatolog jesli nie mialas dobranego koloru i nie podpisywalas ze akceptujesz wybrany kolor to koszt nastepnej korony pokrywa lekarz mozesz isc z reklamacja bez obaw ta koronke ci zdejma za nastewpna nic nie zaplacisz chyba ze kolor byl wybrany a protetyk zle dobral odcien to takze powinno byc uwzglednione w reklamacji buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha19
lenka22 dzieki ci za szybką odpowiedź jutro spotykam sie z doktorem ciekawe co powie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Hej, W zeszły wtorek miałam spiłowane zęby. Jutro idę założyć mostek, ale martwię się, bo dziąsła jeszcze mnie bolą.Czy może tak być po spiłowaniu zębów? Jak długom dziąsła są obolałe.Minął już tydzień i boję się, ze to jakieś zapalenie itp i niemożliwe będzie założenie mostu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lenki
Lenka może Ty mi odpowiesz. Mam koronkę porcelanową na 5-tce, ale podwójną bo na 6 się trzyma. Ostatnio zauważyłam, ze przy myciu zębów leci mi krew i mam nieprzyjemny zapach z ust. Koronka nieco się rusza niestety. Czy jest możliwe, ze ten 6 ząb się psuje? Ile mniej więcej wizyt trwa takie założenie nowej koronki? Bo pewnie tej starej już się nie zamontuje, prawda? Poza tym wydaje mi się, że ona trochę opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o ta koronke tzn ona jest podwojna czyli zlaczona 5 z 6 tak? jesli jest nieprzyjemny zapach tzn ze jest nieszczelna jesli byla zalozona na zab to mozliwe ze rozwinela sie pruchnica wtedy niestety jest koniecznosc zrobienia nowej jesli jest ona na wkladzie to jesli lekarz stwierdzi ze sie poprostu obruszlala to usunie nadmiar cementu i ponownie zalozy ja na wklad nieprzyjemny zapach moze byc takze spowodowany nadmiarem jedzenia ktore sie tam gromadzi radzilabym jak najszybciej zglosic sie do stomatologa apropo koronek jesli jest taka mozliwosc to prosze robic pojedyncze na kazdego zabka z osobna wtedy jesli po ktoras z nich bedzie stan zapalny albo wlasnie sie obrusza nie trzebabedzie zbijac wszystkich co moze powodowac jednak uszkodzenie zebow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Czy możecie mi odpowiedzieć na pytanie.Tydzień temu miałam piłowane 3 zęby, czy to możliwe,że dziąsła mnie jeszcze bolą czy raczej niepowinny? Dzisiaj miałam mieć założony most, ale lekarz przesunął wizytę na jutro. Boję się,że przez te dziąsła będę musiała jeszcze poczekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elonek
Mnie bolały dziąsła dwa dni i krwawiły w czasie mycia zębów, ale to już minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inge35
jaka jest srednia cena za zrobienie porcelanowej koronki na metalu? mieszkam w Warszawie. Moja dentystka \"zaproponowala\" mi 900 zl za jedna. dodam ze bede miala robiana prawie cala gore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elonek sama sobie zadaj to pytanie czy jesli cos sie stanie z zebem na jednej jedynce to chcesz miec sciagana koronke tylko z niej czy caly most z 4 zebow laczone to robota glupiego chyba ze wloknem szklanym zrobi ci szyne od wewnetrznej strony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Lenki22 : Mam miec most z 6 koron na przednie \\\"jedynki\\\" \\\"dwójki\\\"i \\\"trójki\\\" i dwie boczne protezki ruchome na zasuwki zatrzaśniete do \\\"trójek\\\".Jak długo to wytrzymuje i czy często sie psuja,bo jezeli tak to bede musiala zdejmowac caly most-nadmienie jeszcze ze stomatolog zalecil mi most poniewaz mam lekko rozchwiane zęby.Prosze o szybka odpowiedz bo w poniedzialek ide do stomatologa i musze podjac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETI JESTEM w szoku ze na rozchwiane zeby chce ci zrobic most nie no ok tylko ze jesli usuniesz chociaz jeden z tych zabkow to most jest caly do wymiany jesli niedaj boze bedzie to 3-ka to jestes skazana na implant czyli kolejny wydatek w wysokosci 2.5 tys jak sie domyslam za ta proteze tez cie skasuje niezle gdyz zasuwy i zatrzaski sa drogie ja bym proponowala wklady z wlo9kien szklanych i korony pelnoceramiczne to jeszcze zalezy w jakim stanie sa te zeby jesli nie da sie nic zrobic bo sa bardzo zniszczone to faktycznie mozna most zrobic tylko ze to jest kwestia 2-3 lat jesli mozesz napisz to ci cos wytlumacze tutaj niebardzo moge lenka227@tlen.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Beti1805 mam pytanie.Od wczoraj mam założony most na przednie górne zęby i koronkę (dwie górne dwójki i jedynki w tym jedna usunięta).Ząb pod koronka jest martwy i jest ok.Ale tam gdzie jest założony most czuję takie uczucie hmm...tak jakby ten mostek był za ciasny i zęby na których jest osadzony są jakby przeciążone. Nie mogę gryźć. i chciałam się zapytać czy jak Tobie założyli most to czy też czułaś coś takiego?Nie wiem czy coś jest nie tak czy to kwestia przyzwyczajenia itd. Prosze o ospowiedź Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lenka22: Napisalam wiadomosc na poczte.Czekam na szybka odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szczerbata123:Zle przeczytalas moja wiadomosc.Jeszcze nie mam mostu narazie mam tylko spilowane zeby i sama narazie nie wiem jak to bedzie i co mam robic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denver3
Witam1 Czy ktoś zrobił sobie koronki w Bydgoszczy i jest zadowolony?Czeka mnie robienie 4 koron i wolałbym skorzystać z usług sprawdzonego stomatologa.Z góry dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do szczerbata123.jak wygladaja twoje ząbki-naturalnie czy nie i jak ci sie mowi ,czy zmienil ci sie wygląd buzi -bo ja sie tego strasznie boje ze bede dziwnie wygladać .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szczerbata123-przeczytalam twoje poprzednie wypowiedzi i chcialam ci powiedziec ze ja po spilowaniu zebow nie odczuwalam zadnego bolu.moze detysta pokaleczyl ci dziąsla i masz jakis stan zapalny skoro piszesz ze po zalozeniu koronek nie mozesz nic jesc - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lenki
Lenka dzięki za odpowiedź. W poniedziałek idę do stomatologa. Zobaczę co powie i co mi tam wykryje. Jestem już przygotowana na nową, ale jakby była możliwość założyć starą to byłoby super. Ja mam złączoną 5 z 6-ką. Nie mam 5-ki a 6-tkę mam spiłowaną :O Mówisz, ze lepiej mieć dwie oddzielne, ale jak to założyć na pustą szparę skoro nie mam 5-ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Nie zmienił mi się wygląd buzi i mówię normalnie.Ząbki mają kolor idealny.Ze spiłowanymi zębami siedziałam tydzień więc powoli przyzwyczajam się do wyglądu...hmm zębów w buzi :). Dziąsła mnie nie bolą chociaż wciskanie koron pod zęby do najprzyjemniejszej chwili nie należy. Jeśli ktoś ma mostek to proszę powiedzcie jakie było uczucie po jego założeniu. Ja mam założony na żywe zęby więc jak pisałam wyżej czuję takie napięcie jak próbuję ugryźć czy dotykam je dolnymi zębami. W sobotę już wyjeźdżam za granicę i martwię się czy tak powinno być czy nie.Dodam,że jest coraz lepiej więc może to jest po prostu takie pierwsze głupie uczucie i z czasem będzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Nie zmienił mi się wygląd buzi i mówię normalnie.Ząbki mają kolor idealny.Ze spiłowanymi zębami siedziałam tydzień więc powoli przyzwyczajam się do wyglądu...hmm zębów w buzi :). Dziąsła mnie nie bolą chociaż wciskanie koron pod zęby do najprzyjemniejszej chwili nie należy. Jeśli ktoś ma mostek to proszę powiedzcie jakie było uczucie po jego założeniu. Ja mam założony na żywe zęby więc jak pisałam wyżej czuję takie napięcie jak próbuję ugryźć czy dotykam je dolnymi zębami. W sobotę już wyjeźdżam za granicę i martwię się czy tak powinno być czy nie.Dodam,że jest coraz lepiej więc może to jest po prostu takie pierwsze głupie uczucie i z czasem będzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerbata123-jesli to dla ciebie nie problem to czy mozesz mi powiedzieć czy masz te koronki na metalu czy pelnoceramiczne -bo o tych koronach na metalu slyszalam rozne opinie i czy widac ze to most a nie osobne koronki pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Mam na metalu i nie widać, że to most.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Mam na metalu. Jakie sa naprawdę, okaże się. Nie widać, że to most a nie osobne korony...na razie, bo jak wiesz ja nie mam górnej jedynki i obawiam się,że nie będzie to wyglądało dobrze,bo na pozostałe zęby dziąsła trochę najdą, a na tą brakującą niestety nie, bo dziąsło się zapadło.Na ostateczny efekt trzeba trochę poczekać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
Mam na metalu. Jakie są naprawdę to się okaże. Ja nie mam jednej jedynki więc obawiam się,że jak na pozostałe zęby najdą trochę dziąsłą to będzie to widać, bo jak wiesz dziąsło po usunięciu się zapada. No, ale lepsze to niż być szczerbatą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbata123
noo wreszcie coś poszło, bo tyle się napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niemam jedynki ale most mam mieć na 6 koron az do trujek -tylko jak sie jakis popsuje to katastrofa bede musiala zdjaćcaly i czy cos mi ocaleje tego niewiem i jak dlugo wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×